Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
tomant
()

*

Data rejestracji: 20-01-2020
Data urodzenia: Nie określono
Czas lokalny: 15-01-2021, godzina 22:26
Status: Offline

Informacje o tomant
Ostatnia wizyta: 1 godzinę temu
Razem postów: 190 (0.52 postów dziennie | 0.1 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 38 (0.1 wątków dziennie | 0.18 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 6 Dni, 12 Godzin, 31 Minut
Poleconych użytkowników: 0
Łącznie otrzymanych polubień: 11 (0.03 dziennie | 2.35 procent wszystkich 469)
(Znajdź wątki za które otrzymałem podziękowaniaZnajdź posty za które otrzymałem podziękowania)
Łącznie podziękowano: 9 (0.02 dziennie | 1.92 procent wszystkich 469)
(Znajdź wątki, za które podziękowałemZnajdź posty, za które podziękowałem)
Reputacja: 5 [Szczegóły]

Dodatkowe informacje o tomant
Moja specjalizacja: Inwestowanie (forex, akcje, hyip'y, bux'y)

Sygnatura użytkownika tomant
BINANCE.com - największa giełda krypto (do 2 BTC dziennie bez KYC)
COINBASE.com - jedna z najstarszych giełd krypto (10$ bonus za rejestrację)

tomant's Most Podziękowałeś Post
Post Subject Numbers of Dzięki
Kryto za darmo - dziennik spekulanta 2
Thread Subject Forum Name
Kryto za darmo - dziennik spekulanta Kryptowaluty
Post Message
W ramach eksperymentu zaczynam dziennik spekulacji pod tytułem "Krypto za darmo - dziennik spekulanta"
  • Eksperyment będzie się odbywał małymi kwotami, ale na prawdziwym rynku i prawdziwym kapitałem. Platformą handlową będą giełdy z mojej stopki.
  • Założyłem sobie, że pojedyncza transakcja kupna będzie opiewać na 100$ (tak naprawdę na jej odpowiednik, albo w USDT, BTC, BNB, ETH - w zależności od dostępnej pary handlowej).
  • Kolejne założenie jest takie, że po osiągnięciu przez coina kursu 2x wyższego następuje automatyczna sprzedaż połowy tego krypto. Tym samym odzyskuję kapitał. Pozostałe krypto mam więc jakby za darmo. Nie ma od tego momentu możliwości straty. Pozostałe 50% zostaje w portfelu i czeka ... na jeszcze lepsze czasy.
  • Wątek zakładam, by mieć większą motywację i miejsce na obserwację i wnioski.

Kapitał będzie dość płynny. Jak znajdę jakąś walutę w ciekawym miejscu to będę dorzucał do eksperymentu kolejną stówkę.

I teraz najważniejsze!
Ten wątek nie jest poradą inwestycyjną i nie powinien być jako taka traktowany. Nie jestem doradcą inwestycyjnym, ani nie posiadam takich uprawnień. Jeśli chcesz skorzystać z porady udaj się do licencjonowanego doradcy lub brokera.
Nie ponoszę odpowiedzialności za nieudane inwestycje. Handluję tylko za pomocą swoich pieniędzy. Jeśli jesteś na tyle nieroztropny, że kopiujesz moje ruchy to wiedz, że nie ponoszę za to odpowiedzialności. Ten wątek to tylko eksperyment mający na celu sprawdzenie jednej z moich strategii inwestycyjnych.

2021.01.07
Kapitał początkowy: 200 USDT

1 transakcja
coin: CVC (Civic)
cena: 0.1602 USDT
ilość: 619.00000000 CVC
strona: kupno

[attachment=4230]

2 transakcja
coin: ADA (Cardano)
cena: 0.32124 USDT
ilość: 308.00000000 ADA