socialkings
Dłużnik
Dłużnik

Status:
socialkings is Offline
Ostatnia wizyta:
21-06-2018, 11:41
Łącznie polubień otrzymano: 0 (0 dziennie | 0 procent wszystkich 91)
(Znajdź moje polubione postyZnajdź moje polubione tematy) Łącznie polubiono: 0 (0 dziennie | 0 procent wszystkich 91)
(Znajdź ocenione przeze mnie wątkiZnajdź ocenione przeze mnie posty)
Reputacja:
0
Spędzony czas online:
1 Godzina, 12 Minut, 22 Sekund
DOB:
10-11-1989 (29 lat)
Moja specjalizacja:
Wszystkiego po trochu
O mnie:
SocialKings.pl to platforma do pozyskiwania realnych wyświetleń, subskrypcji, polubień, fanów i obserwujących na YouTube, Facebooku oraz Instagramie. Jako SocialKings staramy się oferować pełny profesjonalizm, całodobowe wsparcie naszych Agentów, stosunek jakości do ceny oraz indywidualne kampanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Dzięki naszym reklamom zwiększysz prestiż swoich materiałów umieszczanych w sieci. Kierujemy oferty do firm jak i do klientów indywidualnych: np. artystów muzycznych, vlogerów, streamerów, youtuberów. Staramy się trafić tylko do odbiorców z podobnym gustem i zainteresowaniami jakie prezentuje Twój film lub w przypadku Facebooka – materiał.

Wspieramy artystów muzycznych, vlogerów i youtuberów, którzy są ofiarami małego odbioru w Polsce a ich materiały zasługują na większą popularność. Odnoś sukcesy na platformach: YouTube, Facebook czy Instagram. Zrobimy wszystko co możliwe, aby spełnić Twoje oczekiwania!
Razem postów:
9 (0.05 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów) (Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
1 (0.01 wątków dziennie | 0 procent wszystkich wątków) (Znajdź wszystkie wątki)
kytorr

21-06-2018, 18:39

xdax1

13-06-2018, 14:27

Zaproszeni użytkownicy (0)
Brak zaproszonych użytkowników.
Sygnatura użytkownika socialkings:
Zwiększ swoją popularność w SM z socialkings.pl

[Obrazek: 7UTWOEA.png]