Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
jj077
()

*

Data rejestracji: 02-08-2019
Data urodzenia: Nie określono
Czas lokalny: 12-12-2019, godzina 23:50
Status: Offline

Informacje o jj077
Ostatnia wizyta: 11-12-2019, 11:25
Razem postów: 9 (0.07 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 0 (0 wątków dziennie | 0 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 4 Godzin, 46 Minut, 18 Sekund
Poleconych użytkowników: 0
Łącznie otrzymanych polubień: 3 (0.02 dziennie | 1.33 procent wszystkich 225)
(Znajdź wątki za które otrzymałem podziękowaniaZnajdź posty za które otrzymałem podziękowania)
Łącznie podziękowano: 0 (0 dziennie | 0 procent wszystkich 225)
(Znajdź wątki, za które podziękowałemZnajdź posty, za które podziękowałem)
Reputacja: 1 [Szczegóły]

Dodatkowe informacje o jj077
Moja specjalizacja: Bux'y

jj077's Most Podziękowałeś Post
Post Subject Numbers of Dzięki
RE: [PŁACI] ysense (dawny clixsense.com) 1
Thread Subject Forum Name
ysense (dawny clixsense.com) Ankiety - PTSU(Paid To Sign Up), PPA(Paid Per Action)
Post Message
Drugi tydzień od zmian. Czytając tamtejsze forum, posty które dotyczą w zasadzie najczęściej jednego problemu - wypłaty z PayPal, odnoszę wrażenie.. coraz częściej, że nie mamy tu do czynienia z problemami technicznymi, ale z czym gorszym: złą wolą. Czy firma obracająca milionami $ nie może zatrudnić ze 2-3 informatyków.. poprawić choćby stronę z danymi konta nazwiskiem.. To kwestia kodowania strony.. Czy oni nie wiedzieli, że tam są ludzie z całego Świata, różne czcionki, sposób pisania nazwisk etc. Wiedzieli - tylko nie wiadomo jaką maja intencję, jaką wolę.. to wygląda na wykup firmy w celu jej dorżnięcia. Ankiety nie płacą, zresztą prawie ich nie ma, kasy nie można wypłacić, co dzień tysiące postów nowych ciągle w tej samej sprawie.. głównie wypłat z PayPala.. i cisza, błoga cisza. Brak odpowiedzi na tickety (a jeśli to automat odpowiada: nie na temat). Teraz już tylko chcę odzyskać te kilkadziesiąt $ i pożegnać tą stronę. Taski przeniosę na inną witrynę - chyba można.