Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

jadisi
(Bankrut)
Bankrut
*

Data rejestracji: 06-05-2016
Data urodzenia: 20-09-1984 (33 lat)
Czas lokalny: 19-06-2018, godzina 05:06
Status: Offline

Informacje o jadisi
Ostatnia wizyta: 06-05-2016, 17:55
Razem postów: 0 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 0 (0 wątków dziennie | 0 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 21 Sekund
Poleconych użytkowników: 0
Łącznie otrzymanych polubień: 0 (0 dziennie | 0 procent wszystkich 9367)
(Znajdź wątki za które otrzymałem podziękowaniaZnajdź posty za które otrzymałem podziękowania)
Łącznie podziękowano: 0 (0 dziennie | 0 procent wszystkich 9373)
(Znajdź wątki, za które podziękowałemZnajdź posty, za które podziękowałem)
Łącznie otrzymanych polubień: 0 (0 dziennie | 0 procent wszystkich 9367)
(Znajdź wątki za które otrzymałem podziękowaniaZnajdź posty za które otrzymałem podziękowania)
Łącznie podziękowano: 0 (0 dziennie | 0 procent wszystkich 9373)
(Znajdź wątki, za które podziękowałemZnajdź posty, za które podziękowałem)
Reputacja: 0 [Szczegóły]

Dane kontaktowe użytkownika jadisi
Strona domowa: http://all8.pl/biznes,i,ekonomia/kredyt123,s,8142/
E-mail: Wyślij e-mail do użytkownika jadisi
Prywatna wiadomość: Wyślij prywatną wiadomość do użytkownika jadisi
Numer ICQ: 724664492
Nazwa użytkownika AIM: talentedprosper
Identyfikator Yahoo: talentedprosper

Dodatkowe informacje o jadisi
Moja specjalizacja: Bux'y
O mnie: Moja godnosc to Milobad. Pochodze z uroczej miejscowosci o nazwie Goldap. Teraz mam chlopaka, ktory nosi imie Medard. Bardzo go uwielbiam. Wejdz na kredyt gotowkowy. Wspolnie uczeszczamy do kina. Uwielbiam te wypady, jako ze wtedy moga sie rozluznic. Uwielbiam ogladac sceny filmowe, moim ukochanym rezyserem jest Sylvester Stallone, za to ukochanym aktorem Geoffrey Rush. Z kolei najlepszy film, jaki widzialam kiedykolwiek to Do utraty sil. Posiadam wiele hobby, miedzy innymi jest to modelarstwo.Dodatkowo uwielbiam sluchac porywajacej muzyki. Moj ulubiony wykonawca to to Third Degree. Bardzo dlugo rozmyslalam, kim chce zostac w przyszlosci. Moim faworytem, gdy chodzi o kierunek studiow jest Pedagogika specjalna. Wierze, ze nie bede sie na nim nudzila. Teraz duzo czasu zajmuje mi tworzenie tresci na strony internetowe w temacie finansow. W chwili obecnej pisze takze blog o tematyce pozyczki chwilowki. We wlasnym zyciu kieruje sie swiatla regula Ucz sie, ucz, bo nauka to do potegi klucz.

Zaproszeni użytkownicy (0)
Brak zaproszonych użytkowników.