jadisi
Bankrut
Bankrut

Status:
jadisi is Offline
Ostatnia wizyta:
06-05-2016, 18:55
Łącznie polubień otrzymano: 0 (0 dziennie | 0 procent wszystkich 85)
(Znajdź moje polubione postyZnajdź moje polubione tematy) Łącznie polubiono: 0 (0 dziennie | 0 procent wszystkich 85)
(Znajdź ocenione przeze mnie wątkiZnajdź ocenione przeze mnie posty)
Reputacja:
0
Spędzony czas online:
21 Sekund
DOB:
20-09-1984 (34 lat)
Moja specjalizacja:
Bux'y
O mnie:
Moja godnosc to Milobad. Pochodze z uroczej miejscowosci o nazwie Goldap. Teraz mam chlopaka, ktory nosi imie Medard. Bardzo go uwielbiam. Wejdz na kredyt gotowkowy. Wspolnie uczeszczamy do kina. Uwielbiam te wypady, jako ze wtedy moga sie rozluznic. Uwielbiam ogladac sceny filmowe, moim ukochanym rezyserem jest Sylvester Stallone, za to ukochanym aktorem Geoffrey Rush. Z kolei najlepszy film, jaki widzialam kiedykolwiek to Do utraty sil. Posiadam wiele hobby, miedzy innymi jest to modelarstwo.Dodatkowo uwielbiam sluchac porywajacej muzyki. Moj ulubiony wykonawca to to Third Degree. Bardzo dlugo rozmyslalam, kim chce zostac w przyszlosci. Moim faworytem, gdy chodzi o kierunek studiow jest Pedagogika specjalna. Wierze, ze nie bede sie na nim nudzila. Teraz duzo czasu zajmuje mi tworzenie tresci na strony internetowe w temacie finansow. W chwili obecnej pisze takze blog o tematyce pozyczki chwilowki. We wlasnym zyciu kieruje sie swiatla regula Ucz sie, ucz, bo nauka to do potegi klucz.
Razem postów:
0 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów) (Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków:
0 (0 wątków dziennie | 0 procent wszystkich wątków) (Znajdź wszystkie wątki)

Zaproszeni użytkownicy (0)
Brak zaproszonych użytkowników.