Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

cuzacib
(Bankrut)
Bankrut
*

Data rejestracji: 11-05-2016
Data urodzenia: 20-09-1984 (33 lat)
Czas lokalny: 23-06-2018, godzina 22:10
Status: Offline

Informacje o cuzacib
Ostatnia wizyta: 11-05-2016, 22:35
Razem postów: 0 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 0 (0 wątków dziennie | 0 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 36 Sekund
Poleconych użytkowników: 0
Łącznie otrzymanych polubień: 0 (0 dziennie | 0 procent wszystkich 9368)
(Znajdź wątki za które otrzymałem podziękowaniaZnajdź posty za które otrzymałem podziękowania)
Łącznie podziękowano: 0 (0 dziennie | 0 procent wszystkich 9374)
(Znajdź wątki, za które podziękowałemZnajdź posty, za które podziękowałem)
Łącznie otrzymanych polubień: 0 (0 dziennie | 0 procent wszystkich 9368)
(Znajdź wątki za które otrzymałem podziękowaniaZnajdź posty za które otrzymałem podziękowania)
Łącznie podziękowano: 0 (0 dziennie | 0 procent wszystkich 9374)
(Znajdź wątki, za które podziękowałemZnajdź posty, za które podziękowałem)
Reputacja: 0 [Szczegóły]

Dane kontaktowe użytkownika cuzacib
Strona domowa: http://seo-treze24.net/banki,i,finanse/kredyt,na,samochod,s,2107/
E-mail: Wyślij e-mail do użytkownika cuzacib
Prywatna wiadomość: Wyślij prywatną wiadomość do użytkownika cuzacib
Numer ICQ: 856408013
Nazwa użytkownika AIM: supremelaziness
Identyfikator Yahoo: supremelaziness

Dodatkowe informacje o cuzacib
Moja specjalizacja: Bux'y
O mnie: Moje imie to Dargoslawa. Pochodze z dobrze znanej miejscowosci o nazwie Bytow. Teraz mam chlopaka, ktory ma na imie Maslaw. Nader go lubie. Zobacz chwilowki i pozyczki pozabankowe. Razem chodzimy na filmy. Uwielbiam te wyprawy, dlatego, ze wtenczas posiadam mozliwosc sie odprezyc. Lubie ogladac sceny filmowe, moim ulubionym rezyserem jest Paul Thomas Anderson, za to ukochanym aktorem Anthony Hopkins. Z kolei najlepszy film, jaki obejrzalam w zyciu to Buntownik z wyboru. Posiadam duzo zainteresowan, szczegolnie jest to malarstwo.Oprocz tego uwielbiam sluchac nieprzecietnej muzyki. Moja ulubiona grupa to Sunrise Festival. Bardzo dlugo myslalam, kim chce byc po skonczeniu edukacji. Moim faworytem, jezeli chodzi o kierunek studiow jest Towaroznawstwo. Wierze, ze nie bede sie na nim nudzic. Aktualnie duzo czasu absorbuje mi pisanie tekstow na strony www w temacie finansow. W chwili obecnej prowadze takze blog o tematyce kredyt dla firm. We wlasnym zyciu kieruje sie swiatla sentencja Grosz do grosza, a bedzie kokosza.

Zaproszeni użytkownicy (0)
Brak zaproszonych użytkowników.