Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
cidden
()

*

Data rejestracji: 18-12-2019
Data urodzenia: Nie określono
Czas lokalny: 25-09-2020, godzina 13:04
Status: Offline

Informacje o cidden
Ostatnia wizyta: 48 minut(y) temu
Razem postów: 71 (0.25 postów dziennie | 0.04 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 38 (0.13 wątków dziennie | 0.18 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 4 Dni, 23 Godzin, 25 Minut
Poleconych użytkowników: 0
Łącznie otrzymanych polubień: 5 (0.02 dziennie | 1.21 procent wszystkich 414)
(Znajdź wątki za które otrzymałem podziękowaniaZnajdź posty za które otrzymałem podziękowania)
Łącznie podziękowano: 0 (0 dziennie | 0 procent wszystkich 414)
(Znajdź wątki, za które podziękowałemZnajdź posty, za które podziękowałem)
Reputacja: 1 [Szczegóły]

Dodatkowe informacje o cidden
Moja specjalizacja: Programy partnerskie

cidden's Most Podziękowałeś Post
Post Subject Numbers of Dzięki
Bison - 20€ 1
Thread Subject Forum Name
Bison - 20€ Kryptowaluty
Post Message
 Bison App to niemiecka aplikacja do handlu kryptowalutami, stworzona przez tradycyjną giełdę papierów wartościowych w Niemczech. Börse Stuttgart została założona prawie 160 lat temu, a obecnie jest drugą co do wielkości giełdą akcji w Niemczech i dziesiątą w Europie. W ramach promocji na start możemy zgarnąć od Bisona 20€. Środki dopisywane są automatycznie, wypłata jest możliwa natychmiast. 
Bonus jest podzielony na dwie premie po 10€ - jedna jest za rejestrację z reflinku, druga za wpisanie kodu promocyjnego. Aby otrzymać 20€ bonusu, należy ściśle trzymać się instrukcji krok po kroku, którą zamieszczam poniżej.

1. Ze Sklepu Play lub Apple Store pobieramy aplikację Bison poprzez mój link:
https://join.bisonapp.com/4hawmv
Bez refa: https://join.bisonapp.com/
2. Po dokonaniu rejestracji i uruchomieniu aplikacji na głównej stronie naciśnij “Switch to real money”, a następnie “Start verification”. Uzupełnij swoje prawdziwe dane i rozpocznij weryfikację wideo. 
Weryfikacja video odbywa się w języku angielskim. Jest identyczna, jak weryfikacja video przy Bitwali. Potrzebny jest dokument tożsamości oraz wydrukowany dokument potwierdzający nasz adres. Mogą to być dokumenty jak niżej, nie starsze niż 6 miesięcy, np. rachunek za prąd, umowa na internet, wyciąg z konta bankowego.
3. Promocja jest tylko dla osób, które przebywają w Niemczech. Nie trzeba być obywatelem Niemiec, wystarczy akurat mieszkać lub przebywać w tym kraju (nie sprawdzają tego). Dlatego po zakończonej sukcesem weryfikacji wchodzimy w Personal information i zmieniamy Home address na adres niemiecki. Przykładowy adres można wygenerować tutaj:
https://www.fakeaddressgenerator.com/Wor..._generator
Zapisujemy zmiany. Zmianę potwierdza się smsem.
4. Następnie dokonujemy depozytu na 50€. Ja robiłem przelew z Revoluta i dociera on w kilka godzin.
5. Po zaksięgowaniu środków - kupujemy Bitcoina za 50€ i od razu go sprzedajemy. 
6. Wchodzimy w ustawienia i zakładkę Reedem code. Wpisujemy kod: 10BISON19 i akceptujemy i zgarniamy kolejne 10€.
7. Pieniądze od razu możemy wypłacić na swoje konto.