Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Zweryfikowane konto PayZa

Potrzebuje pożyczyć zweryfikowanego konta PZ, aby otrzymać przelew. Potem przelew na moje konto PZ, ew. wymiana PP. Daje 10%od wartości przelewu.
Odpowiedz
Jaka to kwota oraz skąd ta wypłata ma dojść (jaki serwis)? Poza tym co z prowizją jesli jakaś będzie? Mowa o koncie Professional Pro...
Odpowiedz
Wypłata ma dojść z BuxP.
Odpowiedz
upewnij sie ze masz to samo imie i nazwisko na buxp i payza bo ja sie wlasnie na to zlapalem. a w buxp nie moge zmienic first name i last name O_o
Dochod24.pl

Zarejestruj się w BB jako mój polecony, a otrzymasz potrzebną pomoc oraz dostęp do zastrzeżonego forum.
Odpowiedz
No to lipa...musze czekac
Odpowiedz
(08-07-2012, 13:02)mojbiznes napisał(a): Potrzebuje pożyczyć zweryfikowanego konta PZ, aby otrzymać przelew. Potem przelew na moje konto PZ, ew. wymiana PP. Daje 10%od wartości przelewu.

dochodzi jeszcze 18 % podatku z sprowadzenie pieniędzy do Polski
zarejestruj sie w tym programie to pomogę bez 10 %

Tutaj link polecający do programu w którym biorę udział (profitclicking) 60% prowizji miesięcznie
reflink wymoderowano !
Odpowiedz