Zeusy scamy Lista


#1
Tutaj macie Scamy Zeusy Smile http://ptc-investigation.com/zeus.aspx
Tutaj Stronka do testowania czy dany zeus ma licencje http://xeoncoder.com/licensecheck/
37Bux

AeBux

AmenBux

BravoBux

BuxIX

Buxera

BuxEzo

BuxTax

BuxTooth

Cashra

ClicksX

EeZor

JJBux

JzBux
Watch List
LeafBux

LotBux

NrBux

NxtBux

OeBux

SedoBux

StarBux

SummerBux

SvBux

TwinBux

TwitBux

UJMR

UroBux

VcBux

ZoryBux

Wolne tłumaczenie Smile
Zeus" to popularny skrypt PTC, który jest używany w wielu nowych miejscach. Niestety nie w jednym miejscu za pomocą tego skryptu jeszcze zatrzymać online. Z powiedział, że nie jest do końca wina skryptów. Właściciele za tereny te częściowo winę za jej wysoki poziom i nie odpowiedzialni za marki Zeus niesławny.

Jest to skrypt, który odwołuje się do wielu użytkowników PTC, a jednym z głównych powodów, dlaczego tak wielu właścicieli witryn sprzyjają. Innym powodem, dlaczego tak wielu go oszustwa jest to, że wszystkie witryny, które otwiera ten skrypt za pomocą "bux" model. Kwatery, aktualizacje i samo-sponsorowane reklamy są oznaczenia "bux" witryny. Niektórzy płacą w pierwszym i w ciągu kilku miesięcy zmieni się w oszustwo.

Innym powodem, dlaczego coraz więcej będą oszustwa jest to, że skrypt jest teraz łatwo dostępne. Prawda, że ​​wcześniejsze wersje, które były wysokie koszty i oszustwa w końcu poszedł, ale teraz jest większa liczba miejsc dla osób przy użyciu tego oszustwa. Nowe witryny są codziennie uruchomiła jeden po drugim. Użycie skryptu, aby przejść do co najmniej 1000 dolarów. Teraz dni można kupić jeden za zaledwie 120 dolarów. Szczegóły można zobaczyć tutaj: http://xeoncoder.com/products/zeus/

Wszystkie strony, że przegląd ten skrypt za pomocą państwa w "przeciw" punkt, że są one za pomocą skryptu Zeus. Powodem tego jest to ze względu na wysoki wskaźnik nie i używane aby zachęcić ludzi do tych fałszywych witryn. Nie nazywamy je wszystkie oszustwa, a przynajmniej nie do mamy dowodów, ale mamy go w stan "przeciw" punkt, że skrypt jest powszechnie znany z oszustwami. Zwłaszcza, gdy skrypt jest fabrycznie z twitbux i urobux zdjęć, które zostały 2 duże fałszywych witryn. Utrudnia reklamodawców i promotorów do promowania takiej strony z takim przypomnieniem brzydki z przeszłości stronie oszustwo.

Od teraz wszystkie miejsca Zeus będą traktowane jak "BuxHost" witryn. Nie będą weryfikowane przez nas do osiągnięcia co najmniej 6 miesięcy. Jeżeli nie jest to bardzo indywidualne i to widać, że właściciel spędził dużo pracy i czasu na to ... to może zrobimy wyjątek. Jak na razie zbyt wiele publikowane są i każdy jeden, że zapoznaliśmy się nie udał lub oszustwa. Szczególnie twitbux / wersji urobux, które nie zostały dostosowane. Jeśli są one wymagane dodamy je do kolejki w oczekiwaniu na przegląd, a jeśli czas pozwoli, będziemy się do czasu przeglądu na stronie serwisu. Użytkownicy będą mogli odpowiedzieć Opinie i płatności dowody w sprawie przeglądu czasu, aby pomagać innym miejscu aż osiągnie co najmniej 6 miesięcy. To jeżeli faktycznie pozostaje w trybie online tak długo ...

Na razie polecamy tym, którzy są aktualnie używa tego skryptu by sprawdzić najpierw sprawdzić, czy witryna jest ważne. Możesz zrobić sprawdzenie licencji tutaj: (Tylko Zeus Sites!)
Prawdopodobnie najlepszy (najciekawszy) kanał na youtube POLECAM
[-]
  •


#2
Fakt, Zeusy padają jak muchy.
Widocznie świat starozytny musi odejść do lamusa razem ze swoimi bogami..... Shy
Płaci od 2007 roku !!! Pewniak !!!
http://www.clixsense.com/?3506634

[-]
  •
#3
wypadałoby dołączyć do listy Peakbux ; nie płaci " maintenance try later Sad
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
[-]
  •
#4
oraz Arnbux

[-]
  •
#5
dokładnie i bmcbux Big Grin
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
[-]
  •
#6
Hehe czyli 99.9% to scamy Smile
Prawdopodobnie najlepszy (najciekawszy) kanał na youtube POLECAM
[-]
  •


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  lista scamów oldman41 4 1,659 21-02-2012, 18:22
Ostatni post: machoney90Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości