Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

zarobek na zagranicznych stronach tysiace dolarow

Nie wierzyłem na początku że ta osoba może wieżyć w to co pisze

Zajrzyj koniecznie

"...na buxach zagranicznych w ciągu dnia można zarobić od 50$ nawet do 500$ Na razie planuje uzbierać jakąś kwotę z 5000$ i opłacę sobie konto premium które kosztuje od 136(ok 390zł). Poniżej zamieszczę linki do tych stron..."

"...Znalazłem kolejne 3 strony które wyglądają obiecująco jedna z nich(link nr 1) posiada małe minimum zarobków do wypłaty (10 000$) przy czym zysk pierwszego dnia przekroczył 600$. Na start dostałem 500$..."

Odpowiedz
Nie wspomniałeś, że admin strony promuje takie strony jak dailymails, mailcash24 czy richptc. Z klikami wartymi $1 i mailami za $10, co najmniej wątpliwe jest otrzymanie wypłaty (;

Kosz
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
(13-01-2012, 14:00)GarudoHS napisał(a): Kosz

jaki kosz przecież to dział humor ja tego nie traktuje serio i nikt tego nie potraktuje
Odpowiedz
Gawh ... Wybacz, nie zauważyłem, że to jest w dziale "Humor" Huh A dopiero co czytałem artykuł, że fatum Piątku 13 nie istnieje Facepalm

Wybacz xD
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
tragedia... kto to jestWink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości