Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

zarabianie w internecie a książki

Zastanawiałem się czy istnieją książki o zarabianiu w internecie. Nie chodzi mi o kilku stronnicowe poradniki jakich dużo, tylko o książki. Znalazłem kilka pozycji ale wydają się być ciężko dostępne. Może ktoś zna jakieś tytuły łatwiejsze do kupienia/wypożyczenia/zdobycia?
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
jest sporo książek o platformach forex i zarabianiu w ten sposób;
dotrę do gościa który się tym interesuje i dam tytuły w temacie albo na PW
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
Ok, dzięki. Będę wdzięczny (:
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
jest kilka pozycji w zm
Odpowiedz
Co to jest 'zm'?
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
złote myśli
[-] 1 użytkownik podziękował Cola za ten post:
  • GarudoHS
Odpowiedz
zarabianie w internecie to szeroko rozumiana fraza. Mogą pod nią znajdować się m.in.:
-zarabianie na forex - tak jak oldman41 Ci napisał są dostępne książki na ten temat
-programy partnerskie - też jest dużo książek na ten temat.
-GPTR, PTC - nie widziałem jeszcze książki na ten temat Wink
-tworzenie stron internetowych, szablonów pod www - cała masa dostępna np. w Empiku
-ebiznes w postaci prowadzenia swojego sklepu internetowego - też bardzo dużo książek typu "jak zwiększyć sprzedaż w internecie?" itp. tytuł kojarzę z półki Empiku.
-MLM prowadzony poprzez video konferencje, listy mailingowe - ogromna porcja książek motywacyjnych partnerów do działania np. "45-sekundowa prezentacja", "Biedny ojciec, bogaty ojciec" oraz "Kwadrant przepływu pieniędzy" R. Kiyosakiego
-bukmacherka - sporadycznie kilka sztuk książek widziałem o strategiach
-pozycjonowanie - również się tyczy zarabiania przez internet, a książek o tym też jest sporo w Empiku

Kiedyś widziałem jeszcze książkę o zarabianiu na domenach - chyba też w Empiku.
[-] 1 użytkownik podziękował Kamil za ten post:
  • GarudoHS
Odpowiedz
(07-02-2012, 02:14)Kamil napisał(a): zarabianie w internecie to szeroko rozumiana fraza. Mogą pod nią znajdować się m.in.:

Niom. Ostatnio (w latach) coś zawsze ładuję się w trudne tematy z pracami zaliczeniowymi/licencjackimi/magisterskimi/doktorskimi xD
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz
Strasznie dużo jest tych książek,przewaznie w reklamach konferencji są podawane tytuły książek gościa który takową ma prowadzic
[Obrazek: B4Oji.png]
Odpowiedz
Mógłby mi jeszcze ktoś polecić z 3 lub 4 solidne zagraniczne pozycje lub autorów. Nie ukrywam, że to było by pomocne dla mnie (takie wymagania są).
Myślę, więc jestem.
Ninja
Odpowiedz