Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Zarabianie oraz przychody

Myślę nad zaczęciem zarabiania w inny sposób niż na buxach, już w poważniejszy sposób. A do tego potrzeba rozliczać się. Wiem firmy, chyba większość albo wszystkie, odprowadzają już podatek. Ale które zarobki należy w PiTcie wpisać jako dochód. Te które wypłacimy już do banku (w rozumieniu np. mBank), czy wszystkie zarobione (wliczając Paypal lub/i Alertpay).

Chciałbym też zapytać o kilka informacji na temat banków i kont. Z tego co się dowiedziałem, bardzo polecany jest mBank. Niedawno natomiast pojawiać się zaczął Alior Bank. Które konto i w jakim banku możecie mi polecić z czystym sercem. Zaznaczam, iż mam skończone 18 lat, więc prawo mnie nie ogranicza Wink.
Myślę, więc jestem.
Ninja
Przy przychodach powyżej 1 500 możesz założyć w Nordea Bank konto całkowicie bezpłatne, przelewy bezpłatne dostęp do konta internetowego za darmo itp. Wszystko po prostu za darmo Smile dodatkowo konto lokacyjne też za darmo.
Sprawdzone PTC
[Obrazek: banner.php?i=7466]
Nowe PTC
[Obrazek: banner.gif]

[-] 1 użytkownik podziękował keller107 za ten post:
  • GarudoHS
Ha, dzięki za wskazówkę. : ) Mam tylko pytanie. Czy za przychody poniżej 1 500 zł będzie się coś płacić w Nordea? Bo realistycznie patrząc nie sądzę, żebym już od pierwszego miesiąca tyle zarabiał.
Myślę, więc jestem.
Ninja
Podobnie jest w WBK. Miałem tam otwarte konto przez jakieś pół roku jak oferowali prezent 100zł Smile

Konta, z których jestem zadowolony i polecam:
-eKonto w mBanku - jedno z darmowych kont. Niestety od sierpnia, czy września wchodzi opłata za kartę 2zł/miesięcznie jeżeli nie dokona się nią transakcji na minimum 100zł/miesięcznie.
-Alior Bank - również bardzo tani bank. W przeciwieństwie do mbanku ten jest bankiem stacjonarnym Smile, a więc idziesz do placówki wpłacasz/wypłacasz pieniążki. Jedyna opłata to utrzymanie karty bankomatowej(3-4zł miesięcznie). Jednak nie jest ona wymagana do konta i całe szczęście jej nie posiadam Smile. Składając wniosek o konto osobiste przez neta, nie wnioskujesz o nią automatycznie.

Powyższe banki objęte są oczywiście Narodowym Funduszem Gwarancyjnym.

Jest jeszcze PolBank - wszystko mam u nich za darmo, również kartę. Jednak kasy u nich nie trzymam z prostego względu... W razie jak temu bankowi powinie się noga to muszę się zgłosić do Greckiego Funduszu Gwarancyjnego, aby odzyskać pieniążki. Procedury są dość skomplikowane.
[-] 1 użytkownik podziękował Kamil za ten post:
  • GarudoHS
Polecam również BZWBK<30. Wszystko jest za darmo, a jak wyrobisz sobie Visę dedykowaną do tego konta (<30) to musisz nią raz na miesiąc zapłacić (online/sklep) inaczej wezmą 3zł. W mBanku jest podobnie tylko kartą trzeba zapłacić w miesiącu na minimum 100zł, inaczej wezmą 2zł. Czyli bardziej opłaca się WBK, który miażdży w moim przekonaniu mBank z powodu takiego, że WBK jest stacjonarny i ma sporo placówek ( u mnie w okolicach 3miasta). Bo pieniądze to nie są tylko cyferki na monitorze, czasami po prostu trzeba pójść i porozmawiać z kimś w 4 oczy.
(24-07-2011, 15:51)Kamil napisał(a): Podobnie jest w WBK. Miałem tam otwarte konto przez jakieś pół roku jak oferowali prezent 100zł Smile

Konta, z których jestem zadowolony i polecam:
-eKonto w mBanku - jedno z darmowych kont. Niestety od sierpnia, czy września wchodzi opłata za kartę 2zł/miesięcznie jeżeli nie dokona się nią transakcji na minimum 100zł/miesięcznie.
-Alior Bank - również bardzo tani bank. W przeciwieństwie do mbanku ten jest bankiem stacjonarnym Smile, a więc idziesz do placówki wpłacasz/wypłacasz pieniążki. Jedyna opłata to utrzymanie karty bankomatowej(3-4zł miesięcznie). Jednak nie jest ona wymagana do konta i całe szczęście jej nie posiadam Smile. Składając wniosek o konto osobiste przez neta, nie wnioskujesz o nią automatycznie.

Powyższe banki objęte są oczywiście Narodowym Funduszem Gwarancyjnym.

Jest jeszcze PolBank - wszystko mam u nich za darmo, również kartę. Jednak kasy u nich nie trzymam z prostego względu... W razie jak temu bankowi powinie się noga to muszę się zgłosić do Greckiego Funduszu Gwarancyjnego, aby odzyskać pieniążki. Procedury są dość skomplikowane.
W alliorze minimum wpływów to chyba 1 000 jeśli takich nie ma to jest opłata za prowadzenie konta o ile się nie mylę to 4 albo 5zł.
Sprawdzone PTC
[Obrazek: banner.php?i=7466]
Nowe PTC
[Obrazek: banner.gif]

(23-07-2011, 15:21)GarudoHS napisał(a): Myślę nad zaczęciem zarabiania w inny sposób niż na buxach, już w poważniejszy sposób. A do tego potrzeba rozliczać się. Wiem firmy, chyba większość albo wszystkie, odprowadzają już podatek. Ale które zarobki należy w PiTcie wpisać jako dochód. Te które wypłacimy już do banku (w rozumieniu np. mBank), czy wszystkie zarobione (wliczając Paypal lub/i Alertpay).

Mogę prosić jeszcze o odpowiedź na to pytanie.
Myślę, więc jestem.
Ninja
facet nie baw sie w to
nie wliczaj je wogole
bo zle wpiszesz i przywala ci kare z 100000 zeta i tego juz nie odkrecisz
Oj tam, oj tam xD. Ale to nie jest odpowiedź na pytanie xD
Myślę, więc jestem.
Ninja
gdzieś, kiedyś czytałem, że tylko te które wypłacimy już do banku (ale nie pamiętam gdzie to czytałem Wink
może ktoś ma lepszą pamięć ode mnie i wspomoże Cię jakimś linkiem

p.s.
zastanawia/ło mnie jedno:
buxy raczej nie wystawiają informacji o dochodach, więc skąd US będzie wiedział, że to Twój dochód/przychód?
a skoro nie będzie wiedział...to nie będzie wiedział Wink
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
[-] 1 użytkownik podziękował mirek321 za ten post:
  • GarudoHS