Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabianie na oglądaniu filmów
Witam

Nie wiem czy był gdzieś tutaj taki wątek, ale ostatnio natknąłem się na stronę ThePanda (należy do sieci HideoutTV), która płaci za oglądanie filmów dotyczących kulinarii, a tak naprawdę za oglądanie reklam występujących pomiędzy filmami. Zdobywa się przez to punkty, które potem można wymienić na gotówkę czy nagrody w powiązanych stronach takich jak GG2U, ysense.com, Gametame, Swagbucks czy PointsPrize oraz wielu innych (najbardziej polecam z tego grona GG2U, która płaci 1,60$ za 1800 zdobytych punktów, a przy włączonym komputerze przez 12-15h dziennie idzie dostać około 500-600 punktów). Stronę można odpalić w tle i robić dalej co się żywnie podoba nie musząc wcale oglądać tych filmów choć niektóre całkiem są ciekawe i idzie coś obejrzeć. Dodatkowo na Facebooku co kilka dni dodawane są kody, które dają 25 pkt. Podaję czysty link oraz link referencyjny jeśli ktoś chciałby mnie troszkę wspomóc, a nic to nie kosztuje, a zawsze chętnie służę pomocą, które filmy najlepiej oglądać czy jak powiązać strony partnerskie.

Czysty link: https://thepanda.me/
Link referencyjny: https://thepanda.me/viewerSignup.php?refer=1409727

Pozdrawiam
Odpowiedz
[+]
Pierwszy kod, który dodaje 25 pkt to THANKSFF. Aktywuje się go pod filmem w zakładce Rewards i w polu Code.
Odpowiedz
[+]
Witam! Zarejestrowałam się z Twojego linku. Jak połączyć nowe konto. Klikam "połącz nowe konto" wybieram GG2U i nic się nie dzieje. Rozumię żeby dostać 25 pkt. trzeba mieć konto. I jeszcze jedno, na jakie konto wypłaca się zarobione pieniądze
Odpowiedz
[+] 1 użytkownik podziękował dorbie999 za ten post.
Dziękuję za zarejestrowanie z mojego linku Smile Kod wpisuje się pod dowolnym filmem w zakładce Rewards, a następnie w polu "Code" i po wciśnięciu "Add" kod powinien dodać 25 pkt, o ile jeszcze nie stracił ważności. Oczywiście trzeba być zalogowanym na ThePanda (czy na HideoutTV, bo dane logowania są te same) żeby móc wpisać kody i otrzymywać punkty za oglądanie filmów. W sumie sama strona nie wypłaca pieniędzy tylko za punkty, które się dostaje można wymienić m.in. na gotówkę czy nagrody w dowolnej firmie partnerskiej takiej jak np. GG2U, a tam wystarczy mieć konto Paypal aby wypłacić pieniądze. Żeby połączyć konta należy wejść w Rewards po lewej stronie, a następnie w Link New Account i tam wybrać z listy GG2U, oczywiście trzeba też na tej stronie się zarejestrować.
Odpowiedz
[+] 1 użytkownik podziękował Szeryf1592 za ten post.
(25-08-2020, 16:08)Szeryf1592 napisał(a): Dziękuję za zarejestrowanie z mojego linku Smile Kod wpisuje się pod dowolnym filmem w zakładce Rewards, a następnie w polu "Code" i po wciśnięciu "Add" kod powinien dodać 25 pkt, o ile jeszcze nie stracił ważności. Oczywiście trzeba być zalogowanym na ThePanda (czy na HideoutTV, bo dane logowania są te same) żeby móc wpisać kody i otrzymywać punkty za oglądanie filmów. W sumie sama strona nie wypłaca pieniędzy tylko za punkty, które się dostaje można wymienić m.in. na gotówkę czy nagrody w dowolnej firmie partnerskiej takiej jak np. GG2U, a tam wystarczy mieć konto Paypal aby wypłacić pieniądze. Żeby połączyć konta należy wejść w Rewards po lewej stronie, a następnie w Link New Account i tam wybrać z listy GG2U, oczywiście trzeba też na tej stronie się zarejestrować.

Jakie jest minimum do wypłaty?
Odpowiedz
[+]
Punkty można wymieniać jak się nazbiera minimum 9, a jeśli chodzi o GG2U to minimum do wypłaty to 7 dolarów (1$ jest chyba na start za rejestrację). Jak pisałem wcześniej potrzeba 1800 punktów żeby dostać 1,60$, ale jak ma się komputer włączony długo codziennie to idzie dość szybko nazbierać (mi to zajęło około 5 dni).
Odpowiedz
[+]
Kolejny kod FIRETVRETURN
Odpowiedz
[+]
Jakieś dowody wypłaty?
[Obrazek: autosurf1.jpg]
Odpowiedz
[+]
(13-09-2020, 18:44)vipmen napisał(a): Jakieś dowody wypłaty?

https://tinypic.pl/q7q58rfy16jj

Oczywiście wypłata pochodzi z firmy partnerskiej, która płaci między innymi za oglądanie filmów z sieci Hideout. Wypłata była jeszcze w ten sam dzień od zlecenia.
Odpowiedz
[+]
2 wypłata https://tinypic.pl/eoe7gfge8gmc
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości