Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

zarabianie na hostingu plików

Witam mam taki oto pomysł aby zacząc zarabiac na uplowdzie plików. Otóż polegało by to na tym ze gdybyśmy się zebrali w większa grupke było by łatwiej osiągnąc minimum czyli w większosci 1000 pobrań. Pytanie do Admina ile osób jest w tym momencie zarejestrowanym na forum?? jezeli było by nas te 1000 osób to by wystarczyło aby każdy z nas po razie pobrał owy plik. Aby każdy z nas mógł zarabiac oczywiście trzeba uploadowac pliki ale pliki nawet te najmniejsze pow 1MB są juz płącone więc nawet z wolną szybkością uploadu mozna by było coś zarobic. Mozna by było utworzyc nowy dzial o tej tematyce w którym umieszczali byśmy linki z plikami i codziennie ściągali i jezeli by nam nie były potrzebne to usuwali i tyle. A przeciez mozemy uploadować i gry muzyke filmy które mogły by nam się przydac. Do Admina skontaktuj się ze mną w tej sprawie pozdrawiam Piotrek
Odpowiedz
Wydaje mi się, że zorganizowanie 1000 osób chcących współpracować w taki sposób to liczba nieosiągalna ... Jeżeli by była mowa o 10 osobach to okej ale 1000 to nie.

A tak to myślę, że najlepszym sposobem będzie po prostu upać pliczki i wrzucać na fora.
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
no to tak sobie palnołem akurat ale np na hotfile mozna ściągac jeden plik wiele razy i będą naliczany ściągnięcia oczywiście o forach to rzecz jasna ale nawet w te 100 osób mozna juz coś zdziałac i wtedy pomagamy sobie nawzajem dajemy linki i ściągamy między sobą
Odpowiedz
Spoko ale twierdzę, że 100 to i tak za duża liczba Smile
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
Twój pomysł to nie nowość, wałkowany był na różnych forach miliony razy. Jeszcze nikomu się nie udało stworzyć takiej grupy, gdzie było by to opłacalne.

Odpowiedz
Swoją drogą jakby admin takiego serwisu w jakiś sposób się zorientował to czy nie dał by banów dla chcących ściągać pliki bez innego celu jak tylko dla kasyIdea
Odpowiedz
1000 osób na pewno nie zbierzesz. Sam pomysł jest dobry, ale nie do końca pomyślany.
Odpowiedz