Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Zarabianie na Androidzie [AppRedeem]

Aplikacja bardzo prosta, a co najwazniejsze bardzo szybko sie zarabia.

Jezeli masz telefon, tableta itp. z systemem android to mozesz bardzo latwo zarobic szybko pieniadze ($).

1 punkt = 1 cent

Minimalna wyplata od 25 punktow = 25 centow (0.25$, czyli jedna albo dwie aplikacje - zalezy)

Srednio za jedna aplikacje dostajemy od 10 punktow do nawet 80 (czyli od 10 do nawet 80 centow)

Wyplacaja srodki od razu (mi przyszla kasa po minucie od zlecenia)

1. Wchodzimy na stronę http://m.appredeem.com/ (albo po prostu wchodzimy w market i wyszukujemy aplikacje)
2. Sciagamy aplikacje
3. Po zainstalowaniu rejestrujemy sie (nalezy wpisac email ktory mamy na paypalu!)
4. Wybieramy jakas oferte
5. Sciagamy aplikacje z oferty
6. Uruchamiamy ją, chwilkę się nią bawimy i zamykamy
7. Uruchamiamy AppRedeem
8. Oceniamy aplikację
9. Dostajemy nasze punkty ktore mozemy wymienic na $

Możecie kliknąć "Enter Bonus Code" i wpiszcie "spritek" Wtedy dostaniecie darmowe punkty (ktore od razu mozecie wyplacic) Taki maly bonus dla mnie i dla was Wink

Jest pare sposobow wyplaty:
- Paypal od 0,25$
- Amazon.com od 1$
- Crate$Barrel od 10$
- Pottery Barn od 25$

Ogolnie bardzo polecam aplikacje.

Jedna z moich wyplat na potwierdznie, ze wyplacaja:

[Obrazek: oypk.jpg]

W razie jakis pytan pisac gg:6557502
Odpowiedz
Czy nokia e72 nadaje sie?
Odpowiedz
Musisz miec na telefonie Androida. Z tego co wiem nokia w zadnym modelu nie ma androida.
Odpowiedz
Uuuuuaaa to lipaaa straszna, ale dzięki za odpowiedz Smile Pozdrawiam
Odpowiedz

To moj dochod z kilku ostatnich dni, wiec jak widac warto sie tym zainteresowac.

[Obrazek: gjdi.jpg]
Odpowiedz
JEZELI CHCECIE DOSTAC DARMOWE PUNKTY WPISZCIE W BONUS CODE: Tymek3310

Tak w ogole to ukradles moje dzielo - poradnik. A jest cos takiego jak prawa autorskie kolego.
Odpowiedz
Hmmm zal ci ze bylem na tym forum pierwszy? Nigdzie nie zaznaczyles, ze nie wyrazasz zgody na kopiowanie i modyfikacje tego co napisales wiec zlamalem zadnych praw autorskich Smile

Wiec pobierac i w bonus code wpisac spritek aby dostac za darmo punkty Smile
Odpowiedz
Dzięki za bonusowe punkty
Odpowiedz
żałośni jesteście...jeden drugiego za kilka centów by zagryzł...

to właśnie my Polacy..zamiast sobie pomagać to najlepiej skakać do gardeł...takie rzeczy wyjasnia się na priw a nie publicznie....
LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz
Hmmm.... A ja mam takie pytanko: czy jest możliwość testowania tych gier na emulatorze Androida na PC? Poszukałem w necie, coś tam znalazłem, gdyż też chciałbym tu zarabiać ale nie posiadam telefonu z Androidem. Może właśnie emulator Androida na PC też by mógł być? Jeśli ktoś wie to czekam na odpowiedźSmile
PS. Chciałbym się dowiedzieć jak tam sprawa wygląda w ogóle.... Po pobraniu aplikacji do przetestowania od razu trzeba ją przesłać na telefon i sprawdzić czy jak to jest?
Odpowiedz