Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabianie dzięki profilowi na forach dyskusyjnych
Cześć!

Czy był(a)byś zainteresowana/zainteresowany wykorzystaniem swojej aktywnosci na forach dyskusyjnych do comiesiecznego zarabiania online? - Jedyne co trzeba tu zrobic to dodac reklamę w stopce forum do atrakcyjnego systemu zarabiania - reszta dzieje się już na autopiloce!

Wejdz na stronę podaną w stopce mojego postu i obejrzyj filmik do końca!!!

Jest to platforma edukacyjno - promocyjna + zarabianie online - Kompleksowy system zawierajacy 2 programy partnerskie!

Dodam jeszcze, że twórcą systemu jest jeden z najlepszych marketerów internetowych w Europie!
To co wyrózna ten projekt od innych to darmowe kompleksowe szkolenie nt. marketingu internetowego dla współpracowników o wartosci ok. 1500 zł

Konwersja 10%
1 na 10 zaproszonych osób do obejrzenia filmiku i zapisujacych sie na liste mailingową rejestruje się do projektu, a Ty zgarniasz prowizje z 2 programów partnerskich

Działa tutaj prosta statystyka!

zarobki : przy znalezieniu 5 osob tygodniowo masz 700 zł, przy znalezieniu 20 osób w miesiacu masz ok. 3 tys zł premii w 1 miesiacu i w kolejnych miesiacach tez otzymujesz wynagrodzenie z tego tytułu.

W razie pytań służę pomoca!
Odpowiedz
[+]

Wygląda to ja MLM Smile
Odpowiedz
[+]
"Jedyne co trzeba tu zrobić to dodać reklamę w stopce forum do atrakcyjnego systemu zarabiania - reszta dzieje się już na autopilocie!" - co jest oczywiście nieprawdą. Trzeba nieźle się nagimnastykować by kogoś znaleźć
Odpowiedz
[+]
Ile zarobiles z 'liga' ?
Odpowiedz
[+]
No właśnie ile już zrobiłeś ? Jestem ciekaw
Odpowiedz
[+]
Też się przyłączam do zapytania.
Odpowiedz
[+]
Nic nie dzieje się automatycznie. Żeby zarabiać trzeba pracować. Choćby odwiedzać fora i blogi, zostawiać ciekawe i wartościowe komentarze, prowadzić własnego bloga itp. System jak najbardziej wspomaga nasze działania ale nie zrobi wszystkiego za nas.
Pozdrawiam,
Jacek Pastuszko
http://jacekpastuszko.pl
Odpowiedz
[+]
(14-08-2013, 19:09)poloduda napisał(a): No właśnie ile już zrobiłeś ? Jestem ciekaw

Ja myślę że to dopiero początek kariery i kolega nie zdążył jeszcze nic zarobić, tylko na razie link poleca
Odpowiedz
[+]
spam xx
Odpowiedz
[+]
Zacznijmy od tego, że mało for akceptuje takie linki w stopkach. Dla mnie pewniakiem jest zawsze forum Gazety.pl
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości