Który sposób byś wybrał ?
Bannersbroker
0%
0
Justbeenpaid
0%
0
0 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 7 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabiaj ze mną na Bannersbroker i JBP
Witam wszystkich.

Dziś mam do zaoferowania państwo dwa sprawdzone sposoby na zarabianie w internecie.

Bannersbroker

Można by o tym wiele pisać, pewnie i książkę dało by radę, jednak nie oto nam chodzi, więc przejdę do meritum sprawy.

Firma Bannersbroker to biznes na lata, w planach ma konkurowanie z takimi liderami reklam w internecie jak Google czy Facebook. Strona dysponuje ponad 300.000 stron w internecie, w których umieszcza bannery swoich użytkowników i TO W INTERESIE FIRMY JEST DBANIE O TWOJE ZAROBKI. Zapytacie co firma z tego ma ?

Przede wszystkim:
-firma zarabia na panelach startowych
-firma co miesiąc (teoretycznie) pobiera abonament w wysokości $15.
- Ty kupujesz co miesiąc pakiet trafficu (paliwa dla paneli, aby mogły dla Ciebie zarabiać).

Wydaje się straszne ? na początku to zrozumiałe. Ty zaś jedyne co musisz zrobić to pójść za ideą "Kto nie inwestuje ten nie zyskuje" i wykupić pakiet startowy (ja kupiłem za 55$) i obserwować przychód. Istotnym aspektem w sprawie jest fakt, że firma egzystuje już i notuje rekordowe zyski od ponad roku. Swoim użytkownikom wypłaciła już ponad $ 100. 000. 000. Tak nie żartuję. Dobra teraz przejdźmy do dowodów.

Oto mój elektroniczny portfel.

[Obrazek: ewallet.jpg]

Co tutaj jest istotnego ?

Do tej pory przez miesiąc czasu, przy wpłacie 55$ moje panele (bo na nich bazujemy) zarobiły dla mnie $276, ale to jeszcze nie koniec, wygenerują dla mnie zysk w wysokości $420.

Co mogłem zrobić lepiej ?

Mogłem zainwestować większą pulę pieniędzy, wiadomo im więcej inwestujesz tym więcej zyskujesz.

Oto kilka z moich paneli:

[Obrazek: najlepszyzolty.jpg]

Tutaj widzimy mój najlepszy żółty panel. Kupiłem go za 10$ a on generuje zysk w wysokości *$20, a więc dwa razy więcej, dodatkowo sam się utrzymuje.

Poniżej widzimy żółte, które zakończyła dla mnie swoją pracę, a zysk z nich poszedł na dalszą reinwestycję (więcej paneli, traffic pack etc.)

[Obrazek: zoltezakonczone.jpg]

Tutaj zaś moje fioletowe panele. Koszt jednego to $30, generuje on zyski $60 dolarów.

[Obrazek: fioletowewszystkie.jpg]

Można by wiele robić zdjęć z tego innowacyjnego biznesu, jednak powyższy tekst ma Wam uzmysłowić idę i ogólny zarys. Na wasze pytania odpowiedzi, chętnie odpowiem na gg i na mail'a.

Reasumując:

- Bannersbroker, to biznes całkowicie pasywny, możesz samemu zarabiać bez konieczności znajdywania masy poleconych.
- Idea jest taka, iż Ty kupujesz od Bannersbroker panele, oni je umieszczają na swoich stronach później ty notujesz zyski.
- Bannersbroker jest poważną firmą, ma swoje siedziby w wielu krajach
- To bardzo dobry moment na wejście w ten biznes.
- Masz pełną kontrolę nad zarobkami i tym ile zarabiasz i w jakim okresie czasu.

Minusy:
- Do Bannersbroker mogą dołączyć nowi użytkownicy, jedynie poprzez link polecający
- Opłaty (teoretycznie) miesięczne, choć firma jest wyrozumiała i poczeka nawet dwa miesiące (ręką rękę myje, jeśli wiesz co mam na myśli).
- Im większa inwestycja na początku tym większe zarobki
- Aktualizacja zarobków bywa z opóźnieniem, jednak to nie ma różnicy czy dziś pokaże Ci, że zarobiłeś $20 a jutro będzie w miejscu a na trzeci dzień podskoczy do $60 (miłe chwile).

Jak widzicie, postanowiłem napisać o każdym aspekcie w tej firmie. Jeśli się nie zraziliście, zapraszam na gg:8056412 lub adres e-mail [email protected]

Zachęcam bo na prawdę warto. Pamiętaj twoja inwestycja to twój zysk, mniej zainwestujesz, czekasz więcej czasu, aż interes nabierze "prędkości".

2. Just Been Paid (JBP)

Twórcą jest niejaki Fridrick Mann. Idea tej firmy polega umieszczaniu bannerów na stronach z którymi JBP ma konszachty. Tutaj jednak nie ma abonamentu trafficu, tudzież innych odstraszających rzeczy.

Kupujesz pozycje za $10 sztuka, pozycja pracuje dla Ciebie 81 dni, po tym czasie generuje zysk w wysokości 150% !.

Im więcej zainwestujesz, tym więcej zyskujesz Ja zainwestowałem 400zł i już po 30 dniach mam $250 dolarów w postaci nowych pozycji. Mój dzienny zarobek sięga $6. Nie robiąc zupełnie nic, od czasu do czasu sprawdzam tylko jak się sprawy mają :). Po upływie ważności pozycji nie znikają, 4 pozycje, dają nam jedną matrycę, która po wypełnieniu da nam zysk w wysokości $60 dolarów (jednak tutaj trzeba dobrze porozumiewać się z użytkownikami) i przyswoić trochę wiedzy. Jednak nie jest to trudne.

Istotne informacje typu:

Minimalna wypłata dla BB i JBP $20

Metody wypłat dla BB"
Solidtrustpay, wypłata na swoją kartę kredytową, możliwość wygenerowania własnej karty BB Mastercard, dzięki której możemy płacić.wypłacać i dokonywać innych manewrów tak samo jak kredytową w koncie bankowym w Polsce.

Dla JBP najkorzystniejsze rozwiązanie to Alertpay.

czas oczekiwania:
W przypadku BB i opcji na własne konto w Polsce (kilka tygodni) do miesiąca, w przypadku posiadanego konta Solidtrustpay od razu, w przypadku karty Bannersbroker Mastercard od razu.

Dla Justbeenpaid przelew na konto w Alertpay natychmiastowy.

dzienny zarobek:

Wszystko zależy od twojej inwestycji.

Zainteresowanym/zaciekawionym podaję kontakt do mnie:

gg 8056412

[email protected]

Dubelek podwójny kolego i do tego promowanie.
Proszę się zapoznać z regulaminem.

Moderator,
GiJey.