Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Zarabiaj więcej!


#1
Zachęcamy do przeczytania przydatnego artykułu dla wszystkich wydaców na temat tego, w jaki sposób zarobić jeszcze więcej w programach partnerskich. Artykuł jest dostępny pod linkiem http://www.zarabianie24.net/afiliancie-zarob-wiecej/
Odpowiedz
#2
Witam.
W ten weekend zacząłem współpracę w Programie Partnerskim chomikuj.pl . No więc Novem chciałbym Ciebie prosić o pomoc. Chciałbym się dowiedzieć gdzie najlepiej umieszczać moje bannery tak, aby dużo ludzi w nie klikało. Nie interesuje mnie taka wypowiedź żeby na forach, na stronach, u znajomych tylko konkretne dobre na to miejsce. Jesteś w stanie mi pomóc? Lub ktokolwiek inny?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
To może ja wypowiem się w tej kwestii Smile

Nikt nie powie Ci konkretnie jakie miejsce należy wybrać. Wszystko zależy od strony, rozłożenia odpowiednich elementów. Ważna jest też kwestia tego czy posiadasz forum, czy może bloga.

Odnośnie rozmieszczenia reklam mogę pomóc Ci ogólnikowo. Większość użytkowników wchodząc pierwszy raz na stronę skupia swoją uwagę na jej prawej części strony, więc omijaj umieszczanie banerów z lewej strony. Skoro napisałem, że jest różnica czy posiadasz forum, czy może bloga to muszę Ci napisać, że na blogach coraz częściej lepiej od banerów sprawdzają są linki Smile

[-] 1 użytkownik podziękował Kamil za ten post:
  • mariek1015
Odpowiedz
#4
Dziękujemy Kamilu za odpowiedź udzieloną Forumowiczowi mariek1015. Całkowicie się pod nią podpisujemy. Uzupełniamy ją jeszcze o informacje na temat wyboru rodzaju formatu. Badania przeprowadzone przez Business Ad Network w kwestii ekspozycji reklam internetowych pokazują, że biorąc pod uwagę czas wyświetlania reklamy, najlepiej wypada format rectangle (300×250 pikseli), wyświetlany zazwyczaj pomiędzy akapitami tekstu (wewnątrz artykułu). Jeśli natomiast wziąć pod uwagę współczynnik ekspozycji, najlepszy jest format billboardu. Mamy nadzieję, że pomogliśmy.

Format reklamy Współczynnik ekspozycji Średni czas ekspozycji
billboard 90,5 proc. 14,3 sekundy
rectangle 72,9 pro 16,1 sekundy
skyscraper 76,1 proc. 14,1 sekundy

[-] 1 użytkownik podziękował Novem za ten post:
  • mariek1015
Odpowiedz
#5
Dziękuję panowie. Niestety nie posiadam bloga, a na forum przeważnie za podanie jakiegoś linku lub bannera dostaję ostrzeżenie a post wędruje do kosza. Już nie wiem jak się mam za to zabrać...
Odpowiedz
#6
Całkowicie zgadzam się administratorem nic dodać nic ująć jednak możesz wyszukać strony lub blogi na których znajduje się możliwość reklamowania się za kilka zł będą wyświetlać twój baner na swojej stronie jeśli płacą ci za klika co najmniej 0,50zł to warto zainwestować 5 zł na cały miesiąc powinieneś to odrobić i jeszcze zarobić jednak zależy to od strony na której się reklamujesz czy jest na niej spory ruch przeważnie tego typu strony wyświetlają publicznie swoje statystyki więc nie ma problemu w tym przypadku.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości