Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabiaj 2 PLN za rejestrację.
Posiadasz fanpage,instagram,blog etc. I chcesz zarobić?
Płacę po 2 PLN za rejestrację w każdym z 4 programów,rejestracja jest całkowicie darmowa.Ty możesz tylko zarabiać.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
Odpowiedz
[+]

Jakie to programy ? Możesz jaśniej? Zwykle takie tematy ogólne zaraz są opuszczone przez autora i lądują w koszu
Odpowiedz
[+]
Są to 4 programy rejestracyjne,wystarczy wypełnić formularz ,potwierdzić rejestrację I gotowe.
W tej chwili dostępne
-Biedronka
-Dominos
-Armani
-Amazon
W praktyce wystarczy kilka minut na zaliczenie ,jest to dobra forma zarobku dla kogoś kto ma swoich userów I chce troche zarobić.
Odpowiedz
[+]
A nie jest to z tymi smsami płatnymi?

To jakby ktoś to wykonywał to przestrzegam, aby nie wpisywac na stronie kodu z sms, bo potem moze byc subskrypcja sms
Ankiety po polsku za $, najlepsza strona z ankietami -> https://www.clixsense.com/?4020151
Ankiety w euro, niskie minimum -> https://bit.ly/2H7XFQL

Odpowiedz
[+]
nawet nie może a na 1000% będzie
Odpowiedz
[+]
(29-03-2018, 23:20)kytorr napisał(a): nawet nie może a na 1000% będzie
Niestety Panie admin,nie jest to subskrybcja płatna.
Odpowiedz
[+]
(29-03-2018, 22:40)11natinka11 napisał(a): A nie jest to z tymi smsami płatnymi?

To jakby ktoś to wykonywał to przestrzegam, aby nie wpisywac na stronie kodu z sms, bo potem moze byc subskrypcja sms
To nie jest subskrybcja sms,mam też takie,to jest formularz do potwierdzenia @ ,nie smsem
Odpowiedz
[+]
Nie wiem czy wiecie, ale oprócz subskrypcji sms jest też subskrypcja email. Czyli po prostu gość dostaje pieniądze jeśli ktoś wprowadzi i potwierdzi email. Wtedy oczywiście zgadzamy się na otrzymywanie reklam/spamu jak kto woli. Często pewnie wdzialiście taką reklamę typu "Zobacz jak zdobyłem 10.000 zł w miesiąc" gdzie wpisuje się email aby otrzymać poradnik.
Można oczywiście użyć po prostu spam emailu.
Odpowiedz
[+]
no tak sprzedaż maila. natomiast mój poprzedni wpis dotyczył wypowiedzi natinki o kodzie sms wpisywanym na stronie.
Odpowiedz
[+]
Też bym się obawiał tych smsów potem co chwila "wygrywam" samochody Tongue
Odpowiedz
[+]
Czyli mamy wrzucićna naszym fanpage formularz rejestracyjny i zachęcać followerów, żeby się rejestowali ?
Odpowiedz
[+]
Ciekawie,ciekawie Big Grin
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości