Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Zarabiaj > 100 zł miesięcznie

Temat odświeżony po kilku miesiącach…Wszystkie buxy i buxhosty zostały usunięte(powód wszystkie robią się scamami, kwestia czasu- wyłączam Bucks4Share Naszego Kolegi z forum).

Data edycji 18-01-2012 r.

Jak zarobić przez Internet 100 zł miesięcznie, nie za bardzo przykładając się do tego?

Czas potrzebny dziennie : ok. 30 minut do 1 godziny.
Przede wszystkim trzeba się zarejestrować w kilku serwisach PTC oraz innych, które płacą Nam za wykonywanie określonych „zadań” .

Poniżej przedstawiam Wam serwisy, które pozwalają mi zarobić przeszło 100 zł miesięcznie(licząc zarobki poleconych).
Postaram się w miarę zgrabnie opisać zasady działania tych serwisów i to czego oczekują one od Nas opiszę wszystkie dane szczegółowe (tj. minima, wartość klików czy akcji) oraz średni dzienny zarobek,

Moja Prywatna TopLista Serwisów przeznaczonych do zarabiania w sieci według średnich dziennych zysków:

Średni dzienny zarobek: ok. 0,50$(z poleconymi-bez nich nie mogę przeliczyć przepraszam)
Minimum: 20$
Banki: Paypal/AlertPay/LibertyReserve
Wartość klików: 0,001$ - ilość reklam OGROMNA

Średni dzienny zarobek: 0,15$-0,20$
Minimum: 5$
Banki: Paypal/AlertPay/LibertyReserve
Wartość klików: od 0,001$ do 0,025$ (najczęściej 0,005$ i 0,015$)

Średni dzienny zarobek: 0,10$ - 0,12$ (bez poleconych)
Minimum: 0,60$(Konto standard) 0,01$ (dla Premium)
Banki: PayPal/AlertPay
Wartość klików: od 0,01$(1 klik dla Premium) do 0,0005$ - dużo reklam
Autosurf: dziennie ok. 0,05$

Średni dzienny zarobek: 0,10$ (bez poleconych) – przy dobrym pomyśle na reklamę

Średni dzienny zarobek: 0,05$ (bez poleconych) – za samo działanie surfa
Minimum: 20$
Wartość klików(dodatkowo): 10 pkt/ ok. 0,001$ - dziennie jest ich sporo

Średni dzienny zarobek: 0,04$-0,08$
Minimum: 0,10$
Wartość klików: od 0,03$ do 0,00035$ (dużo klików)

Średni dzienny zarobek: 0,03$-0,10$
Wartość klików: 0,005$ oraz 0,01$ (najczęściej 0,005$)

Średni dzienny zarobek: 0,03$-0,10$
Minimum: 1$
Wartość klików: od 0,0005$ do 0,025$ (najczęściej 0,0025$ i 0,0075$)

Średni dzienny zarobek: 0,03$
Minimum: 2$
Banki: PayPal i AlertPay
Wartość klików: 0,005$

Nr 10 Clicksia i Incentria – zwykłe serwisy PTC
Linki: Clicksia Incentria

Średni dzienny zarobek: 0,01$- 0,02$
Minimum: 1$
Banki: PayPal i AlertPay
Wartość klików: od 0,003$ do 0,001$

Obliczenia:
Średni dzienny zarobek to: 1,17$
Kurs dolara "na oko": 3,40PLN
Ilość dni : 30

Miesięczny zarobek: 1,17 * 3,40 PLN * 30 dni = 119,34 PLN !

Teraz przyjmij, że niektóre dane mogą być zbyt pozytywnie opisane(choć starałem się być realistą) odejmij 30% i to daje 83,54 PLN - PEWNEGO ZAROBKU

Jeśli jesteś już w tych serwisach to na pewno podobne kwoty zarabiasz, jeśli nie, a klikasz w "jakiś buxach/buxhostach itp" to przemyśl to, zmianę podejścia i przejścia na serwisy którym daleko do scamów!!

Większość powyższych, płaci od kilku lat, jedynie MyBrowserCash jest młodziutki, ale oferuje bardzo wysokie zarobki!

Wszelkie szkolenia jak zarabiać w tych serwisach na mojej stronie internetowej www.tulbary.pl - link skrócony... Dostęp po reklamie 5 sekund...
Sprawdzone PTC
[Obrazek: banner.php?i=7466]
Nowe PTC
[Obrazek: banner.gif]

Odpowiedz
Mi się podoba, zaraz będziesz miał kolejnego refka.
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
Co do przyszłości naszego forum na pewno w krótkim czasie po zmianie wyglądu temat znajdzie swoje miejscy w dziale "Poradniki" lub coś w tym stylu Smile
Odpowiedz
Temat, będę cały czas rozwijał, ponieważ nie planuję swoich zarobków zatrzymać na pułapie 100 zł/msc będę się dzielił tym tutaj, bo sam całkiem niedawno zaczynałem i coś takiego to dla mnie wtedy byłoby jak prowadzenie za rękę Smile a na samym początku straciłem dużo czasu, oooj bardzo dużo Big Grin w pewnym momencie miałem ponad 50 buxów i kilkanaście programów PTC Big Grin i zarabiałem mniej niż teraz a spędzam na klikaniu tylko kilkanaście minut, ostatnio rekord z zegarkiem w ręku, buxy wyklikałem w 13 minut Big Grin

Teraz więcej czasu spędzam na tym forum i planuję otworzyć własny e-biznes, ale to w ciągu kilku miesięcy, jak na PP i AP przekroczę 300-400 zł (na każdym z osobna), wtedy coś będę myślał.

Podstawowa zasada jakiej się nauczyłem to: Nie liczy się ilość tylko jakość programów PTC

Zanim do tego doszedłem to minęło kilka miesięcy Wall...Ale się udało Biggrin

Sprawdzone PTC
Nowe PTC

Odpowiedz
Zapisany Smile Pozdrawiam i czekam na aktualizacje Smile
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
Panowie i Panie, jeżeli ktoś ma problem z zarabianiem na którymś z podanych serwisów, proszę o informację tu w temacie bądź PW, ale lepiej chyba w temacie, ponieważ mogą się zdarzyć jakieś problemy "powtarzalne" ja chętnie pomogę w razie co.

Jeżeli chodzi o zarabianie na toolbarach w mojej stopce jest link do mojej strony gdzie są 3 tutoriale, ja zarabiać na tych tolbarach, jednak nie są do końca dopracowane. Mam urlop od przyszłego poniedziałku i przerzucam stronę na płatny hosting i zabiorę się za poprawienie tutoriali.

Najlepszy opis jest InnoCurrent (bo na nim najwięcej się zarabia Smile jest dość szczegółowy
LogiPTC - to pierwszy tutorial który pisałem i jest pobieżny przyznaję się bez bicia Sad
AnonPTC - zmienił całkowicie wygląd strony i tutorial jest nieaktualny niestety.

Możecie się spodziewać uaktualnienia tutoriali, jednak nie wcześniej niestety niż 21-22 lipca.
Dlatego jakby co piszcie tutaj postaram się pomóc.
Sprawdzone PTC
Nowe PTC

Odpowiedz
Ciekawy poradnik.
Korzystam już z ToolBarów, więc masz następnego refa Smile
Odpowiedz
Dzięki bardzo!!

Proszę Wszystkich którzy się rejestrowali na anonPTC o podanie mi w PW swoich loginów, ponieważ nie zalicza mi refów na anonie, podam adminowi, kto się rejestrował z mojego polecenia i powinien "podpiąć Was pode mnie". Z góry dziękuję Smile
Sprawdzone PTC
Nowe PTC

Odpowiedz
Aktualnie próbuję znaleźć sposób na zarobek na http://twitter.com/, potrwa to pewnie kilka tygodni jak nie miesięcy zanim cokolwiek będę mógł napisać na ten temat więcej, jednak widzę w tym czymś spory potencjał.

Chodzi o takie coś, że masz kilkaset osób którzy widzą co piszesz(coś podobnego jak śledzik w nk) i firmy mogą zaproponować jakieś pieniądze za podanie linka na twiterze do ich strony internetowej, albo konkretnej oferty.

Jeżeli ktoś wie więcej ode mnie na ten temat, to dajcie znać na pw, bo ja dopiero w tym temacie zaczynam robić pierwsze kroczki Smile
Sprawdzone PTC
Nowe PTC

Odpowiedz
Dziś ruszyłem największą jak do tej pory kampanię reklamową odnośnie mojej strony internetowej.
Niestety bez adsense jest, jednak powinno być dobrze Smile
Wykupiłem 10 000 unikalnych wejść po 30 sekund.
Po wykonaniu 1 000 wejść wpadło sporo osób na innocurrent i logiptc, z anonem dalej mam problem bo nie mam dodawanych referali Sad

Tutoriale podpięte już są na stronie i aktualne, jedynie anona pobieżnie opisałem, bo nie wpadają mi refki... Sad
Tak więc jeśli macie problem z inno albo Logim to możecie przeczytać tutoriale na stronie w moim podpisie, powinno pomóc Smile
Sprawdzone PTC
Nowe PTC

Odpowiedz