Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Zakończony Darmowe tokeny JST
Wiedzieliście że za same posiadanie TRONa (TRX) możecie dostać darmowe tokeny JUST (JST)?
Informacja tutaj: https://medium.com/@TronFoundation/just-...f093646f1f (to nie jest reflink).
Wystarczy posiadać na określonym walecie lub obsługiwanych giełdach TRONy i automatycznie przez najbliższe 29 m-cy każdego 20 dnia miesiąca wpłyną tokeny JST. Wiedziałem o tym, ale TRONa przetrzymuję aktualnie na giełdzie Binance - reflink (Binance.com - czysty), która na stronie JUST nie jest wymieniona wśród obsługiwanych. 21 maja zdziwiłem się widząc w moim portfelu Binance wpływ tokenów z tego airdropu. Zanim to się stało chciałem nawet trony przelać na obsługujący drop portfel, ale o tym zapomniałem. A tu proszę, taka niespodzianka.
Airdrop potrwa do października 2022 roku. Tylko nie wiem czy wystarczy mieć TRONa każdego 20-ego dnia miesiąca czy trzeba je mrozić przez miesiąc.
BitBay.net - Polska giełda krypto (kup kryptowaluty za złotówki)
BINANCE.com - największa giełda krypto (do 2 BTC dziennie bez KYC)
Odpowiedz
[+]
Już wiem że wystarczy posiadać trona 20-tego każdego miesiąca by dostać JST z tego airdropa. Tokeny z Binance można tylko wypłacić. Nie można nimi tam handlować bo nie są z niczym listowane.
Odpowiedz
[+]
Jaki jest z tego zarobek?
Odpowiedz
[+]
Nawet nie wiem. Nie sprawdziłem nawet ile te JST są warte. Trzymam je na Binance na razie a tam nimi handlowac nie można. Airdrop potrwa jeszcze 2 lata prawie. Jak zbiorę większą ilość tokenów to zacznę się rozglądać za upłynnieniem.
Odpowiedz
[+]
Token JST jest już notowany na Binance. Cena to ok 7 centów za JST.
Odpowiedz
[+]
Czy dalej się dostaje ten token JST na Binance ?
Odpowiedz
[+]
Nie, już dawno drop się skończył.
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości