• 34 głosów - średnia: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zainteresowanie stroną,
Witam,

Widze ze strona odchodzi w zapomnienie. Na stronie glownej widnieje napis: ZOSTAŃ PARTNEREM I ODBIERZ SWOJE 50PLN
(oferta ważna tylko do końca roku!)
oprocz tego brak nowych zadan i kompletny brak zainteresowania strona. Trzeba upominac sie zeby admin wszedl na strone, dodal z 3 nowe zadania i kolejne 2 miesiace czekania az ktos ponownie sie upomni...
Jak admin ma tak dalej prowadzic ta strone to szczerze mowiac jest to bez sensu.
  Odpowiedz

Słuchaj zadania jakieś są, a Kamil też nie ma w huk czasu, jak ktoś prowadzi tylko taki serwis to tak, tu masz 4 strony. NA zadania też trzeba mieć wejść, żeby sieci je udostępniały.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

Dzisiaj wypłaty będą realizowane. Dojdzie też 1-2 zadania.
  Odpowiedz

dobrze ze dojda ale powinny one byc dodawane regularnie a nie dopiero po upominaniu
  Odpowiedz

ilość zadań jest zależna od administratora danego serwisu a nie od żądań użytkowników

ciekaw jestem jak zostałbyś potraktowany w zagranicznej stronce ...
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

a ja uważam ze userzy mają rację co do zadań i zainteresowania. I nie pomogą tu zadne tłumaczenia o braku czasu.

Jak ktos prowadzi taki serwis to albo niech robi to solidnie ku zadowoleniu klientów albo niech da sobie spokój. Bo zarobić 1 zl na miesiąc to po prostu żenada....
LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz

Wiem i rozumiem, że bardzo męczące jest wchodzenie na stronę i sprawdzanie czy zostało dodane jakieś nowe zadanie. Dlatego już pod koniec stycznia/początek lutego planowane jest uruchomienie automatycznego powiadania e-mail o nowych zadaniach. Fakt jednego miesiąca może być nowych 1-4 zadań. Natomiast drugiego może być 10-15. Wszystko zależy od aktywności reklamodawców.

W lutym myślę, że nie zabraknie konkursu Smile

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości