Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Zadania-Internetowe.info - wypłacalne!

Gorąco polecam serwis http://zadania-internetowe.info
Zapisałam się i nie wierzyłam w to, że w ogóle otrzymam jakieś zadanie, a już na pewno nie w to, że dostanę kasę. A tu pojawiło się zadanko, wykonałam je i w ciągu 48h dostałam przelew na paypal. Miałam straszną potrzebę z kimś się tym podzielić, bo to moje pierwsze zarobione w internecie pieniądze Smile

Teraz nowa odsłona strony, możliwość zarabiania na poleconych, więc zachęcam http://www.zadania-internetowe.info//?ref=blackmarcia
Ja już zarobiłam u nich 1zł za 2 zadanka Smile
to wklej dowod wypłaty w dziale zapłaciły
wklejony
wlascicielm tego serwisu na 99% jest Ka..Wink
tak, bo jest zadanie z tym" Jak masz na imię" co jest na stronie i to stąd trzeba je wypełnićSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Tak, zgadza się. Jestem dość mocno związany z tą stroną. W porównaniu do zadań z naszego forum tam panuje większa dyscyplina ze względu na znacznie większą ilość osób biorących udział w wykonywaniu zadań.

Mam tu na myśli np ostatnią sytuację. Każdy użytkownik przed wykonaniem zadania jest zobowiązany zastosować się do instrukcji podanej w mailu oraz instrukcji głównej znajdującej się na stronie. Jakieś 30-40% użytkowników nie przeczytało instrukcji głównej na stronie(pomijam już regulamin), że po wykonaniu zadania należy w odpowiedzi podać odpowiedź na pytanie weryfikacyjne, rodzaj i adres e-mail konta do wypłaty.

Każdy kto przeczytał główną instrukcję oraz podał rodzaj i adres e-mail konta do wypłaty otrzymał przelew max. do około 24h. Reszta osób niestety poniosła konsekwencję w postaci nie otrzymania wypłaty. Nie wyobrażam sobie sytuacji żebym odpowiadał na ponad 60 maili z prośbą o dane do wypłat. Szanujmy swój czas.

Dzisiaj poszła odpowiednia informacja do wszystkich, więc mam nadzieję, że takich "zapominalskich osób" będzie coraz mniej.
NOWA ODSŁONA ZADANIA-INTERNETOWE.INFO.

---> Więcej zadań do wykonania i jeszcze większe wynagrodzenia!
---> Zarabiasz polecając nasz serwis - aż 20% od zarobku poleconych!
---> Nowe formy zarobku
---> Liczne konkursy
---> Aktualnie trwa konkurs na poleconych - do wygrania 87zł Smile

Praktycznie minimum 1.50zł osiągalne zaraz po rejestracji. Aktualnie zadania warte od 0.4zł-0.7zł. Cały czas będą pojawiać się nowe o różnych limitach.

Zapraszam do rejestracji. Wkrótce stworzę jakieś subforum tutaj, więc pewnie ruch również się zwiększy na naszym forum.

edit: wersja beta, więc mogą zdarzyć się błędy oraz fragmenty nieprzetłumaczonego serwisu.
Też całkiem niedawno zarobiłem u nich 1 zł za 2 zadanka pamiętam że w pierwszym też nie doczytałem i wysłałem samą odpowiedź na pytanie, jak tylko się zorientowałem to zaraz wysłałem drugiego maila i dostałem kasę bez problemów
a ja niestety muszę skrytykować działania admina w dziedzinie tej oferty

zapisałem się 2 tygodnie temu, dostałem tylko 2 zadania z czego jedno wykonałem za 0,50zł ( dla sprawdzenia czy bedzie odzew ) i nawet do tej pory nikt mi tego nie ocenił i nie mam żadnego info..

więc takie pisanie o wielkiej ilości zadań nowych jest wg mnie mocno przesadzone

wypisałem się z tego biznesu i mam już negatywne nastawienie
LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

A na jakim skrypcie jest oparta ta strona?