Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XendPay - Darmowe 50 PLN za wykonanie przelewu
#1
Czym jest XendPay?

Xendpay to pierwszy prawdziwy serwis przekazów pieniężnych bez opłat na konta bankowe, przy jednoczesnym zachowaniu najlepszych kursów wymiany, zazwyczaj dostępnych wyłącznie w międzynarodowych korporacjach. Wszystko to bez naruszenia czasów przelewów czy wiarygodności usług. Serwis ten jest ogromnym wyzwaniem dla tradycjonalnych i drogich usług za międzynarodowe przekazy pieniężne. Jest to wyjątkowa oferta dla osób indywidualnych szukających najlepszej metody na przesłanie pieniędzy zagranicę.
 
Jak zgarnąć 50 zł za wykonanie przelewu? 

1.  Rejestrujemy się  z linku : https://secure.xendpay.com/signup/ur/N478391
Czysty link : https://secure.xendpay.com/web/registration-step1 (nie jestem pewien czy wtedy naliczy się bonus)
2.  Przechodzimy weryfikację polegającą na potwierdzeniu swojej tożsamości (prawo jazdy) + miejsca zamieszkania (np wyciąg jednego dnia z konta bankowego albo zdjęcie jakiegoś rachunku gdzie widać adres)
3.  Wykonanie przelewu za min 100 GBP na swoje konto Revolut lub Monese. ( wchodzimy w nową transakcję i ustawiamy kraj nadania na Polskę, a odbioru Wielka Brytania, koszt przelewu ustawiamy na 0 PLN)
4.  Przelew wykonujemy z Polskiego konta w PLN na konto XendPay, które pojawi się po ustaleniu i zatwierdzeniu kwoty transakcji.
5.  Otrzymujemy darmowe 50 PLN do wykorzystania na kolejny przelew tzn zlecamy przelew o wartości np 60 PLN i tyle otrzymamy , a płacimy 10 PLN.

W razie czego zapraszam na PW. 
Odpowiedz
[+]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości