Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Wypłaty

Witam,

Zleciłem wypłatę gdzieś koło 19.06.2011, po zleceniu wypłaty było napisane że zostanie ona zrealizowana w ciągu 3 dni roboczych. Nadal się nie doczekałem, na stronie jest informacja że wszystkie zlecone wypłaty bedą wypłacone do 22.06.2011 (coś przestarzała ta informacja).

Admin sobie odpuścił serwis?

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Admin wszystkie wypłaty robi ręcznie - najpierw sprawdza, czy zleceniodawca wypłaty nie oszukuje, czyli nie ma multikont, nie podaje fałszywych danych itp., dopiero później zleca wypłatę. Tak więc wszystko trochę schodzi, ale wypłatę powinieneś mieć już na koncie, w końcu to już 7 dni.. Najlepiej skontaktuj się z nim poprzez zakładkę "Kontakt" na zadania-internetowe.info, ew. napisz PW do niego. Mam nadzieję że trochę pomogłem. Smile
Odpowiedz
admin sobie chyba troszeczkę odpuścił albo wakacje zrobił...

ja też czekam juz 5 dni na zlecona wypłatę i cisza.....

jeżeli nie potrafi zrealizować płatności na czas to niech napisze informację - każdy zrozumie a tak nie ma nic i cicho..

różnie można sobie myśleć....ale niech potem się ludzie nie dziwią że nie można nikomu wierzyć...
LogiPTC - 0.2$ dziennie - TUTAJ

PAIDVERTS - ZAPRASZAM

Odpowiedz
Co do tej daty na górze. Ja sadzę, że to pomyłka i chodziło o tą środę co będzie ^^'' ( czyt. jutro ).
Odpowiedz
Witam.
Tak, miałem pilny wyjazd kilkudniowy, a co za tym idzie ograniczony dostęp do internetu. Rzeczywiście dzisiaj zauważyłem, że walnąłem się z datą.

Wszystkie wypłaty maksymalnie zostaną zrealizowane do jutra 29.06.2011(większość zapewne wyjdzie już dzisiaj wieczorem).

"Jednym słowem" wszystko wraca do normy Smile

Temat uważam za zamknięty.
[-] 1 użytkownik podziękował Kamil za ten post:
  • maci3k
Odpowiedz
No to liczymy też na zadania sprawdzenie dzisiaj by się załapać na przelew Angel
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości