Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Wspólny Projekt: Wielki Poradnik Uploaderów


#1
Witajcie

Wpadliśmy niedawno na (przynajmniej według nas) bardzo dobry pomysł, a mianowicie stworzenie Wielkiego Poradnika Uploaderów (w skrócie nazywajmy to WPU).


> O CO CHODZI?

Poradnik stworzony przez nas składałby się z dwóch części. Część pierwsza poświęcona byłaby hostingom tradycyjnym (typu filesonic, turbobit, hotfile itd...), część druga natomiast dotyczyłaby hostingów PPA, czyli tych z koniecznością wypełnienia oferty przed pobraniem (typu sharecash, cashfile, firecash itd...). Zasadniczą rzeczą byłoby jednak to, że poradnik ten zostałby stworzony przez większą ilość doświadczonych Uploaderów i osób związanych z Uploadingiem. Jaka byłaby korzyść dla osób, które by pomogły? Przy swoich mniejszych poradnikach/opisach, które składałyby się na całość każdy z Was mógłby umieścić swojego reflinka, kontakt do siebie i krótki komentarz. Im lepiej więc będzie wykonany ten poradnik, to tym większa będzie jego popularność, a tym samym - młodzi Uploaderzy swoją przygodę z Uploadingiem będą zaczynali właśnie z nim, a więc - Wy będziecie mogli na tym korzystać. Po zebraniu wszystkich materiałów zostanie wszystko wyedytowane i połączone, a następnie w całości opublikowane w sieci, a także prawdopodobnie wydane wersji PDF, aby każdy mógł sobie wygodnie pobrać oraz abyście Wy mogli go umieszczać na swoich hostingach, a tym samym przyczyniać się do jego popularyzowania.


> JAK MOŻNA DOŁĄCZYĆ?

Najlepiej pisząc maila na [email protected] Poniżej zamieszczam listę tego, co będzie nam potrzebne.

1. Hostingi Tradycyjne:
* krótki wstęp objaśniający ideę tych serwisów
* poradnik dotyczący uploadowania plików poprzez FTP (opis Filezilla i Total Comander - ich wady i zalety) oraz za pomocą Shella
* dokładne opisy najpopularniejszych hostingów (FileSonic, FileServe, WUpload, BitShare, Uploaded, TurboBit, HotFile, Oron i może kilka innych)
* opisy najpopularniejszych for warezowych + ewentualne restrykcje i wymogi przy umieszczaniu tam plików
* opisy najpopularniejszych multiposterów - ich mocne i słabe strony

2. Hostingi PPA (Pay Per Action):
* krótki wstęp objaśniający ideę tych serwisów
* dokładne opisy najpopularniejszych hostingów (ShareCash, CashFile, FireCash, Get4File, Denagee, Uploadee i może kilka innych)
* przedstawienie sposobu promowania plików za pomocą YT - ogólny wstęp, wskazówki dla początkujących, opisy programów i aplikacji pomagających w promowaniu
* krótkie przedstawienie sposobu promowania plików za pomocą własnej strony/bloga - coś krótkiego typu gdzie założyć, jak najlepiej, gdzie promować itd.


> SŁOWEM ZAKOŃCZENIA

Ideą poradnika ma być ogólnodostępność i powszechność, a także jego obszerność - omówione wszystko od A do Z przez najlepszych w tym fachu. Im będzie to wszystko lepiej wykonane, to tym będzie popularniejsze, a tym samym - każdy z jego twórców wypromuje swoje reflinki, usługi czy też aplikacje!

Jeżeli by się okazało, że do stworzenia tego poradnika zgłosi się zbyt mało chętnych, to oczywiście pomysł upadnie, jednak fajnie by było, gdyby się udało. Pokaże to siłę Uploaderów (nie przeginam czasem? Tongue). Jeżeli więc jesteś chętny - zgłoś się pod adresem [email protected], zanim ktoś inny Cię ubiegnie! Wink

Na końcu poradnika oczywiście pojawi się lista wszystkich autorów i krótki, jednozdaniowy komentarz od każdego z nich - tam będziecie mogli dodatkowo zaproponować współpracę, pozostawić swoje GG lub adres email.

Zapraszam wobec tego do współpracy wszystkich Uploaderów, dostawców shella, właścicielów multiposterów, botów YT i innych osób powiązanych w jakimś stopniu z Uploadingiem do tworzenia naszego MEGA Kompendium Wiedzy o Uploadingu! Smile

Zapraszam!
Odpowiedz
#2
fajny pomysl Smile czemu nie
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dressplaner - nowy projekt bez inwestycji Dressplaner 2 117 23-05-2018, 10:38
Ostatni post: Aethybryn
  only07 - ciekawy projekt 11natinka11 2 732 19-10-2016, 13:48
Ostatni post: Kamil Cocacola
  IPAS2 - NOWY PROJEKT .FAZA PRE LUNCH .DO 4 WRZESNIA BEZ OPLAT androlo 1 889 01-09-2014, 11:00
Ostatni post: Jarek498
  CTM Media Niemiecki Projekt poverejay 0 520 13-08-2014, 00:40
Ostatni post: poverejay
  Nowy projekt! Liftago Taxi venon 0 1,278 25-06-2013, 14:11
Ostatni post: venon
  PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY KarmazynowyPirat 10 4,476 26-09-2011, 22:25
Ostatni post: mrb111Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości