• 31 głosów - średnia: 2.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólne klikanie w buxach Propozycja
Thumbs Up 
Witam wszystkich klikaczy

Mam pewny pomysł co do testowania nowych buxów.Wszyscy wiemy,że buxy padają jak,,Muchy",a nowe powstają jak ,,grzyby po deszczu''. Wielu z Was na pewno nie raz klikając na nich nawet nie doszło do minimum,bo takowy bux padł lub po prostu zmienił zasady,przestał płacić etc. ...Sam w tamtym tygodniu już straciłem z 6 buxów Angry

Wielu z Was daje jakieś tam refbacki 75-50 % itd.,ale nie w tym rzecz.

A więc do rzeczy:
Proponuje w tym dziale przypiąć wątek(temat) wspólne klikanie w buxach coś na wzór ,,wspólna inwestycja w onbuxa''.
Każdy kto byłby zainteresowany mógłby ten dział sobie subskrybować.
Przypuśćmy Mover(lub ktoś inny) znajdzie,jakiegoś w miarę ciekawego buxa(nie buxhost, aureora) najlepiej jeśli byłby to jakiś gdzie kliki mamy po cencie,połowę za poleconych i wypłaty instant lub w parę dni. Oczywiście powinien także zorientować się co do poleconych,bo jak sami wiecie czasami buxy stosują metodę iż trzeba zrobić ileś tam klików lub być ileś dni na takowym, aby zaliczało poleconych.
Podaje dane tego buxa jeśli chce go prowadzić to reflink,jeśli nie to czysty link i ktoś inny może zająć się tym buxem. Każdy kto byłby zainteresowany tym, rejestruje się i działamy Smile

Przejdźmy do najważniejszej rzeczy jaką jest kasa $$$$ Smile
Ktoś prowadzący takiego buxa, kasę oddawałby 100% zarobków(może odtrącać tzw. fee) z poleconych do tak zwanego wspólnego konta (oczywiście ta osoba musi być pewna). I gdy np. taki ref zbierze określoną kaskę (żeby nie bawić się w jakieś centy proponuje 1$) może zażadać wypłaty, lub jeśli taki bux okaże się strzałem w 10 z tej wpólnej kasy możemy także zainwestować w niego w kupieniu np. poleconych, ale to jest rzecz indywidualna i będzie zależała od każdego z nas.
Może także okazać się że jakiś bux jest oszustwem już na początku i nie zdołamy nic z niego wypłacić (trzeba monitorować forum buxa i jak coś jest nie tak od razu działać),wtedy kaskę można przeznaczyć (jeśli się da) na np. reklamę 2 naszego buxa gdzie także klikamy.
Pewnie niejeden z was się obruszy....,,że nic lub mało na tym zarobi ''(chodzi o prowadzącą osobę).
I tu jest w błędzie, bo gdy dość szybko dostanie te $$ pokazując znajomym dowód(y) na pewno na własną rękę zdobędzie paru poleconych.
Ciekawy jestem Waszych opinii na ten temat co sądzicie.

Ps. dobrze jakby było nas (chętnych) z 20 osób do tego projektu Smile i oczywiście maksymalnie gdzieś ze 3 nowe buxy naraz
Prawdopodobnie najlepszy (najciekawszy) kanał na youtube POLECAM

MoveR się zgłaszaBig Grin
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.

ja też oczywiście!
Pozdrawiam Wink

Ja się także piszę... Smile
Moje GG: 41489965
[Obrazek: madrze.jpg]

w takim razie ja także

Hmm to już jest nas 4 Smile. Macie jakieś propozycję co do nowych buxów?? Może któryś z Panów moderatorów Zrobi i przypnie wątek w tym dziale.

ten watek?

Można to wstawić w nowy przypięty temat

To napisz jakiś tam i napisz mi na PW to go przypnę, tu niech się zbierają ludzie.

Hmm co do buxów nie mam żadnych propozycji może coś z Twoich nowych buxów?? Wstaw nowy przypięty wątek a w nim ten mój opis. I tam będziemy dawać propozycję
edit
Chodzi mi żeby temat nie spadał a także żeby można tworzyć nowe wątki Np.klikania w ..... buxie itd

To i Ja zgłoszę się Smile
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet

i a takze Biggrinsie zglaszam

ja też Smile Zapraszam do nowego buxa Lancium Temat dałemSmile

Ja też jestem zainteresowany Wink

Hej to juz jest 9 osób to jakiego rozpracowujemy buxa Smile ??

Siemanko też mogę dołączyć...

Okij
to jakiego buxa propponujecie pisać w tym wątku http://forum.zarabianie24.net/watek-Poma...-zarabianu

Myślę, że też dołaczę. Tylko jaki Bux ?[/u]
Płaci od 2007 roku !!! Pewniak !!!
http://www.clixsense.com/?3506634

Mi pasuje tylko, czy dobrze zrozumiałem. Ktoś wstawia link do buxa ze swoim reffem, kasa idzie na jakieś wspólne konto i z tego konta po uzbieraniu np, 1$ jest przesyłane na nasz paypal?

Witam
No nie do końca tak. Wspólnie klikamy i od każdego z nas zależy kiedy będzie chciał wypłacić oczywiście przy każdej wypłacie osoba co kieruje tym pisze ile kto zarobił z klikania i po uzbieraniu jakiejś kwoty może każdy chcieć aby mu wypłacić. Kwotę (1 $) podałem przykładową, może to być np. 50 centów lub jakakolwiek inna, oczywiście nie jakaś mała typu 10 centów Smile. Można także zainwestować w tego lub jakiegoś innego buxa ze wspólnego klikania, ale to już zależy indywidualnie od każdego z nas.

To ja również się piszę. Mam tylko nadzieję, że wszyscy będą się aktywnie angażować. I jeszcze raz proponuję: Niech ktoś (najlepiej jakiś mod) napisze do Kamila, żeby nam nowy dział utworzył. Będzie czysto i przejrzyście, wszystko w jednym dziale.
Zapraszam na ranking bux Wink

Nom właśnie musi być jakiś poddział do tego

Ciekawy temat tyle że widzę że już trochę zakopany a ja jestem tu od niedawna. A może by zamiast szukać jakiegoś nowego to może postawić na sprawdzone co sądzicie o ClixSense? O ile temat jest nadal aktualny.

(06-05-2011, 13:26)wagonzalcash napisał(a): Ciekawy temat tyle że widzę że już trochę zakopany a ja jestem tu od niedawna. A może by zamiast szukać jakiegoś nowego to może postawić na sprawdzone co sądzicie o ClixSense? O ile temat jest nadal aktualny.
ClikSense jest spoko tylko już dużo ludzi w nim klika więc chetnych nie będzie za wielu. A z drugiej strony to w nim zaczyna się zarabiać dopiero po wykupieniu konta premium bo na standardowym to słabiutko. A i z klików poleconych jest nie za wiele.
Zapraszam do ClixSense