• 63 głosów - średnia: 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wspólna inwestycja w onbuxa
dzisiaj zainwestowaliśmy w kupno golden plus 100 refków na onbux
w tym temacie będę informował o dziennej liczbie klików rentków i o stanie konta ; tak raz na 24 godziny Smile
myślę że będzie dobrze Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

sory że już naciskam ale czy dziś też klikają czy dopiero jutro zaczną?
  Odpowiedz

(31-12-2010, 00:54)GiJey napisał(a): sory że już naciskam ale czy dziś też klikają czy dopiero jutro zaczną?

jak klikną to system doliczy Smile
  Odpowiedz

codziennie około godziny 20,30 będę informował o statystykach naszego konta Smile ,

od momentu zakupu ( niecałe 24 godziny ) staty przedstawiają się następująco :

liczba rentków = 100
ilość klików = 330
stan konta = 3,93 $
  Odpowiedz

nieźle klikają Smile
oby tak dalej
Zapraszam na moją stronkę, gdzie są Tylko Najlepsze Buxy http://bux.TNB.pl

dobrze PŁACI za ankiety
[Obrazek: clixsense_gpt2016e468x60blue.png]
  Odpowiedz

hmmmm lepiej niż się spodziewałem, choć zawsze mogło by być 100%

Sory mój post nic nie wnosi ale musiałem wyrazić swoje zdumienie
  Odpowiedz

na 100 refków 330 klików w niecałe 24 godziny !! klikają wam zajefajnie Smile

pozdrawiam Smile Smile
  Odpowiedz

oldman może lepiej by było jak byś edytował wszystko w pierwszym poście ??
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
  Odpowiedz

(01-01-2011, 16:36)Koli napisał(a): oldman może lepiej by było jak byś edytował wszystko w pierwszym poście ??
Dobry pomysł z tym
Oldman zrób tak będzie lepiej
  Odpowiedz

skoro ktoś dodaje swoją wypowiedź , to nie widzę sensu w edycji pierwszego posta
  Odpowiedz

Dokładnie, każdy jak klika to zawsze(chyba) otwierają ostatnią odpowiedź.

Odpowiedz

(01-01-2011, 20:21)adrianwu napisał(a): Dokładnie, każdy jak klika to zawsze(chyba) otwierają ostatnią odpowiedź.
ja też jestem aby był nowy post, a nie modyfikacja
bo zawsze klikam [Obrazek: jump.gif]

dobrze PŁACI za ankiety
  Odpowiedz

Dlatego ja miałem pomysł żeby zrobić osobny temat, w którym oldman96 by pisał, a osobny do dyskusji
  Odpowiedz

dzisiaj wygląda to tak :

refklick = 214
stan konta = 6,71$
  Odpowiedz

Nieźle, a wypłaty jak macie zamiar realizować ? Po miesiącu czy też szybciej ?
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
  Odpowiedz

To zależy od tego ile będziemy mieli bo narazie chcemy inwestować z tego co zarobimy i żeby się zwrócilo, przynajmniej takie jest moje zdanie.
TZN żeby się zwróciło z nadwyżką bo po teraźniejszych statach widzę że zwróci się i to dużo Tongue Po za tym jeszcze 100 refków jak się nie myle dokupimy bo taki był plan i wtedy już na luzie wyjdzie dużo więcej
  Odpowiedz

Później jeszcze 100 i jeszcze 100 Smile Nie no aż tyle nie trzeba, żartuje sobie. Ale w sumie dobrze z zarobków zostawiać na tych 200 a zysk wypłacać. Jeżeli dobrze myślę to się zastanawiam czy np swój zysk będę mógł oddać tak aby procent mój wzrósł ?
  Odpowiedz

następne 100 na pewno ; resztę trzeba uzgodnić ; mam plana : jak miesięczne zarobki będą w okolicach 40 $ to można by przeznaczać 20 $ na refków i tak co miesiąc Smile
  Odpowiedz

TZN tak, ja bym teraz przedłużył tych co mają AVG powyżej 2,6 i kupił gdzieś 15-20 stycznia kolejna pakę 100/200 z zarobków.
  Odpowiedz

(02-01-2011, 14:10)GiJey napisał(a): TZN tak, ja bym teraz przedłużył tych co mają AVG powyżej 2,6 i kupił gdzieś 15-20 stycznia kolejna pakę 100/200 z zarobków.

z doświadczenia powiem , że na onbux nie opłaca się ani przedłużać ani recyklować ( miałem takich z AVG powyżej 3,0 , a po przedłużeniu z czasem przestawali klikać )
  Odpowiedz

staty dzisiejszego dnia

liczba rentków = 100
ilość klików = 179
stan konta = 9,42 $
  Odpowiedz

Tyle się mówi ,żeby nie przedłużać, a zawsze ktoś jeszcze będzie chcaił to robić Smile to ciekawe!
Pozdrawiam Wink
  Odpowiedz

oldman41 pamiętaj o częstym zlecaniu wypłaty Wink

dobrze PŁACI za ankiety
  Odpowiedz

staty dzisiejsze :

liczba rentków = 100
ilość klików = 175
stan konta = 11,72 $
  Odpowiedz

martwi mnie ta tendencja spadkowa Sad

p.s.
proszę współinwestorów o wypowiedź w następującej kwestii:
czy jesteście za:
1. częstym zlecaniem wypłat, aby zminimalizować straty w razie zeSCAMienia bux'a (minus to dość wysoka opłata za przekazanie środków na PP)
2. trzymaniem zarobków na koncie aby nie trzeba było wpłacać kasy na ponowne zakupy paczek refów (minus to strata wszystkiego jeśli bux okaże się SCAMem)

dobrze PŁACI za ankiety
  Odpowiedz

Mi w sumie jest to obojętne, I tak z jednej strony pierwsza opcja jest dobra jak i druga opcja jest dobra. Ale żeby nie było że nie mam zdania jestem za opcją pierwszą...
  Odpowiedz

Prowizje od wypłat są procentowe, więc nie ma znaczenia czy będziecie sobie kasę kumulować na koncie czy wypłacać najczęściej raz/7dni. Dla przykładu: Prowizja za wypłatę $30 to około 1$, a prowizja za wypłatę $60 to już $2. Niezależnie od tego ile wypłat dokonacie to prowizja będzie ta sama.

Nie ma sensu jednak wypłacać żeby zaraz wpłacać na paczki poleconych ze względu na:
- prowizje onbux przy wypłacie
- obrotu na AlertPay - po przekroczeniu 400$ w 1 miesiącu wpływu na konto AlertPay automatycznie odbiorca jest ze startera upgrade'owany i otrzymuje kolejną prowizje od odbioru płatności na AP 2,5% dożywotnio... To samo się dzieje po przekroczeniu łącznie $1200 wpływów na AP w ciągu roku. Zatem limit AP można wykorzystać już w 3 miesiące Smile

Poleciłbym wypłacanie tygodniówek np. w każdy poniedziałek. Przy uzyskaniu 500 RR otrzymujecie około 7-8$/dziennie, co daje minimum 49$/tygodniowo-$21 przelewane ze salda głównego co 6dni do Rental Balance na paczkę 100RR = około 30-33$ wypłata co tydzień do podziału Smile

edit: z tego co widzę będziecie chyba wypłacać na PayPal. Weźcie pod uwagę, że po przekroczeniu 1000€ jest dodatkowa weryfikacja
  Odpowiedz

może to nie do tematu, ale się sporo dowiedziałemSmile
a jaka jest ta weryfikacja na PP po przekroczeniu?
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
  Odpowiedz

Na PP weryfikacje dokonuje się poprzez potwierdzenie swojego rachunku bankowego... ?
  Odpowiedz

(04-01-2011, 15:49)Koli napisał(a): Na PP weryfikacje dokonuje się poprzez potwierdzenie swojego rachunku bankowego... ?

powiązanie kona PP z Twoim rachunkiem bankowym , lub przez powiązanie kona PP z Twoją kartą kredytową
  Odpowiedz