Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wracam Promka Swissborg. 100% wypłacla na do 100euro
#1
Witam zacznę od tego że gdzieś na forum temat o Swiss już jest ale to nowa promka od wczoraj dlatego postanowiłem dodać.
Poprzedni wątek jest martwy od 2 katy i linki nie zadziałają, dlatego jeśli admin uzna że to nie odgrzewany kotlet to zapraszam do promki 100% wypłacalna przed chwilą zakończyłem.
A więc tak
Rejestrujemy nowe konto z linku:
https://join.swissborg.com/en/r/filipKKIM
Czysty:
https://swissborg.com

Podajemy numer telefonu. Przyjdzie nam link i zobaczysz kto Cię zaprasza. Trochę lipa że widać imię i nazwisko. Ale co chyba nie będziecie szukać jak kasa za free.

Ściągamy apkę i robimy standardowe KYC. Dowód ( ja z prawa jazdy chyba lepiej nie chciało adresu) i selfy telefonem. Po 10 minutach mamy zweryfikowane konto i przyznany ticket do 100 euro.
Teraz haczyk. Wymagany jest depozyt 50 euro w pełni wypłacalny natychmiastowo wraz z bonusem. Depo w FIAT lub krypto. Ja zrobiłem w DOT z binance 3 minuty i kasa na aplikacji odebrałem bonus 16 euro. Przekonwertowałem na DOT i wypłaciłem na binance. Po 3 minutach kasa z powrotem. Można Rvo i wiele innych walut. Także przelew tradycyjny.
Jak ktoś ogarnięty cała procedura 10-12 minut. Widziałem 3 wejścia po 20, 20 i 30 euro więc warto puki dają może ktoś zgarnie 100.
ZAPRASZAM
Odpowiedz
[+]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości