Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

wpolscemamymocneseo-sem.pl -> Nowe forum

Cześć,

Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić moje nowe forum.
Forum jest o tematyce optymalizacji o pozycjonowania stron www.
(Tak zostanie już do końca)

Dodatkowo teraz domena bierze udział w konkursie pozycjonowania na frazę :
wpolscemamymocneseo . Jeżeli chodzi o konkurs nie liczę na wygraną, bo nie mam szans ale chcę się sprawdzić Smile

Link do strony :

wPolsceMamyMocneSeo

Czekam na wasze sugestie, propozycje zmian oraz zapraszam do zapisu.

PS. Wiem że czeka mnie najcięższa rzecz uzupełnienie forum treścią. Pomału to robię. (Forum ma 1 dzień)
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
Wiesz co Koli?
Jest to jedno z naprawdę niewielu forów jakie widziałem w ciągu ostatniego roku w którym bym nie ruszał dosłownie nic w wyglądzie.
Super to wygląda, tylko userów zdobyć i renomę.
Daję 10/10

Odpowiedz
Dzięki wielkie, Ja widzę kilka rzeczy które z czasem spróbuję poprawić. A jeżeli chodzi o wygląd/ szablon to można powiedzieć że duży wpływ na to miał oldman41 za co mu dziękuje Smile
Zapraszam na mojego bloga Studencki Portfel gdzie staram się pisać o oszczędzaniu, inwestowaniu i zarabianiu przez internet
Odpowiedz
(06-01-2011, 23:20)Koli napisał(a): Dzięki wielkie, Ja widzę kilka rzeczy które z czasem spróbuję poprawić. A jeżeli chodzi o wygląd/ szablon to można powiedzieć że duży wpływ na to miał oldman41 za co mu dziękuje Smile

hehh no problemo Koli Smile
trzeba sobie pomagać Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
Spoko się prezentuje. Tylko przydałyby się tłumaczenie przycisków na język polski pod logo.
Popularne forum o skuterach - odwiedź je już dziś!
Renomowany katalog stron - Twoja strona musi tam być
Odpowiedz
Tak wiem, mam parę pomysłów co do strony ale w tym momencie mam bardzo mało czasu wolnego. Muszę teraz sobie rozplanować plan działań aby pogodzić buxy itd. z tworzeniem stron.
Odpowiedz
Fajne stonowane kolory, moje oczy od razu polubiły to forum. Zarejestrowałem się i trzeba będzie pospamować w wolnej chwili.
PS. jakiś problem z wyświetlaniem grafiki jest na tym forum (przyciski).
Artykuły na temat zdrowia człowieka - zdroweblogowanie.wordpress.com
Odpowiedz
Spoko, dzięki wielkie. Jak na razie mam malutko czasu wolnego, postaram się w ferie to zrobić...
Odpowiedz
Koli troche mi się to forum nie podoba bo zbyt ciemne i wogóle nic tam nie ma. Pisze z powodu na układ ale popraw w wolnym czasie kolorki i dodatki to się rozkręci Smile
Odpowiedz
Poza tym, jak dla mnie to forum jest z góry skazane na przegranie Big Grin
Artykuły na temat zdrowia człowieka - zdroweblogowanie.wordpress.com
Odpowiedz