• 36 głosów - średnia: 2.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wordpress czy Joomla! - zapytanie
Witam.

Chcę postawić stronę oczywiście temat zarobek przez net Smile

Lepiej zrobić ją na Wordpressie czy Joomli ,czy może np blog googloski...?

Proszę o podpowiedzi i sugestie...
[Obrazek: sygn.png?id=155328&vtype=month]
  Odpowiedz

Ja polecam WP.
WordPress to teoretycznie skrypt dla bloggerów, ale da się na nim postawić stronę bardzo przypominającą portal (Joomla, PHP-Fusion). W obu przypadkach możesz tworzyć zakładki itp, a wpisy w WordPressie odpowiadają news'om w Joomli.
A WordPress jest znacznie lepszy od Joomli

P.S. Jeśli nie masz pojęcia w tworzeniu stron, chętnie taką dla Ciebie wykonam Smile)
  Odpowiedz

tak jak kolega wyzej. wp to skrypt pod blogi, natomiast joomla nadaje sie raczej do portalu.
Dochod24.pl

Zarejestruj się w BB jako mój polecony, a otrzymasz potrzebną pomoc oraz dostęp do zastrzeżonego forum.
  Odpowiedz

z tych 2 to tylko wp, jesli chcesz sprobowac z ciekawym cms to polecam drupala
  Odpowiedz

(21-08-2012, 15:39)eria86 napisał(a): z tych 2 to tylko wp, jesli chcesz sprobowac z ciekawym cms to polecam drupala
Drupal wymięka przy WordPressie.

Najlepiej wziąć WP i cieszyć się dobrym, sprawdzonym, zoptymalizowanym i z dużą ilością dodatków skryptem..
  Odpowiedz

no nie byłbym tego taki pewien. jeśli znasz podstawy php to na drupalu + cck + views zrobisz dosłownie wszystko, począwszy od strony wizytówki, przez katalogi i ogłoszenia po portale społecznościowe.
  Odpowiedz

(23-08-2012, 15:33)eria86 napisał(a): no nie byłbym tego taki pewien. jeśli znasz podstawy php to na drupalu + cck + views zrobisz dosłownie wszystko, począwszy od strony wizytówki, przez katalogi i ogłoszenia po portale społecznościowe.
Aa no właśnie - Jeśli znam PHP.
Ja znam, ale nie wiem czy gumaczek166 zna.
To tak samo jak kupić sobie komputer - który lepszy? ten za 3000zł czy ten za 100zł sprzed 10 lat? Przecież jak masz już części w domu to sobie możesz go ulepszyć..
  Odpowiedz

Popieram jaadiego , php znam tak sobie , coś tam moge pokombinować ,ale kokosów nie utworzę ... więc wordpress chyba się bardziej jednak nadaje Smile

Odpowiedz

bzdury piszesz z tymi komputerami - na starej płycie głównej niczego nowego nie wepnieszSmile a nawet bez podstaw php mozna ogarnac drupala np dzięki prekonfigurowanym dystrybucjom. gumaczek zobacz sobie http://drupal.org/project/distributions , no chyba, ze chcesz zalozyc sobie bloga, to jak najbardziej czysty wp
  Odpowiedz

Ja polecam Wordpress'a. Szybciej go ogarniesz od Joomli Wink
  Odpowiedz

Polecam Joomla o wiele bardziej przejrzysty i mnóstwo szablonów, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Jest może trochę zabawy ale jak ogarniesz podstawy to później nie ma żadnych problemów .
  Odpowiedz

WordPress - zdecydowanie. Szybko, łatwo można założyć stronkę.
  Odpowiedz

WordPress - sam mam, jest zdecydowanie lepsza od Joomla wg mnie Wink
  Odpowiedz

zdecydowanie wordpress
  Odpowiedz

Wordpress jest lepszy.
  Odpowiedz

W większości przypadków Wordpress w zupełności wystarczy, to dobry i łatwy w obsłudze cms. Dla większego portalu można pomyśleć o Joomli, choć wordpress prawdopodobnie wystarczy. Natomiast Drupal jest świetny do bardziej złożonych/nietypowych projektów.

Podsumowując, co byś nie robił, na 90% Wordpress będzie dobrym rozwiązaniem Smile
  Odpowiedz

(02-12-2012, 02:45)CzarnyPartner napisał(a): W większości przypadków Wordpress w zupełności wystarczy, to dobry i łatwy w obsłudze cms. Dla większego portalu można pomyśleć o Joomli, choć wordpress prawdopodobnie wystarczy. Natomiast Drupal jest świetny do bardziej złożonych/nietypowych projektów.

Podsumowując, co byś nie robił, na 90% Wordpress będzie dobrym rozwiązaniem Smile

Równie dobrze polecam WordPress masa dodatków/styli no i oczywiście funkcjonalność
  Odpowiedz

a na którym jest łatwiej zarabiać? Słyszałam, że niektóre strony zaznaczają, że blogi nie w celu zarobkowym
  Odpowiedz

Osobiście sam robie stronki w wordpressie.
  Odpowiedz

Tylko wordpress. Szybko, łatwo i przyjemnie.
  Odpowiedz

Ja też polecam worldpressa
  Odpowiedz

Tez polecam wordpress Smile jakos bardziej do mnie przemawia.
  Odpowiedz

Hmm zależy co potrzebujesz - Joomla jest fajna, jeśli szukasz strony na naprawdę wysokim poziomie. Jest do niej dużo dostępnych modułów jak i layoutów Smile Wordpress jest przyjazniejszy z tego co wiem i zdecydowanie pozwala na lepsze rozwiązania w kwestiach pozycjonowania.
  Odpowiedz

ooo stary temat , ale dzięki wszystkim za odpowiedzi , też wybrałem WP , nawet dzisiaj w nocy ukończyłem kolejnego bloga , potrzebny mi było do zarobków w PPA Tongue
  Odpowiedz

Ja dzisiaj hosting i domenę kupuję i jutro też będę stawiał bloga na WP pod PPA Smile
  Odpowiedz

ja na razie na darmowym hostingu postawiłem , jak wpadną pierwsze zyski to też przenoszę się na płatny . Treść już mam (mam nadzieję ,że trafną Tongue) teraz tylko wypozycjonować zostało Smile
  Odpowiedz

Jeśli ktoś z Was potrzebuje blogu pod PPA, to zainteresujcie się ofertą od ShareBay => http://sharebay.pl/funkcjonalnosci/chces...amy-ci-go/ - dają za darmo Wink
  Odpowiedz

WP polecam osobiście, łatwa instalacja i prostota w obsłudze. Na blogach również da się zarabiać . Można również zarabiać poprzez sprzedaż kont premium do serwisów udostępniających pliki.
  Odpowiedz

Ja polecam Wordpress. Sam postawiłem stronę na Wordpress o zarabianiu w internecie. Można to zrobić jako blog lub stronę. Jeśli ktoś chce mogę pomóc w założeniu takiego bloga. Joomla używam do poważniejszych stron np. powiązanych ze sklepem internetowym. Więcej informacji na mojej stronie.
  Odpowiedz

wordpress zdecydowanie, najprostszy i efektowny
[Obrazek: 32034.gif]
Po rejestracji napisz do mnie!
  Odpowiedz