Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

WordPrees

I jak to na mnie przystało to nie koniec pytań, a zatem czy na WP da się dzielić artykuły na kategorie coś typu Filmy>>>Komedie>>>2011 rok?
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
Ja np. nie rozumiem Twojego pytania Smile
Odpowiedz
Dobra. Bo planuję założyć coś a'la blog z opisem i linkami do downloadu, i chcę, żeby to było posegregowane, czyli dodaję film, jest to komedia to daję do kategorii "Komedie" A jest z 2011 roku to dodaję dalej w tych komediach kategorię "2011" i tam to wrzucam.

Odpowiedz
Do Kamila napisałem, On siedzi na WP kawałek czasu to może mi odpowie.

Odpowiedz
Jeżeli dobrze rozumiem chcesz stworzyć podkategorię kategorii ?

Coś takiego jak ja mam na blogu -> http://seo-z.pl ?

Odpowiedz
To zależy czy chodzi o Wordpress.com czy .org bo jest różnica - ten pierwszy ma wiele ograniczeń, więc może się okazać, że nie można.
Odpowiedz
nazwa tematu jest źle, dwa s zamiast e Wink
Odpowiedz
Dla wszystkich zainteresowanych postawieniem swojej strony na tej platformie:
strefakursow.pl/kursy/cms/kurs_tworzenie_stron_z_wordpress.html - tutaj jest kurs tworzenia takich stron

strefakursow.pl/kursy/cms/tworzenie_profesjonalnych_stron_z_wordpress.html - tutaj jest natomiast kompletny kurs, który pokazuje dokłądnie zaawansowane techniki tworzenia stron w wordpress. Bardzo dokładnie wyjaśni Wam jak się tym wszystkim zająć.
Odpowiedz