• 78 głosów - średnia: 2.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własny Bux
Siemka, mam do Was pytanieSmile
Czy opłaca się zakładnie własnego buxa?
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.

Duża konkurencja Smile
Skoro zadajesz takie pytanie to i tak chyba go nie będziesz w stanie utworzyć, ale wybacz jeśli sie myle ;p
qwe

pytam, bo jak cośto nie chce wyrzyucić kasy w błoto.

jak nie chcesz sobie zepsuć opinii jak mariox22, z którym nie wiadomo co się stało to lepiej nie zakładaj bux'a. Poza tym skuteczność reklamy w bux'ach jest bardzo słaba w stosunku do jej ceny, więc ciężko będzie Ci znaleźć reklamodawców. Z kolei jeżeli zapłacisz za mało użytkownikom to nie będzie miał kto klikać.

Zdecydowanie poleciłbym wykonanie własnej strony www i zainwestowanie w nią (pozycjonowanie, mailing itp)

a kto marixor22?
Ale mi chodzi o bux typu pearlbux czy inne na buxhoscie.

Niestety większość ludzi omija dużym łukiem bux'y oparte na buxhoście

dużo by pisać o tej osobie... Jeżeli interesujesz się bux'ami krócej niż 1,5-2 lata to możliwe, że nic nie słyszałeś o nim.

aż tyle sie siędzę w tymSmile
ale są buxy płacące,wypłacalne, popularne.

Też jestem ciekaw bo chyba o nim nie słyszałem.
Kojarzę tylko, że miał taką stronę jak zarabianie24.net - chodzi o tematykę.
A potem to już o nim nie słyszałem ;p
Proszę o drobne streszczenie ;p
qwe

Ja wogóle nie słyszałem może coś opowiesz Kamil?
A jeżeli chcesz stworzyć buxa, musisz zaoszczedzic srodki, znalezc przynajmniej 2 osoby do pomocy i ogarnięcia userów i zanim cokolwiek zrobisz znajdź najmniej 5 reklamodawców.

Właśnie , trzeba by najpierw stworzyć zaplecze ludzi , którzy by klikali ,a także kogoś , kto by zapodał te reklamy . Wtedy będzie można ten okrąg poszerzać.
Pozdrawiam Wink

Po co 2 osoby do pomocy?
Jak będą stawki rzędu 0.25c czy 0.25gr to nie będzie więcej niż 200 userów, a do tego nie potrzeba 3 osób do ogarniania. A jak chce się mieć 1000 czy 5000 userów, to trzeba na początku dokładać do interesu. I można nawet dokładać 3 czy 5 miesięcy, a dopiero potem wychodzić na zero i zarabiać. Taka niestety jest prawda. Jak już się przyciągnie użytkowników to jest coraz więcej możliwości zarobku. Ale jak chce się zarobić jak najwięcej od razu od startu programu, to nie będzie on miał więcej niż kilkaset użytkowników.

(12-11-2010, 01:15)poop napisał(a): Po co 2 osoby do pomocy?
Jak będą stawki rzędu 0.25c czy 0.25gr to nie będzie więcej niż 200 userów, a do tego nie potrzeba 3 osób do ogarniania. A jak chce się mieć 1000 czy 5000 userów, to trzeba na początku dokładać do interesu. I można nawet dokładać 3 czy 5 miesięcy, a dopiero potem wychodzić na zero i zarabiać. Taka niestety jest prawda. Jak już się przyciągnie użytkowników to jest coraz więcej możliwości zarobku. Ale jak chce się zarobić jak najwięcej od razu od startu programu, to nie będzie on miał więcej niż kilkaset użytkowników.

Ale i tak bez podstawy , czyli w tym wypadku reklamy, nic się nie zrobi , ja myślę ,że dopiero po znalezieniu reklamodawców można myśleć o rzetelnym bux'ie . Oczywiście z tym co powiedziałeś -zgadzam się.
Pozdrawiam Wink

Poczekamy zobaczymySmile jak reklamy można dawać również, linki ptp.
Ale zastanawiam się nad polskim oraz nad buxem na zasadzie peralbux, i innego tego typuSmile
Zobaczymy , narazię muszę pozbierać kasę i zobaczy się, jak sięto wszystko potoczy.

Pearl bux miał małe stawki, a ty możesz robic podobne tyle że trochę większe, a później gdy wyjdziesz na + o minimum 30zl to powoli zwiększaj stawki.

Wydaję mi się ,że na razie , jeśli chce stworzyć dobrego bux'a , powinien skupić się na tym co już mówiłem -reklamodawcy Smile
Pozdrawiam Wink

Mam wasSmile do promowania linków ptpSmile i innego tego typuSmile

Można spróbować ,ale jeszcze raz apeluje, przemyśl każde rozwiązanie , zanim cokolwiek zrobisz.
Pozdrawiam Wink

Dokładanie na początku też jest ryzykowne, bo może nie chcieć się wrócić, ale chyba najlepszy sposób, żeby na tym zarobić.
i tak jak mówi stefekkro najpierw trzeba mieć reklamodawcow.
qwe

myślę nad tym cały czasSmile Wiem że moze nei byc łatwo zwłaszcza, że skrypt jest po angielsku (( nie chodzi mi o panel) tylko o to że strona główna jest po angielsu i nie wiem jak to będzie z polakamiSmile

Możesz wprowadzić dwujęzyczność ,ale to są kolejne koszty :/
Pozdrawiam Wink

Albo zleć komuś przetłumaczenie skryptu na język polski i zapłać za to pare złotych. Każdy się skusi. ALbo sma przez google translator i opracuj

MoveR, moge spróbować przetłumaczyć ;p Zobacze co z tego będzie ;p
Ale najlepiej wyjdziesz jak będzie po angielsku ;p
qwe

TZN fajnie było by gdyby była wersja polska, ale jednak angielskie menu zawsze bardziej przukówa uwagę

Można chyba zrobić 2 języki bez problemu Smile
qwe

Na niektórych serwisach jest po 15+ języków tylko że trzeba dużo pisać i potem to wszystko się myli itp.
Jest masa plików w jednym folderze + style itp.

na bux'a trzeba przeznaczyć sporo kasy kilka tysięcy (choć mogę się mylić), ale wydaje mi się, że gdy już uzbiera się sporo user'ów to można na tym nieźle zarobić. a co do marioxa to miał taką stronkę jak kamil i założył bux'a unobux.com (jeszcze w nim klikałem:]) lecz z niewiadomych przyczyn stronka szybko padła chyba po ponad miesiącu. jego bux był identyczny jak neobux. po pewnym czasie twórca się ulotnił wraz z bux'em i blogiem.
jego strona http://bux.zarabianie24.net/unobux/ można zobaczyć jak wyglądał w necie.

Oj coś mi sporo postów tu umknęło;/
Przetłumaczenie buxhost jak gadałem to ok. 80 PLNSmile
Panel trudny nie jestSmile
podoba mi się jeszcze skrypt taki jak u foxa ale jest sporo droższy;/

Wg mnie próby tworzenia buxa kręcącego porządne dochody jest bardzo trudne, nazwałbym to nawet porywaniem się z motyką na słońce Tongue Skrypt kosztuje wprawdzie 20 - 500$ zazwyczaj, ale trzeba uwzględnić jeszcze koszty jakiegoś porządnego hostingu. Następnym problemem są reklamodawcy. Wątpię, że prostą sprawą jest znalezienie kogoś, kto wykupi u nas reklamę choćby na tydzień. Są jeszcze ewentualne problemy z Paypalem i milion innych których wymienić nie sposób Tongue
Zapraszam na ranking bux Wink

Dajcie MoveR'owi szanse. Jak dobrze zaplanuję to kto wie! Może rozmawiamy teraz z przyszłym właścielem najlepszego bux'a na rynku!!
Pozdrawiam Wink

ew troche MroveR powypłaca, a potem nastawi sie na własne korzyści i może sie nawet podzieli ;p
qwe