Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Własne PTC/Bux

Witam,

Chcę założyć własne PTC tzn. zainwestować, dać trochę swoich reklam i wypromować serwis na buxach/ptc itp. - promocja nie tylko do Polaków - serwis będzie anglojęzyczny.

Chciałbym zapytać czy z tego forum znaleźliby się reklamodawcy do serwisu, jeśli reklama byłaby w granicach:
1 000 - 1$
5 000 - 4,8 $
10 000 - 9 $
Mowa o wyświetleniu reklamy przez przyjmijmy 15 sekund.

Jest na tym forum kilka osób które wykupują reklamy, ciekawy jestem czy taka stawka komuś odpowiada.

Dla klikaczy wstępne przemyślenia, ale jeszcze nic nie jest ustalone...
Kliki wartości 0,001$
refklik ok. 10%
Klików- min.15-20 dziennie
max DR: 100-200 - jeszcze nie przekalkulowane

Minimum pewnie koło 1$ i płatność jedynie na PP - na pewno manualnie, żeby sprawdzić czy ktoś nie oszukuje.

Do zainwestowania mam trochę pieniędzy, a klikanie troszkę się mi już "przejadło".

Druga sprawa to skrypt ptc...aurora, wydaje się najbardziej ciekawa, jednak nie mogę znaleźć gdzie można ją kupić(chcę orginał) ktoś coś doradzi w tym temacie?

Albo może jakiś inny skrypt gdzie jest możliwość dodawania banerów i features ads? Oczywiście aby to działało w "instancie" dla reklamodawcy Smile

Dzięki z przeczytanie i pomoc Smile

Edit z 17-04-2012
(17-04-2012, 14:00)keller107 napisał(a): Przepraszam Wszystkich zainteresowanych, jednak niestety muszę zakończyć działanie activebux.info...
Powód to brak supportu ze strony admina hostingu który zmodyfikował skrypt i nie ma resetu reklam, "cron jobs" nie działają, zaczyna mnie odsyłać do kolejnych ludzi, a "userzy" po kolei odpuszczają klikanie (nie dziwię się).

Sprzedałbym activebux.info jednak nie chcę nikogo pakować na minę, ponieważ nie działa ten skrypt tak jak powinien.
Były problemy z pierwszą wersją jednak po "poprawieniu" szybkości hostingu przestał działać skrypt / forum bez backup'u.

Jeżeli ktoś chce odkupić activebuxa i użerać się z gościem od skryptu/hostingu to proszę o PW z ofertą - lista mailingowa jest ok. 850 osób... jednak sktypt nie pozwala wysłać automatem wszystkich maili...

INWESTORZY - proszę o PW z informacją o zwrocie kwot zapłaconych na "usługi" które nie zostały zrealizowane upgrady/kliki które nie zeszły itp.

Cola Tobie przesyłam 3$ tak jak mi przesłałeś.
Wszelkie zwroty będę starał się zrobić jak najszybciej. Mam dużo roboty z remontem i średnio siadam do kompa teraz 1 na 2 dni bo wtedy mam jakieś 2/3 h.

PS. na pewno uruchomię kolejne PTC jednak teraz nie mogę sobie pozwolić na tyle czasu przed komputerem.
Szkoda bo też utopiłem sporo pieniędzy w skrypt / hosting / upgrade hostingu itp. ale nie chcę nikogo oszukiwać.
Jeśli ktoś z Was gdzieś na innym forum pisał o activebux.info proszę przeklejcie ten post - aby nikt z inwestorów nie był stratny.

Mój mail do kontaktów : [email protected]

Sprawdzone PTC
[Obrazek: banner.php?i=7466]
Nowe PTC
[Obrazek: banner.gif]

Odpowiedz
To nie czasem tego szukasz?
http://www.illusive-web.com/index.php?view=aurora
qwe
Odpowiedz
o coś takiego mi chodzi, ale nie wygląda mi to na orginał Sad

Bardziej tu znalazłem skrypty od 5,99$
http://ptgscripts.com/index.php?route=common/home

Ale one za mocne dla oka są Sad
Sprawdzone PTC
Nowe PTC

Odpowiedz
Keller jesli miałbys ruch na buxie to może i bym sie na reklamy zdecydował, bo niedrogo a w serwisach płacacych za wyświetlenia się troche nabije, bo zawsze będą to unikaty Smile
[Obrazek: B4Oji.png]
Odpowiedz
Najważniejsze to muszę dobry skrypt znaleźć a z reklamą serwisu sobie poradzę Smile

Proszę Was o pomoc w doborze skryptu, albo może lepiej kupić upadające PTC?
Jakieś rady?
Sprawdzone PTC
Nowe PTC

Odpowiedz
Upadające PTC zawsze będzie miało trochę wiernych userów. Nie zaczynasz od zera.

Pewnie tez bym cos wrzucił w reklame.

Trzeba tylko pamietać, że w Aurorkach sporo ludzi się szybko zniecheca niskimi stawkami.
Z drugiej strony - może to i lepiej - zawsze mniej do wypłaty.
Płaci od 2007 roku !!! Pewniak !!!
http://www.clixsense.com/?3506634

Odpowiedz
(30-01-2012, 16:14)papajaz69 napisał(a): Upadające PTC zawsze będzie miało trochę wiernych userów. Nie zaczynasz od zera.

Pewnie tez bym cos wrzucił w reklame.

Trzeba tylko pamietać, że w Aurorkach sporo ludzi się szybko zniecheca niskimi stawkami.
Z drugiej strony - może to i lepiej - zawsze mniej do wypłaty.
Stawki rzędu 0,001$ to nie są takie niskie znów Smile
Ważne żeby było przynajmniej 0,02$ dziennie dla każdego Usera, żeby ceny reklam zachęcały, żeby nie tylko moje linki tam były.

2 z Was mówi, że kupi to już coś Smile

A co myślicie o ograniczeniu ilości DR do np. 100?
ale z możliwością odpłatnego usunięcia np. za 0,02$(rzucona kwota z głowy) Smile
Sprawdzone PTC
Nowe PTC

Odpowiedz
ja też chętnie kupiłbym reklamę , oczywiście jak trochę ruchu będzie na stronce Smile
[Obrazek: sygn.png?id=155328&vtype=month]
Odpowiedz
http://www.freecashgpt.com/
Cena 30$ - bez żadnego użytkownika.
Co myślicie o tym skrypcie PTC i design'u?

Druga opcja:
http://www.huskyptc.info/ cena 55$
Mi się podoba bo jest przejrzysty. Do tego serwis ma już prawie 1 000 użytkowników.

Napiszcie co uważacie?
Sprawdzone PTC
Nowe PTC

Odpowiedz
Dla mnie bardziej przejrzysty jest ten za 30$ ;]
Ale w sumie drugi ma już nawet sporo użytkowników....
Musisz wybrac ;]
Odpowiedz