Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam forumowiczów :)
Witam, mam na imię Marta. Jestem nową użytkowniczką forum i mam nadzieję, że szybko uda mi się wszystko ogarnąć Smile
Trafiłam tutaj wprost od wujka google, który podpowiedział mi to miejsce w internecie.
Założyłam już nawet swój temat w dziale: "Dzienniki zarabiania", także serdecznie zapraszam do lektury.
Odpowiedz
[+]

(27-01-2019, 03:19)Marta. napisał(a): Witam, mam na imię Marta. Jestem nową użytkowniczką forum i mam nadzieję, że szybko uda mi się wszystko ogarnąć Smile
Trafiłam tutaj wprost od wujka google, który podpowiedział mi to miejsce w internecie.
Założyłam już nawet swój temat w dziale: "Dzienniki zarabiania", także serdecznie zapraszam do lektury.

witaj Marta, wielu sukcesow zycze.
Odpowiedz
[+]
(28-01-2019, 19:02)trio napisał(a):
(27-01-2019, 03:19)Marta. napisał(a): Witam, mam na imię Marta. Jestem nową użytkowniczką forum i mam nadzieję, że szybko uda mi się wszystko ogarnąć Smile

witaj Marta, wielu sukcesow zycze.

Dziękuję za miłe przywitanie - niestety odczytałam z małym opóźnieniem. Również życzę powodzenia i satysfakcji z internetowych zarobków Smile
Odpowiedz
[+]
Hej Marteczka. Powodzenia!
Odpowiedz
[+]
(05-10-2019, 23:40)piotreq86 napisał(a): Hej Marteczka. Powodzenia!

Dziękuję pięknie i wzajemnie Smile
Odpowiedz
[+]
Hejo Smile
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości