Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Witam:)

Witam wszystkich Serdecznie! Mam na imię Tomek mam 18 lat(nie ukończone) mieszkam w Łodzi a zarabianiem w internecie interesuję się od nie dawna i nawet jeszcze niczego nie zacząłem robić w tym kierunku bo po prostu nie wiem jak(co najbardziej opłacalne,formalności związane z kontami bankowymi ETC.) Mam nadzieję że to forum pomoże mi jakoś ruszyć z miejsca i w końcu będę mógł jakoś zarobićSmile....wiadomo na początku nie można liczyć na KOKOSYWink.....i jeszcze jedno pytanieSmile!....czy po dłuższym czasie takiego zarabiania i większym doświadczeniu można zarobić więcej pieniędzy niż 10-20$?;p(podałem tylko przykład)
Dziękuję za wyrozumiałość i PozdrawiamSmile!!
Odpowiedz
Cytat:czy po dłuższym czasie takiego zarabiania i większym doświadczeniu można zarobić więcej pieniędzy niż 10-20$?;p(podałem tylko przykład)
dziennie czy miesięcznie? Smile

Budując bardzo liczne siatki poleconych w programach możesz liczyć nawet na większy zarobek niż 20$/dziennie.

Bardzo dużym plusem będzie znajomość języka HTML, CSS, PHP przy budowie swoich stron.
Odpowiedz
witaj Tomasz Smile
duuuużych zarobków życzę Smile
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
Język HTML oraz CSS znamSmile....więc z budową jakieś strony WWW nie byłoby problemuSmile....a od czego radzicie zacząć? jakieś BUXY czy coś innegoSmile?
Odpowiedz
przede wszystkim buxy moim zdaniem, żebyś miał co reklamować na swojej stronie Smile , poza tym może jeszcze programy partnerskie i surfy
Odpowiedz
Ja też polecam bux'y. Ewentualnie programy partnerskie , jeśli załapiesz o co biega, które potrafią dać spory zarobek , ale ja specjalistą w tym zakresie nie jestem Tongue
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Czyli jak dobrze zrozumiałem sprowadza się to do reklamowania swoich linków "poleconych" na własnej stronie internetowejSmile?.....Rejestrowanie się w jak największej liczbie Bux'ow(oczywiście tych wiarygodnych i najlepszych) i wstawianie swoich linków bannerów na stronęSmile?......jeśli coś pomieszałem to mnie poprawcieBig GrinBig Grin.....jeśli nie to powoli będę myślał nad własną strona i nad wszystkim......tylko jest jeden problem 18stkę kończę w maju....opłaca się teraz robić konto bankowe dla nie pełnoletnich?.Co zrobilibyście na moim miejscu?
Odpowiedz
(01-02-2011, 16:29)Świstak napisał(a): Czyli jak dobrze zrozumiałem sprowadza się to do reklamowania swoich linków "poleconych" na własnej stronie internetowejSmile?.....Rejestrowanie się w jak największej liczbie Bux'ow(oczywiście tych wiarygodnych i najlepszych) i wstawianie swoich linków bannerów na stronęSmile?......jeśli coś pomieszałem to mnie poprawcieBig GrinBig Grin.....jeśli nie to powoli będę myślał nad własną strona i nad wszystkim......tylko jest jeden problem 18stkę kończę w maju....opłaca się teraz robić konto bankowe dla nie pełnoletnich?.Co zrobilibyście na moim miejscu?

nic nie pomieszałeś , z kontem bankowym bym poczekał i założył po ukończeniu 18 -i Smile
Odpowiedz
siemaneczko
zważ też na to że BZ WBK ma konto <30 i to możesz;0

mbank dobry, lecz nie jedyny Smile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
witam

dobrych zarobkow zycze i udanego spedzenia czasu na forum
Odpowiedz