Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

Werbowanie użytkowników

Jest nas niedużo, a po zakonczeniu konkursu będzie trzeba coś zrobić żeby ściągnąć uwagę ludzi. Co będziemy robić?? znowu jakiś konkurs na zapraszanie ?? Może jakieś propozycje z zewnątrz, albo gdy ktoś z nas ma swoją stronę może jakaś reklama ?? Co wy na to?
Odpowiedz
JA uważam tak: Co do zapraszanai poleconych to dobry pomyśl, ale potrzebne by bylo kilka modow z dostepem do danych userów, do sprawdzanai ip, czy nie są to fakekonta:0 i napisanie minimum powiedzmy 10 postow.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
Po co ktos miełby tu robić fake konto? Smile
Zapraszam - http://pl.20dollars2surf.com/?ref=185809
[Obrazek: ubz24.jpg]
My name is Dillinger, Gordon Dillinger
Odpowiedz
Aby wygraćSmile
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.
Odpowiedz
głównie to szanse mają ci którzy posiadają swoje strony ale o konkursach decyduje admin - Kamil więc głównie to on musiałby tutaj wejść i zobaczyć opinię wszystkich użytkowników
Odpowiedz
Dla mnie konkursy na polecanie są bez sensu Wink
Bo z reguły to wygląda właśnie tak, że albo się tworzy fake konta na innym IP albo błaga znajomych, żeby się zarejestrowali i napisali 10 postów, chociaż oni nie mają i nie chcą mieć nic wspólnego z zarabianiem przez Internet. A potem takie konta leżą i nic nie robią. Można to zrobić w formie jakiegoś bonusu do ogólnego konkursu.
Odpowiedz
(11-11-2010, 13:09)poop napisał(a): Dla mnie konkursy na polecanie są bez sensu Wink
Bo z reguły to wygląda właśnie tak, że albo się tworzy fake konta na innym IP albo błaga znajomych, żeby się zarejestrowali i napisali 10 postów, chociaż oni nie mają i nie chcą mieć nic wspólnego z zarabianiem przez Internet. A potem takie konta leżą i nic nie robią. Można to zrobić w formie jakiegoś bonusu do ogólnego konkursu.

nie musiałeś tego pisać bo jedni wezmą pomysł na inne fora i tyle z tego. Zakładając ten temat nie miałem na mysli konkursu, tylko jak załatwić na forum więcej userów zeby sie rozkręciło.
A co do konkursów one zależa od naszego Admina - Kamila!
Odpowiedz
Ale co to za pomysł?
Przecież każdy głupi na to wpadnie...
To tak, jakby powiedzieć jeździjcie na gapę w autobusach, to zaoszczędzicie na bilecie!
Pomysł na tej samej zasadzie. Każda rozumna istota na nią wpadnie bez problemu, więc nie wiem o co Ci chodzi Wink
Odpowiedz
każda propozycja konkursu jest dobra. Z tym, że sam konkurs na polecanie jest za "suchy". Wiem co się działo w programach GPTR kiedy były czyste konkursy na polecanie... Na forach pełno płatnych zapisów po 5-10gr, zamiany itp.
Odpowiedz
Konkursy na poleconych dają największą ilość nowych użytkowników. Nie o to chodzi? ;p
qwe
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości