• 57 głosów - średnia: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wchodzisz.pl Musisz się zarejestrować, żeby odebrać nagrodę!
Odkryłem serwis oferujący nagrody w zamian za surf.
www.wchodzisz.pl
Musisz go sprawdzić, gdyż naprawdę warto. Sam wygrałem doładowanie
do telefonu o wartości 10zł za dosłownie 3 dni włączonej karty ze surfem.

Proszę zarejestruj się z poniższego Ref-Linku, gdyż tylko wtedy dostanę dodatkowe punkty.

Link do strony: www.wchodzisz.pl
Ref-Link: http://wchodzisz.pl/login.php?mode=register&id=24971
  Odpowiedz

sorki że nie zarejestrowałem się z Twojego poleconego, ale wcześniej już miałem tam konto, tylko że nie korzystałem ;p
A strona zapowiada się dość ciekawie
Zbieram na wypłatę paypal Big Grin
  Odpowiedz

Ile punktów potrzeba na doładowanie paypal?
  Odpowiedz

25 000 bodajże na wypłatę 5 zł ;p
P.S. Jestem tam modem na forum Smile
  Odpowiedz

35000 na wypłatę 5 zł
Zakurwim densa Bejbe ? Smile
[Obrazek: banner1.gif]
Zapraszam do rejestracji
'''''''''''
____?__
_//___|__\\\___
\\-----Police - ----/
*--(@)-------(@)-*
Niedostępny
  Odpowiedz

Oki masz refa zobaczymy jak będzie szło Smile
  Odpowiedz

O to widzę że cenę zmienili ;p
Naprawdę kiedyś było 25 000
  Odpowiedz

Nie radzę zostawiać kompa na noc by punkty nabijało bo niestety ale ten autosurf lubi się zacinać (czasem nawet po 5 minutach) dlatego co jakiś czas trzeba sprawdzić czy nabija punkty wiadomo - pańskie oko konia tuczy.
  Odpowiedz

Ile trzeba czasu, zeby coś otrzymać?
qwe
  Odpowiedz

W teorii na reklamę wystarczy 22h ciągłego surfowania (jeśli szybko będą ci się stronki odświeżać i się surf nie wysypie co bardzo często mi się zdarza), na 5 zł na PP teoretycznie 78h oczywiście nie wliczam to codziennego baneru dodającego 250 punktów.
  Odpowiedz

Widzieliście jakie zmiany wprowadzili teraz 20000 punktów daje złotówkę na PP i zrezygnowali z losowań.

Zleciłem właśnie wypłatę 1 złotego zobaczymy za ile dotrze Smile

Wypłata doszła po 21 wklejam potwierdzenie:
[Obrazek: wchodzisz_pl_06_07_2011.png]
  Odpowiedz

Odświeżam trochę temat bo zmieniły się nieco zasady - teraz za każde 30 min surfowania jest tyko 100 punktów czyli trzeba dłużej surfować na 1 zł Sad ale plus jest taki że strony na surfie się szybko odświeżają i surf rzadziej się blokuje i można próbować zostawiać kompa na noc Smile
  Odpowiedz

Aktualnie mają przerwę techniczną zobaczymy na jak długo szkoda by było jakby padł bo już miałem połowę na kolejną złotówkę

Surf już działa, za każde 30 min dają teraz 121 punktów
  Odpowiedz

co 20 min. 400 pkt. 20k pkt na 1 zł. 35k pkt na 2 zł. wypłaty 10 dnia każdego miesiąca. płaci > >> zobacz <. bardzo duże fee (86 gr ). zapytam admina czy nie mógłby realizować wypłat w inny sposób.
  Odpowiedz

Strona to scam uzbierałem ponad 400 000 punktów i zleciłem wypłatę o jedną za dużo przez przypadek i dostałem mejla że nie otrzymam żadnej wypłaty pewnie nie mają kasy by wypłacić tyle więc wolą anulować . Więc punkty się szybko zbiera ale wypłaty to już nie wypłacają pewnie dlatego zmienili na raz w miesiącu by ludzie dużo surfowali a potem lipa .
  Odpowiedz

płaci bez problemu >> zobacz <
  Odpowiedz

Tak tak te parę ZŁ nie całe 3 to wypłacił żeby niby być wypłacalnym a ponad 25 ZŁ za ponad miesiąc surfu bez przerwy już nie wypłaci bo brak mu kasy . Każdy scam wypłaci jedną czy dwie wypłaty najmniejsze by mieć dowód a resztę już nie wypłaci .
  Odpowiedz