+

• 72 głosów - średnia: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasza-kasa.pl
Witam,

Chciałbym przedstawić stosunkowo młody portal "Wasza-klasa.pl" Serwis ten jest bardzo podobny do innych tego typu serwisów jak sejfik.com.

Do ostatniej chwili wstrzymywałem się do opisania tej strony ,która długo nie wypłacała (prawie miesiąc) a teraz wypłaty ruszyły na nowo i sam oczekuję 1zł !(wypłaty według zleceń a potem zapowiadają, że będą instant)
Dziennie, na samej stronie można wy klikać mniej więcej 6-7groszy Smile(coraz więcej płacą za reklamy!! .

A więc podstawowe informację:
*minimum 1zł[jest napisane na głównej stronie "bez minimun -paypal) ale mówię jak jest naprawdę!
* na start gwarantują 20gr
*czytanie maili do 10gr
*płatne kliki (narazie były maksymalnie 1gr ;/ ale teraz strona przechodzi największe przemiany )
* stały poziom poleconego 25%(dla premium jest więcej
*Loterie 1los za 1gr.
* płatne ,proste zadania aż do 2zł!
*Wypłaty na :
-alertpay,
-paypal,
-bank polski,
-doładowanie telefonukażdy nominał!
ładnie również serwis prezentuję ofertę dla reklamodawcy,

serdecznie zapraszam
wypłata w dziale "zapłaciły"
link czysty : www.wasza-kasa.pl
link polecający: http://wasza-kasa.pl/?r=index&u=stefekkro
Pozdrawiam i zapraszam,
Pozdrawiam Wink

PłaciSmile
Kiedyś zleciłem 2 gr i doszło, a to było w sierpniuSmile treaz jest 1 zł, ale myśle że nadal płaci.
Dołączyłem: 2015-06-14

[Obrazek: c848e]
Sejfik.com- Zarabiaj przez internet

Sprzedam wejścia HitLeap oraz EasyHits4u, jak coś to PW.

to dobra informacja, ale jeszcze poczekam na moja listopadową wypłatę , jak dojdzie od razu zmieniam na "PŁACI"
Pozdrawiam Wink

A kiedy zleciłeś wypłatę? I do kiedy wg napisanych "ogłoszeń" ci ją wyślą ?

PS dodaj minimum do wypłaty, a jak wypłącą to w ile dni mniejwięcej wypłacają.

minimum wynosi 1zł
Wypłaty zlecają codziennie, moja wypłata powinna jeszcze trochę postać w kolejce ,bo tego bardzo dużo jest do wypłacenia. Od tygodnia zebrałem 40 gr więc zbliżam się do kolejnej wypłat!
Pozdrawiam Wink

To ładnie, jak wrzucisz dowód wypłaty to się zarejestruje

proszę, dowód wypłaty był już wcześniej na forum.
http://forum.zarabianie24.net/watek-wasza-klasa-pl
Pozdrawiam Wink

Dobra rejestruje się, masz nowego referala Smile

Już zebrałem kolejne 50 gr. Niedługo wypłata Big Grin
Pozdrawiam Wink

Mam takie pytanie, robiłeś już płatne zadania? Bo wczoraj właśnie jedno zrobiłem ale jeszcze kasy niema.
I 2 pytanko, czy kliki się resetują?

W polskik serwisach reklamy resetują się po 24 godzinach od klikania, za platne zadanie zazwyczyaj jest kasa do 72 godzin.

Tak zresetowały się po 24 a za zadania napisali ok. 48h admin się skontaktuje

Zleciłem wypłatę 1,41zł (1 zł dostałem za wynkonywanie 2 zadań) i czekam.
Jeżeli dostanę wypłatę to oczywiście napisze, a teraz zbieram na kolejną. Ogólnie zajęło mi zebranie tych 1,41 zł z 5 dni maks Tongue

//MoveR

GiJey, post pod postem moderatorze.

a ten program nie jest zcasem na allegroWink

aktualnie na możliwość zlecenia wypłaty trzeba czekać ponad 3 tysiące dni... Kto ma czas ten poczeka Smile

Cola,
program wystawiony na allegro.

Czyli narazie nie wypłacają?

Z tego co widzę na ich czacie to sytuacja wygląda tak, że wypłaty można zlecać raz na miesiąc.
Pozdrawiam Wink

A wy mówicie że 3 tysiące dni... Ja pare dni poczekałem i moje 1,42zł dostałem. Dowód wypłaty w dziale "ZAPLACILY"

nie robiłem jeszcze, kliki się resetują po 24godzinach. Smile

Pozdrawiam Wink

Kliki tak jak /up po 24 godzinach, a zadania można robić ile się chce. Ja już 1,42 dostałem, a teraz już mam ponad 3zł na koncie na WK i muszę czekać 22 dni jeszcze żeby wypłątę zlecić.

To jak to jest? Wypłacają czy nie? I działa wam strona bo mi nie...

Dzisiaj działa strona bezproblemowo, a pisali że może mieć problemy z powodu usługodawcy. Jeżeli ci nie działa to wejdź jutro.
Wasza-kasa.pl wypłaca, ja sotatnio dostałem długo oczekiwane 3,33PLN teraz zrobili minimum 1zł bo się robiło zamieszanie i nie mogli sobie poradzić z wypłatami i ogólnie pozmieniali trochę, jest masa nowych zadań ale wypłacają i to się liczy.

Strona działa Smile. I jest wypłacalna - trochę trzeba czekać, ale do końca miesiąca wypłata pojawia się na koncie Smile. Ostatnio tylko zmniejszyli ilość płatnych zadań do dwóch Sad. Będę wdzięczny za refa, jeżeli ktoś będzie chciał się zarejestrować...
http://zloty-partner.blogspot.com - Najlepsze programy partnerskie w sieci oraz sprawdzone metody zarabiania. Serdecznie zapraszam Biggrin
WASZA-KASA - najlepszy polski GPTR. Serdecznie zapraszam.

ohhhhh ten baner daje po oczach... Tongue

Działa Wam strona ?
Mi od wczoraj się nie wczytuje Sad

Ja normalnie chodze, kredytki się nabijają więc nie wiem z czym masz problem

Wszystko działa, bez żadnego problemu. Pamiętajcie, żeby do 19 lutego zlecić wypłatę Smile.
http://zloty-partner.blogspot.com - Najlepsze programy partnerskie w sieci oraz sprawdzone metody zarabiania. Serdecznie zapraszam Biggrin

Zapytam bo nie chce mi się wszystkiego czytać, jaki jest tam średni dzienny zarobek?

Wszystko zależy od tego ile masz poleconych. Im więcej poleconych tym większa kasaSmile.Klikając samemu w same reklamy, to w miesiąc zbierze się może jakieś 2-3 złote, ale swego czasu było dużo płatnych zadań, za które można było sobie nabić trochę konto Smile. Teraz ta liczba zmalała do dwóch zadań, ale może to jest tylko kwestia czasu i znowu ilość płatnych zadań zostanie zwiększona.

Zobaczę może się zarejestrujęSmile

(18-02-2011, 08:37)MoveR napisał(a): Zobaczę może się zarejestrujęSmile

Zapraszam Smile