Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...


Ocena wątku:
  • 50 głosów - średnia: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co opłaca się inwestować?
#61
Inwestycja w domy dla seniorów, zapotrzebowanie jest duże. Niestety rodziny nie zawsze mogą zagwarantować opiekę.
Odpowiedz
[+]


#62
Ja tam powiem, że najprawdopodobniej kryptowaluty czeka powtórka z 2014-2015 (Bitcoin poleciał na łeb na szyję do ok $250), czyli duży spadek, żeby się odbić tak jak w 2017 roku. Szczególnie że jankeskie molochy typu goldman sachs i j.p. morgan kończą kompletować ekipy brokerskie do kryptowalut, więc coś się dzieje.

Za 1000zł zainwestowane w Bitcoina w tym dołku, sprzedając kilka dni przed ubiegłorocznymi świętami można było zgarnąć 76000zł.

Więc moim zdaniem tutaj warto spróbować. Osobiście korzystam z kryptokantoru linkkoin, bo mogę korzystać z karty i transakcje są naprawde szybkie.
Odpowiedz
[+]
#63
Ja zaś myślałam nad numizmatyka. Znalazłam stronę  xx , w której jest mnóstwo monet i pakietów, w które można zainwestować, chyba bezpieczniejsze jest trzymanie pieniędzy w monecie niż w banku, który może nimi dowolnie i swobodnie obracać prawda?
Odpowiedz
[+]
#64
Moim zdaniem jeśli już inwestować to w coś co wymaga naszej pracy i pomysłu - inaczej spotykałem się w większości tylko z fake'ami.
Polecam programy partnerskie i afiliację Wink
Odpowiedz
[+]
#65
Najlepiej inwestować w passywny dochód tak aby zrobić raz a potem jedynie doglądać, teraz internet daje duże możliwości w tym zakresie


Moim zdaniem w topce są, Kryptowaluty (wydobywanie, obrót na giełdach), Nieruchomości (trzeba posiadać duży kapitał ;/)  złoto ( inwestycja bardzo długo
terminowa )

Najlepiej zacząć w Krypto potem złoto a na koniec nieruchomości
Odpowiedz
[+]
#66
Wiesz co, inwestycja w nieruchomości to dość stary temat. Potrzebujesz dużego kapitału i znajomości żeby zaistnieć. A zastanawiałeś się nad inwestowaniem w gotowe spółki z historią ? Możesz je kontrolowaćz domu. Nie jest to ryzykowne działanie, ale napewno bardzo zyskowne
Odpowiedz
[+]
#67
Nieruchomości myślę że to najlepszy sposób na inwestycję.
Odpowiedz
[+]
#68
(27-12-2016, 12:52)Kazimierz Badura napisał(a):
(10-11-2016, 11:02)maksencjusz napisał(a): Naprawdę bawią mnie i załamują komentarze typu "najlepiej inwestować w siebie".
Żeby inwestowac, to chyba trzeba miec pieniądze, nie ?  Bez sensu jak ktos od Gwiazdora dostanie z 500 zł i myśli o jakiś inwestycjach. Taka kase to najlepiej przebimbać.
Mi tam ojciec zawsze mówi, że inwestycja zaczyna sie od 50 000. Macie takie pieniądze ?

Inwestowanie w grunty, nie ma nic lepszego.
Odpowiedz
[+]
#69
Myślę, że biuro księgowe działające online było by dobrym pomysłem . Można skorzystac z okresu próbnego [Usunięto link]  i sprawdzic ich programy dla biur księgowych. Myśle, że jeżeli prowadzimy już zwykłe stacjonarne biuro to warto zainteresowac się tematem Wink
xdax1 napisał 23-05-2019, 15:21:
Pozycjonowanie.
Odpowiedz
[+]
#70
Może na początek korzystanie z wirtualnego biura jest dobrym rozwiązaniem?
Odpowiedz
[+]
#71
A ja znalazłem coś takiego jak [Usunięto link] czyli polską firmę, która specjalizuje się w importowaniu towarów z Chin. Tu moje pytanie - czy ktoś z Was miał do czynienia z takimi przedsięwzięciami? Kiedy i komu opłaca importować się towary i w jakiej branży najbardziej się to opłaca?
xdax1 napisał 23-05-2019, 15:21:
Pozycjonowanie.
Odpowiedz
[+]
#72
nieruchomości Smile
Odpowiedz
[+]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości