• 50 głosów - średnia: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co opłaca się inwestować?
Inwestycja w domy dla seniorów, zapotrzebowanie jest duże. Niestety rodziny nie zawsze mogą zagwarantować opiekę.
  Odpowiedz

tutaj znajdziesz kilka podpowiedzi Smile -http://sekretyinwestowania.pl/bezplatne-szkolenia-z-inwestowania/
  Odpowiedz

Ja tam powiem, że najprawdopodobniej kryptowaluty czeka powtórka z 2014-2015 (Bitcoin poleciał na łeb na szyję do ok $250), czyli duży spadek, żeby się odbić tak jak w 2017 roku. Szczególnie że jankeskie molochy typu goldman sachs i j.p. morgan kończą kompletować ekipy brokerskie do kryptowalut, więc coś się dzieje.

Za 1000zł zainwestowane w Bitcoina w tym dołku, sprzedając kilka dni przed ubiegłorocznymi świętami można było zgarnąć 76000zł.

Więc moim zdaniem tutaj warto spróbować. Osobiście korzystam z kryptokantoru linkkoin, bo mogę korzystać z karty i transakcje są naprawde szybkie.
  Odpowiedz

Ja zaś myślałam nad numizmatyka. Znalazłam stronę  xx , w której jest mnóstwo monet i pakietów, w które można zainwestować, chyba bezpieczniejsze jest trzymanie pieniędzy w monecie niż w banku, który może nimi dowolnie i swobodnie obracać prawda?

Notatka od kytorr, 01-07-2018 10:41:

wymoderowany link / seo/reklama/pozycjonowanie

Odpowiedz

Moim zdaniem jeśli już inwestować to w coś co wymaga naszej pracy i pomysłu - inaczej spotykałem się w większości tylko z fake'ami.
Polecam programy partnerskie i afiliację Wink
  Odpowiedz

Najlepiej inwestować w passywny dochód tak aby zrobić raz a potem jedynie doglądać, teraz internet daje duże możliwości w tym zakresie

Moim zdaniem w topce są, Kryptowaluty (wydobywanie, obrót na giełdach), Nieruchomości (trzeba posiadać duży kapitał ;/)  złoto ( inwestycja bardzo długo
terminowa )

Najlepiej zacząć w Krypto potem złoto a na koniec nieruchomości
  Odpowiedz

Wiesz co, inwestycja w nieruchomości to dość stary temat. Potrzebujesz dużego kapitału i znajomości żeby zaistnieć. A zastanawiałeś się nad inwestowaniem w gotowe spółki z historią ? Możesz je kontrolowaćz domu. Nie jest to ryzykowne działanie, ale napewno bardzo zyskowne
xdax1 napisał 30-11-2018, 16:41:
Usunięto ukryty link Seo/reklama!
  Odpowiedz

Nieruchomości myślę że to najlepszy sposób na inwestycję.
  Odpowiedz

(27-12-2016, 12:52)Kazimierz Badura napisał(a):
(10-11-2016, 11:02)maksencjusz napisał(a): Naprawdę bawią mnie i załamują komentarze typu "najlepiej inwestować w siebie".
Żeby inwestowac, to chyba trzeba miec pieniądze, nie ?  Bez sensu jak ktos od Gwiazdora dostanie z 500 zł i myśli o jakiś inwestycjach. Taka kase to najlepiej przebimbać.
Mi tam ojciec zawsze mówi, że inwestycja zaczyna sie od 50 000. Macie takie pieniądze ?

Inwestowanie w grunty, nie ma nic lepszego.
  Odpowiedz