Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vtope
#1
Mowa tu o Rosyjskim portalu, który płaci nam za konta na instagramie/vk/telegramie (ogólnie jeszcze youtube, twitter i ask.fm jednak na tą chwilę ostatniego nie da się dodać, a dwa poprzednie wyskakują jako błąd). Strona jest wypłacalna co niebawem będę chciał udowodnić (dopiero od wczoraj mam konto, ale słyszałem o niej już wcześniej). W zamian za to, że boty działają sobie w najlepsze na naszych kontach (oczywiście nie polecam dawania prawdziwych a tworzenie fake kont) dostajemy punkty. Najbardziej opłacalny jest tu instagram. Nie musimy na tej stronie nic klikać, wystarczy ściągnąć program ze strony na swój komputer, w ściągniętym programie podać hasła i loginy do kont, a później już punkty lecą same Wink  10 tysięcy punktów to w przeliczeniu 1 dolar. 


Uwaga na stronie da się wymieniać punkty tylko na bony. By wypłacić bony trzeba mieć je za 10.000 (np 2 za 5 tysięcy) pojedynczego za 5 nie wypłacimy. Z tymi bonami udajemy się na stronę prodaikupon.ru i tam je spieniążamy na payeer, visa/maestro/mastercard. Jak ktoś nie ma danych kont, niech założy na Payeer, uzbiera trochę, zamieni na kryptowaluty w payeer i je prześle na giełdę i spienięży Wink

Mimo iż strona jest po rosyjsku bardzo łatwo się z niej korzysta, jeżeli ktoś będzie miał problem to prawy przycisk myszy i przetłumacz stronę. Po bardzo łatwej rejestracji przechodzimy na zakładkę Vtopebot pobieramy program, logujemy się w nim a następnie klikamy plusik i wybieramy portal + wpisujemy dane logowania. Jak mówiłem polecam fake konta na instagramie (można ile się chce dodać), a następnie dodać na te konta po 10 zdjęć + awatar by osiągnęły 2 poziom (są poziomy 0 (zwykłe konto), 1 (konto z avatarem), 2 (konto z 10 zdjęciami i avatarem) 3 (15 zdjęć, avatar i 20 obserwujących)

Ja po 13 godzinach korzystania mam 2 tysiące pkt (w nocy miałem ustawione 3 konta z czego 2 na poziom 0 i jedno na 1. Dopiero z 4 godziny temu zacząłem zwiększać poziomy + dołożyłem kont i w tej chwili mam już 7 na 2 poziomie). Jak za nic nie robienie ładnie to idzie.

Reflink (dodaje 100 pkt dla was, a dla mnie 100 kolejnych) :
https://vto.pe/?ref=3963111

Czysty  Confusedhttps://vto.pe


W ciągu max 3 dni liczę, że dam tu screena z wypłaty, bo nie chcę z neta ich ściągać Wink jednak na tą chwilę płaci i mam nadzieję, że to podziała trochę.
Odpowiedz
[+]
#2
Już oficjalnie mogę potwierdzić wypłacalność strony Wink przed chwilą doszła pierwsza wypłata (w 44 godziny od założenia konta). Czas poświęcony stronie niewielki (tyle co konta dodać + nowe założyć). Zarobek jak na zdjęciu 59 rubli (jeden to opłata) co według payeera jest równowartością 93 centów

Dowód :
https://zapodaj.net/c7ddfd8cbc324.jpg.html
Odpowiedz
[+]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości