Zarabianie przez Internet

Witaj na najbardziej prestiżowym forum o zarabianiu przez internet, na którym udziela się społeczność wyróżniona już dwoma złotymi szuwarami - NIE CZEKAJ! Dołącz do nas i zyskuj dostęp do wielu unikalnych opcji niedostępnych dla gości. Praca w domu i zarabianie w internecie ? Teraz to możliwe!

Z nami zarobisz więcej.

virtapay.com

Witam mam pytanie co można z tymi pieniędzmi z tego serwisu zrobić ?

http://www.virtapay.com
To jest na tym samym skrypcie co PayBox.me
Zakurwim densa Bejbe ? Smile
[Obrazek: banner1.gif]
Zapraszam do rejestracji
'''''''''''
____?__
_//___|__\\\___
\\-----Police - ----/
*--(@)-------(@)-*
zależy ile tam masz ; ja bym zainwestował w buxa albo HYIPA który zalicza płatności z virtapay
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
270 $ cos takiego
Zapraszam do rejestracji
'''''''''''
____?__
_//___|__\\\___
\\-----Police - ----/
*--(@)-------(@)-*
Nic nie możesz zrobić. Te pieniądze są niestety bardziej nierzeczywiste niż Matrix. Jedyne co możesz z nimi zrobić to "kupić" dostęp do strony którą i tak można łatwo znaleźć w googlach. A potem i tak najpewniej będziesz musieć zapłacić już jak najbardziej prawdziwe pieniądze żeby dostać to co się wybrało.
Myślę, więc jestem.
Ninja
@update

1/ Virtapay na fali mody (: zostało zintegrowane z facebookiem. Teraz, żeby się zalogować wymagane jest połączenie VP z FB.
2/ Nie wiem czy był wcześniej, ale pojawił się system przelewu pieniędzy. Jednak tylko i wyłącznie między do innych posiadaczy konta VP/lub konta na facebooku[wymagene jest posiadanie konta na VP].
Myślę, więc jestem.
Ninja
Czyli teraz będą się włamywać również na facebooka Big Grin
Zapraszam do rejestracji
'''''''''''
____?__
_//___|__\\\___
\\-----Police - ----/
*--(@)-------(@)-*
Ja tam nie wiem. Ale połączyłem VP z FB. Więc jeśli się będą włamywać, to będziecie mieć informacje z pierwszej ręki Happy
Myślę, więc jestem.
Ninja
(11-07-2011, 18:07)GarudoHS napisał(a): Ja tam nie wiem. Ale połączyłem VP z FB. Więc jeśli się będą włamywać, to będziecie mieć informacje z pierwszej ręki Happy
Ok ale nie szkoda ci konta ?
Zapraszam do rejestracji
'''''''''''
____?__
_//___|__\\\___
\\-----Police - ----/
*--(@)-------(@)-*
Szczerze mówiąc na moje konto nawet nie opłaca się włamywać XD
Myślę, więc jestem.
Ninja