Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uploading -najlepszy
Witajcie, mam zamiar spróbować swoich sił na uploadingu ale mało wiem o tym. Jeśli ktoś da link do jakiegoś poradnika lub mi napisze co trzeba dokładnie robić to byłbym wdzięczny. A i jeszcze jedno jaki jest najlepszy serwis uploadingu według was?

ps. mam neta 15Mb to chyba bedzie w sam raz na uploading.
Odpowiedz
[+]
To zależy czy chciałbyś zarabiać na hostingach PPA (bardziej opłacalne) czy PPD (mniej opłacalne). Jeśli to pierwsze, polecamy ShareBay.net Smile
[Obrazek: SBS.PNG]

Najnowsze informacje o ShareBay tylko na ShareBay.pl oraz Facebook.com/ShareBayNet

Odpowiedz
[+]
reflinki wymoderowano !
Odpowiedz
[+]
Zacznij działać w PPA, polecam Astrocash. Zagadaj do Ciamciaja, on Ci wszystko wyjaśni: help.astrocash.org. Smile
Odpowiedz
[+]
A który serwis PPD według Was jest najlepszy do plików 50-60mb?
Odpowiedz
[+]
Również polecam Astrocash lub ShareBay. Każdy pozostały mym skromnym zdaniem jest zwyczajnie gorszy.
Odpowiedz
[+]
PPD - uploaded.net stawki w euro
Odpowiedz
[+]
Polecam najlepszy i najnowszy serwis Roaringcash.com jeśli zarabiacie na ppa/cpa to jest idealny dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. W razie czego proszę pytać w temacieSmile

Nie chce żeby ktoś pomyślał że nowy i od razu spamuje Linkem nie jestem spamerem wyrażam tylko swoją opinię.
Odpowiedz
[+]
najlepiej taki w których nie ma ankiet tylko do zapłaty.

bo wiekszosc ludzi którzy próbuja sciągnać meczy się że go sciągnąć.
Odpowiedz
[+]
mi ten cały ShareBay.net nie działa prawidłowo, pliki się nie chcą wgrywać, pomijając jż fakt ze msze zmiejszać zdjęcia do 2 MB żeby je dodać a i tak nie zawsze sie wgrająneta mam akurat szybkiego wiec wątpie żeby lezała wina po stronie
Odpowiedz
[+]
Catshare jest spoko
Odpowiedz
[+]
Cześć,
polecam konkurs: XXX
150zł za 1 miejsce i 50zł za 2 i 3 miejsce do zgarnięcia co tydzień.
Póki co mała konkurencja. Sami zobaczcie Wink
Odpowiedz
[+]
Siema Smile
Odpowiedz
[+]
Cześć,
możemy polecić się sami - zapraszamy Wink
https://przeslij.com - plany PPS&PPD działają jednocześnie
Odpowiedz
[+]

Skocz do: