+

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubezpieczyciele
Witam, czy znacie jakieś firmy oferujące ubezpieczania w dobrej cenie i przy tym w razie wypadku nie zaniżają należnej kwoty ? Pytam bo kilka razy natknęłam się na nieuczciwość takich firm. Albo może napiszecie kogo można polecić a kogo raczej unikać ?
  Odpowiedz

Witam

W jakich granicach cenowych się poruszamy w tego typu usługach jak pozycjonowanie itp
Trochę zejdę z tematu ale to mnie ciekawi nie bez powodu, co do Twojego pytania też mnie to ciekawi i czekam na odp.
  Odpowiedz

(16-03-2018, 17:53)Majstrusia987 napisał(a): Witam

W jakich granicach cenowych się poruszamy w tego typu usługach jak pozycjonowanie itp
Trochę zejdę z tematu ale to mnie ciekawi nie bez powodu, co do Twojego pytania też mnie to ciekawi i czekam na odp.

???

Co do tematu tu widzę w internecie ludzi polecających xx] Co sądzicie? Korzystał ktoś?

Notatka od kytorr, 26-03-2018 22:29:

Pani sobie sama odpowiada na pytanie - brawo - wspaniała reklama seo/pozycjonowanie

Odpowiedz

Nie sam sobie tylko zawiesiło mi się jak dodawałam Smile więcej wiary w ludzi

a co do tematu to xxskontaktowałam się meilowo i dużo się dowiedzialam, min że zależy to od rodzaju strony itd jakby ktoś potrzebował info to proszę o wpis a na pewno pomogę , dziękuję za wykrzyknik kytotorr, trzeba byc czujnym Big Grin

Notatka od kytorr, 30-03-2018 11:27:

wymoderowano seo/pozycjonowanie oraz ban za multikonto

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości