Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trafficfree - Litecoin
Witam,
uruchomiłem nowy serwis (test)
Zarabiamy w auto-surfie 15s. / 0.5 pkt i 0.1 pkt z poleconego / PTC 25s. / 10 pkt,
będą dodane jeszcze płatne zadania oraz płatne pobieranie plików ,,,,,a jak wypali dodam i ptp Smile
Na start 10 pkt i 3 punkty premium np.Gra w lotto.

Minimum do wypłaty : 120.000 pkt = 0.001 LTC
Wypłacam tylko na Faucetsystem.com
Z czasem dodam nowe opcje wypłat : BTC ,również na faucetsystem.com

Zapraszam do testowania,mam nadzieję że dużo nas będzie i trochę czasu serwis się utrzyma.

Czysty Link/baner : --->

http://trafficfree.ml/
Odpowiedz
[+]
Zapisany.
I pierwszy poważny błąd w programie .W twoje dane po wejściu edytuj dane w ostatniej rubryce jest podaj adres paypal a powinno być podaj portwel litecoin .

A autosurf się przerywa po kilku stronach . Pojawia się strona:
http://ptp.vpopserve.net/?id=20672 i wszystko stoi.
Odpowiedz
[+]
(11-02-2018, 10:47)smok napisał(a): Zapisany.
I pierwszy poważny błąd w programie .W twoje dane po wejściu edytuj dane w ostatniej rubryce jest podaj adres paypal a powinno być podaj portwel litecoin .

A autosurf się przerywa po kilku stronach . Pojawia się strona:
http://ptp.vpopserve.net/?id=20672 i wszystko stoi.

Dzięki za info,edytowałem plik "zmiany" ale zapomniałem podmienić Big Grin,za szybko chciałem to zrobić
Odpowiedz
[+]
Na start za każdego aktywnego poleconego użytkownika ,który będzie aktywny w serwisie minimum 48H,dodam do konta polecającemu kod VIP "punkty premium - 25" ,które wymienimy na grę lotto,lub punkty - które wymienimy na 40.000 punktów !
Multi konta nie wchodzą w promocję!
Odpowiedz
[+]
Zapisany, sprawdzę Smile
Odpowiedz
[+]
Od dzisiejszego dnia tj.18.02.2018 ,każda nowo zarejestrowana osoba dostaje 25000 puntów na start ..
Zapraszam Smile
Odpowiedz
[+]
Jak zlicza ptp innych serwisow ? Lepiej niz w zp ?
Odpowiedz
[+]
(19-02-2018, 06:19)zbychu24 napisał(a): Jak zlicza ptp innych serwisow ? Lepiej niz w zp ?

Z pewnością tak,mam tam wstawione ptp i zlicza szybciej i lepiej,chociaż mało surfujących jeszcze Smile
Odpowiedz
[+]
Surfujących będzie mało z powodu upierdliwej reklamy na wejściu .Nie idzie nikogo zachęcić bo wejście na stronę jest tak utrudnione że większość osób woli ją zamknąć niż się z tym uporać.Prośba o moc obliczeniową procka i kapszta raczej nie zachęcą do autosurfu .Nadmiernie obciążony procek nie pociągnie innych surfów a każdy kto się tym zajmuje wstawia kilka otwartych stron jednocześnie.I mogę albo surfować albo kopać.To sprzeczne sposoby zarobku.Owszem daje zysk właścicielowi serwisu ale każdemu innemu psuje interes wymuszając ograniczenia to tego jednego serwisu,lub jeśli kto ma mocny sprzęt i tak ogranicza ilość serwisów.
Odpowiedz
[+]
(21-02-2018, 12:07)smok napisał(a): Surfujących będzie mało z powodu upierdliwej reklamy na wejściu .Nie idzie nikogo zachęcić bo wejście na stronę jest tak utrudnione że większość osób woli ją zamknąć niż się z tym uporać.Prośba o moc obliczeniową procka i kapszta raczej nie zachęcą do autosurfu .Nadmiernie obciążony procek nie pociągnie innych surfów a każdy kto się tym zajmuje wstawia kilka otwartych stron jednocześnie.I mogę albo surfować albo kopać.To sprzeczne sposoby zarobku.Owszem daje zysk właścicielowi serwisu ale każdemu innemu psuje interes wymuszając ograniczenia to tego jednego serwisu,lub jeśli kto ma mocny sprzęt i tak ogranicza ilość serwisów.

Przepraszam cię bardzo ,ale nikogo nie zmuszam do surfowania i zarabiania w tym serwisie,chciałem tylko zaznaczyć że reklamy się nie sprzedają,a serwis na siebie zarobić musi,jeżeli nie chce ktoś korzystać z serwisu,to nie musi Smile

Strona musi na siebie zarobić,abym miał na wypłaty użytkownikom Smile
Odpowiedz
[+]
Ale nie widzisz że masz sporo chętnych?
masz rację serwis zarobić musi a czy zarobi nie mając uczestników?
A właśnie teraz największym problemem serwisu jest to że ludzie nie chcą się zapisywać jak ich zachęcisz na dzieńdobry.
Puszczając reklamę która blokuje możliwość zapisania się?

Chciałem promować ale wiem że to to tak nie działa na słowo musi. Sad
Reklamy się nie sprzedają bo czy osoby których nie ma muszą ją kupić. Wall
Odpowiedz
[+]
OK,koparka skasowana,zostaje tylko przy logowaniu weryfikacja Smile
Odpowiedz
[+]
Zmiany w wypłatach!
70 000 punktów wymienimy na 0.001 LTC
Odpowiedz
[+]
Strona nie działa. Sad