Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TrafBig 10$ premii po rejestracji
Thumbs Up 
TrafBig to najlepsze kompleksowe rozwiązanie do zarabiania w Internecie od 100$ miesięcznie bez inwestycji!
Zarabiaj na reklamach bez odwiedzania witryn, otrzymasz 10 $ premii po rejestracji i stałe naliczanie zysków.
Możliwość zarabiania bez inwestycji i bez specjalnych umiejętności, musisz przeglądać reklamy i wykonywać zadania.
Zaproszenia nie są wymagane, ale płacimy hojne premie za rejestrację poleconych i procent ich zarobków, wypłaty kariery.
[Obrazek: wide.gif]
STABILNOŚĆ Dużo pracy, natychmiastowe wypłaty
WOLNOŚĆ Pracuj zawsze i wszędzie
NIEZAWODNOŚĆ Brak weryfikacji, natychmiastowa wypłata od 0,10 $
UCZCIWOŚĆ Żadnych ukrytych opłat, otwartych opłat
TrafBig to wyjątkowa usługa, która łączy firmy z ich klientami.
Dla Ciebie to możliwość zarobienia prawdziwych pieniędzy bez specjalnych umiejętności, możesz pracować w dowolnym miejscu i czasie dogodnym dla Ciebie. Z nami jest to łatwe i niezawodne - zarobisz już w pierwszej minucie od momentu rejestracji, a bonusy rejestracyjne będą stanowić Twój dochód nawet wtedy, gdy jesteś offline.
Jeśli jesteś reklamodawcą, projekt TrafBig wygeneruje dla Ciebie stały dopływ klientów po najniższych cenach w Internecie.
Utwórz konto
Rejestracja zajmie nie więcej niż 1 minutę, po czym zostaniesz automatycznie przekierowany na swoje konto osobiste, gdzie czeka na Ciebie początkowy bonus w wysokości 10 $.
Dowiedz się, jak zarabiać
Projekt zapewnia kilka opcji zarabiania, bardziej szczegółowo przestudiuj swoje konto osobiste i instrukcje, spróbuj zarobić pierwsze pieniądze.
Uzyskaj zysk
Zobaczysz, jak Twój zysk rośnie od pierwszej minuty, minimalna kwota do wypłaty to od 0,10 $, przelew do Twojego portfela następuje natychmiast.
Ref
Czysty

Zrobiłem testowo 0.10$ na payeer doszło 0.9$ natychmiast.
[Obrazek: 8eaf27a397d48.png]
[Obrazek: autosurf1.jpg]
Odpowiedz
[+]
za telegrama jest jeszcze 10
Odpowiedz
[+]
nie moge obczaić jak wykorzystać te 20 USDTF, myślałem że wrzuce w reklame, ale sie nieda
Odpowiedz
[+]
Z tych bonusowych nalicza się kasa nawet jak jesteś offline.
Strona ma tyle nowych osób każdego dnia że reklama tam to też dobry pomysł.
Zobaczymy jak będzie dalej.
Zrobiłem testowo 0.10$ na payeer doszło 0.9$ natychmiast.
[Obrazek: 8eaf27a397d48.png]
Odpowiedz
[+]
u mnie nei nalicza, i nie mogę doładowac nimi konta, może podpowiesz co zrobic...?
Odpowiedz
[+]
Tam gdzie masz "Your balance:" nie pojawiają się USDTF nowe ? To samo działa. Klikaj jeszcze w reklamy w zakładce "earn".
Odpowiedz
[+]
owszem nalicza, jak klikam reklamy to dodaje i z tego nalicza ale tych 20tu nie rusza

0.03682224 USDTF
Balance growth rate 2.5%
0.000921USDTF per day

jak widzisz 2,5% jest z AB a nie z 20 USD
dlatego pytam do czego te 20 mają służyć
Odpowiedz
[+]
Przy większej wypłacie "In processing" no i nalicza się to kosmicznie, temat do zamknięcia.
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości