Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trading 212 (Darmowa akcja do 100€ po wpłacie 1€) - możliwa wypłata
Cześć, 
W skrócie czym jest Trading 212 :
Trading 212 to londyńska firma z branży technologii finansowych, która demokratyzuje rynki finansowe, tworząc bezpłatne, inteligentne i łatwe w obsłudze aplikacje umożliwiające każdemu handel udziałami, walutami, towarami i nie tylko.
Naszą aplikację mobilną pobrano ponad 14 000 000 razy, co czyni ją jedną z najpopularniejszych aplikacji tradingowych na świecie.
Od 2016 roku zajmujemy 1. miejsce wśród aplikacji tradingowych w Wielkiej Brytanii, a w 2017 roku osiągnęliśmy 1. pozycję w Niemczech.
Nasza firma jest licencjonowana i nadzorowana przez Urząd ds. Postępowania Finansowego (FCA).”
Argumenty te utwierdzają w tym, że to mocno legitna strona.

W obecnej chwili strona ta ma aktywną promocję na start , gdzie po zarejestrowaniu się , zweryfikowaniu (zdjęcie dowodu + potwierdzenie miejsca zamieszkania) i wpłaceniu minimalnego depozytu (1) otrzymujemy jedną akcję której wartość wynosi maksymalnie do 100 euro.
Otrzymaną akcje możemy sprzedać po 3 dniach, natomiast wartość z jej sprzedaży będziemy mogli bezproblemowo wypłacić po 30 dniach od daty otrzymania bonusu kończąc przygodę z portalem lub spróbować swoich sił w inwestycjach (na ich kanale https://www.youtube.com/user/Trading212/videos można znaleźć różne poradniki na ten temat )
Ja otrzymałem od nich akcję Ford’a o wartości ponad 8 euro.

Czysty link : (nie jestem w stanie zagwarantować, że czysty link daje możliwość otrzymania akcji) : www.trading212.com
Refflink : (dziękuje z góry za skorzystanie) :
http://www.trading212.com/invite/FMA9A6sB
Dowód otrzymania akcji :

Odpowiedz
[+]
Jak coś to akcja jest dostępna ponownie od dzisiaj.
Sam dzisiaj zakładałem konto i weryfikacja przebiegła w 5minut, a darmową akcję (o wartości 95 EURO) dostałem w ciągu 10minut od zasilenia konta.

[Obrazek: darmowaakcja2.jpg]

Także jak ktoś się zastanawia to gorąco polecam! Wink

Oferuję od siebie dodatkowo 12zł (PAYPAL/BLIK/KONTO BANKOWE) za rejestrację z mojego reflinka  + po rejestracji, weryfikacji oraz zasileniu konta za 1EURO (5zł) dostajesz akcje o wartości od 8 do 100€ (wiadomo tu już czyste szczęście)
Otrzymaną akcje można sprzedać po upływie 3dni roboczych, oraz wypłacić na swoje konto po upływie 30dni.
Jak ktoś jest chętny to zapraszam na PW! Wink
Odpowiedz
[+]
Cześć! Smile
Serwis Trading212 służący handlowania akcjami oferuje aktualnie ciekawą promocję, a mianowicie darmową akcję przyznawaną losowo o wartości do 100€ (w zależności jaka akcja zostanie wam wylosowana).

Osobiście korzystam z portalu od ponad pół roku i zdecydowanie sobie chwalę. Główne zalety to darmowe transakcje pkc i możliwość zakupienia części ułamkowej akcji. No i przede wszystkim możliwość uzyskania darmowej akcji po rejestracji z reflinka Smile

Sprawa jest bardzo prosta:
1. Rejestrujesz się, wybierasz samo konto invest, bez CFD
2. Podajesz swoje dane
3. Skan dowodu lub paszportu
4. Coś z adresem: prawo jazdy lub wyciąg z revoluta, lub wyciąg z banku z adresem lub jakoś rachunek za media
5. Wpłata min. 5 zł
6. Dostajemy po losowej akcji od 10 do 100 euro/dolarów
7. Darmową akcję możesz sprzedać po upływie trzech dni, a wypłacić pieniądze jeśli będziesz chciał po upływie 30 dni
8. Można zaprosić do 20 osób
9. Wpłaty jak i wypłaty są bardzo proste, i przede wszystkim darmowe. No i wszystkie popularne metody: karta, skrill, apple pay, android pay, przelew bankowy

Udało mi się otrzymać zarówno akcje GE wartą 40 zł, jak i AstraZeneca za ponad 400zł.

Czysty link: www.trading212.com (brak darmowej akcji)

Załączam oficjalną tabelkę z porównaniem trading212 do innych brokerów takich jak Revolut czy DeGiro:
[Obrazek: 06f1d4406fc9696a5f3e00690775a20c9fc21473.png]

Dziękuję za rejestrację z reflinka i życzę otrzymania jak najdroższej akcji!
Odpowiedz
[+]
Moja propozycja cały czas aktualna - oprócz losowej darmowej akcji od 8 do 100 EURO, którą otrzymasz od serwisu - oferuję 12zł od siebie w ten sam dzień przydzielenia darmowej akcji - bez żadnego czekania wypłata bezpośrednio na konto bankowe/paypal/blik - pisać PW jak coś Wink
Odpowiedz
[+]
(31-07-2020, 12:18)DAMIANq napisał(a): Moja propozycja cały czas aktualna - oprócz losowej darmowej akcji od 8 do 100 EURO, którą otrzymasz od serwisu - oferuję 12zł od siebie w ten sam dzień przydzielenia darmowej akcji - bez żadnego czekania wypłata bezpośrednio na konto bankowe/paypal/blik - pisać PW jak coś Wink

potwierdzam Cool , ja dostałem 10 euro + 12 zł na Paypal od użytkownika DAMIANq Great 

polecam Upup
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
Odpowiedz
[+]
na chwile obecną nie trzeba skanować rachunku za media , ja miałem tylko wysłać dowód ( przód/ tył ) i selfii z kamerki internetowej Great
Odpowiedz
[+]
można sprzedać wcześniej niż po 3 dniach ? ta moja akcja  leci w dół i nie chce mi się czekać by za dużo nie stracić Confused
Odpowiedz
[+]
możesz próbować w zleceniach sprzedaży czy to przejdzie, ja czekam te 3dni choć właśnie nie z każdą akcją jest kolorowo Tongue
Przy próbie wypłaty jest od razu info, że musi minąć 30dni od momentu otrzymania akcji i jest dokładna data kiedy daną kwotę można wypłacić.

@fajftas odblokuj PW jeśli możesz:
"Użytkownik fajftas, do którego chcesz wysłać PW, ma wyłączony system prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać wysłana."
Odpowiedz
[+]
(02-08-2020, 14:22)DAMIANq napisał(a): możesz próbować w zleceniach sprzedaży czy to przejdzie, ja czekam te 3dni choć właśnie nie z każdą akcją jest kolorowo Tongue
Przy próbie wypłaty jest od razu info, że musi minąć 30dni od momentu otrzymania akcji i jest dokładna data kiedy daną kwotę można wypłacić.

@fajftas odblokuj PW jeśli możesz:
"Użytkownik fajftas, do którego chcesz wysłać PW, ma wyłączony system prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać wysłana."

ok , dzięki za info Great
Odpowiedz
[+]
Promocja cały czas aktualna - trochę znajomych skorzystało, support działa bardzo szybko, darmowa akcja dodawana nawet do 15min od momentu spełnienia warunków, często jest akcja UA (UNDER ARMOUR) za 10$~ ale w moim kręgu ludzie dostali też: AMD (77$), PROGRESS SOFTWARE (35$) czy ASTRAZENECA (95EURO) tak więc kwestia szczęścia i można naprawdę coś ciekawego trafić Wink
Serwis w pełni wypłacalny także nie ma się czego obawiać.
Darmowa akcja o wartości 8-100 EURO dla Was bardzo szybko po spełnieniu warunków + 12zł płatne od ręki ode mnie ;-)
PW!
Odpowiedz
[+]
udało się sprzedać , mam ponad 11 euro , gdzie na stronie jest opcja >> wypłać ?? albo gdzie zobaczę datę kiedy będę mógł wypłacić ?
Odpowiedz
[+]
(03-08-2020, 11:28)oldman41 napisał(a): udało się sprzedać , mam ponad 11 euro , gdzie na stronie jest opcja >> wypłać ?? albo gdzie zobaczę datę kiedy będę mógł wypłacić ?

Górny prawy róg gdzie jest Twój e-mail z ikonką "INV" > Zarządzaj środkami > Wypłać środki > wpisujesz hasło do konta > i masz tam "dostępne środki" oraz "zablokowane środki" jak klikniesz na "i" przy zablokowanych środkach to masz tam wyszczególnione ładnie kiedy możesz konkretnie wypłacić Wink
Odpowiedz
[+]
(03-08-2020, 12:03)DAMIANq napisał(a):
(03-08-2020, 11:28)oldman41 napisał(a): udało się sprzedać , mam ponad 11 euro , gdzie na stronie jest opcja >> wypłać ?? albo gdzie zobaczę datę kiedy będę mógł wypłacić ?

Górny prawy róg gdzie jest Twój e-mail z ikonką "INV" > Zarządzaj środkami > Wypłać środki > wpisujesz hasło do konta > i masz tam "dostępne środki" oraz "zablokowane środki" jak klikniesz na "i" przy zablokowanych środkach to masz tam wyszczególnione ładnie kiedy możesz konkretnie wypłacić Wink

ok , wszystko mam , dzięki za pomoc Great
Odpowiedz
[+]
Oferta cały czas aktualna, zwiększam refback do kwoty 15zł (płatne od ręki) za rejestrację z mojego refa.
Weryfikacja i odbiór darmowej akcji bardzo szybko (w ciągu 15-30min od spełnienia warunków).
Chętnych zapraszam na PW ;-)
Odpowiedz
[+]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości