Nasza społeczność: Zarabianie24.net | Bux.Zarabianie24.net | Zadania-Internetowe.infoOdpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

thegcccoin.com - GCC Coin - kryptowaluta, ale nie tylko...

Offline
Szymon Michalik
Dłużnik
*

Pupil User
Liczba postów: 21
Dołączył: 03.10.2016
Reputacja: 0 +
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
Post: #1
thegcccoin.com - GCC Coin - kryptowaluta, ale nie tylko...
Witam

Dziś mogę w końcu opisać temat który weryfikowałem od dłuższego czasu i mogę z czystym sumieniem się nim podzielić.
Na tapecie mamy Polską firmę GCC Group Sp. z o. o.
Oficjalna strona projektu https://www.thegcccoin.com/
Właścicielem jest Pan Jan M. Pasboel
a firma mieści się w Przeźmierowie pod Poznaniem na ul.Rynkowa 5
(Siedziba firmy mieści się w dawnym budynku firmy ARUM)

Jan M. Pasboel
CEO, Founder & Owner
Pochodzący z Danii Jan M. Pasboel ukończył Copenhagen Business School. Posiada 24 lata doświadczenia w różnych gałęziach przemysłu, zajmując się operacjami handlowymi wyższego szczebla, inwestycjami strategicznymi, opracowywaniem i wdrażaniem strategii rozwoju marketingowego. Wkrótce jednak Dania okazała się być zbyt małym rynkiem, i Jan zdecydował się założyć własne firmy poza jej granicami. Przez pierwszych 15 lat pracy Jan przemierzył glob wzdłuż i wszerz, będąc niestrudzonym przedstawicielem firm, w których pracował.
Jedna z pierwszych jego firm została założona w 1991 r. i prosperuje do dnia dzisiejszego – w odległości zaledwie 24 km od Wieży Eiffela. Kolejna firma, powstała mniej więcej w tym samym okresie, ma swoją siedzibę w Hamburgu i obecnie przygotowywana jest do fuzji lub kooperacji z GCC Group. Wkrótce potem Jan osiadł w Poznaniu w Polsce, gdzie w 2002 r. utworzył firmę produkującą sprzęt sprzątający dla szpitali. W międzyczasie kontakty biznesowe zbliżyły Jana do Bliskiego Wschodu.
Wkrótce, w Japonii powstała z jego inicjatywy firma marketingowa pracująca nad nowymi technologiami w przemyśle. W czasie zarządzania wieloma przedsiębiorstwami rozsianymi po całym globie, Jan przemierzył ponad 2 miliony kilometrów, podróżując samym tylko samochodem!
Jan jest prawdziwym biznesmenem z krwi i kości, żądnym wyzwań, wytrwałym i nieugiętym graczem, którego pasja i żądza doskonałości nieprzerwanie inspiruje kolejne firmy, którymi zarządza.

GCC Group łączy ideę druku 3D z elementami marketingu sieciowego. Kryptowalutę dystrybuują w formie darmowych voucherów dodawanych do pakietów 3D (Drukarka, Skaner, Długopis 3D...). Aby zbudować wartość waluty, budują Ecosystem24 – system 24 serwisów takich jak
GCC Travel, GCC Print Points lub GCC Better Bet. W tym systemie 0,088% z każdej transakcji będzie rozdzielane – 0,024% między GCCCoin walety, 0,024% będzie przeznaczone na finansowanie zielonych projektów, a 0,040% przeznaczone jest na rozwój waluty. Pierwszym elementem Ecosystem24, który zostanie zaprezentowany to- http://www.3DPrintPoints.com, który stworzy sieć punktów druku 3D, gdzie każdy będzie mógł wydrukować żądaną rzecz w trójwymiarze.
W skrócie - Kupujesz drukarkę 3D i stajesz się częścią firmy GCC, zlecenia z http://www.3DPrintPoints.com będą trafiać do najbliższego punktu druku.
Więcej o tym będzie w materiale filmowym.

Żeby nie powielać tekstu z najnowszej prezentacji firmy jaką otrzymałem
zachęcam do jej pobrania i zapoznania się z nią

A w następnym kroku zachęcam do zobaczenia
webinaru mojego lidera --> https://youtu.be/C4IOnX2J9M4

JEśli chodzi o samą kryptowalutę GCC to opiszę ją w osobnym dziale
kryptowalut w tym dziale skupiam uwagę bardziej na program partnerski
jaki firma oferuje a moim zdaniem cała koncepcja jest warta uwagi
zwłaszcza że mamy tu firmę którą każdy z nas może odwiedzić samemu w PL.
Co dla mnie jest wielkim + i atutem w współpracy


Jeżeli masz jednak jakieś pytania po zobaczeniu materiału filmowego zapraszam do dyskusji
Jeśli interesuje Cię projekt i chciałbyś współpracować Kontakt do mnie:

[email protected]
https://www.facebook.com/MichalikSzymon

Ref Link https://www.thegcccoin.com/?ref=SzymonMichalik


Załączone pliki
.pdf  The-GCC-Group-Presentation-PL.pdf (Rozmiar: 1.99 MB / Pobrań: 0)

★Buy DasCoin★
★Mining BTC★
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2017 20:32 przez Kamil. Edit Reason: Powód edycji: )
14-11-2016 21:39
Offline
tommiyacht
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 8
Dołączył: 27.12.2016
Reputacja: 0 +
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
Post: #2
thegcccoin.com - GCC Coin - kryptowaluta, ale nie tylko...
[Obrazek: gcc.jpg]

Witam,
niniejszym chciałbym zachęcić do, przynajmniej, zapoznania się z tym co oferuje ta "platforma". Aczkolwiek czasu nie ma za wiele, o czym później Smile

TheGCCcoin to kryptowaluta, która oferuje wygodne i bezpieczne płatności online wirtualnymi pieniędzmi. Jest to system płatności bez zewnętrznej kontroli, co oznacza, że jest oparty na modelu peer-to-peer, którego siłą są jego użytkownicy. Kryptowaluta działa niezależnie od rządów i nie podlega ich decyzjom. Z perspektywy użytkowników, TheGCCcoin jest wirtualną walutą codziennego użytku.
Pierwsza i największa, zieloną kryptowaluta, która postawiła sobie za cel zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery. Za każdym razem, kiedy dokonasz transakcji na jednym z naszych portali przekażemy 0.024% od każdej transakcji na projekty, których celem jest ochrona środowiska naturalnego, na przykład ocalenie lasów deszczowych przed wycinką, sadzenie nowych drzew lub redukowanie poziomu dwutlenku węgla w atmosferze.

NA CZYM ZARABIAMY
Zarabiamy na 4 sposoby bo aż tyle możliwości oferuje firma z siedzibą pod Poznaniem. Warto spojrzeć na projekt z szerszej perspektywy żeby dostrzec wszystkie szanse które się za nim kryją. Wyróżnię tu kluczowe moim zdaniem i odniosę się do nich, choć będą to ogólne informacje po to, by przybliżyć Wam temat

1) system SINC - Osiągając odpowiednie poziomy w SINC uczestniczymy w podziale zysków firmy z Ekosystemu 24, jak i również prowizje ze wszystkich transakcji. Kolejne poziomy osiągamy poprzez otrzymywanie punktów PCV za rekomendacje pakietów w The GCC Coin. Aby zbierać punkty w tym systemie potrzebujemy pakietu AFFILIATE. Bardzo ważną informacją jest, że punkty PCV sumują się za pakiety oparte o druk 3D, za pakiety „Extra Coins” nie otrzymujemy tych punktów.

2) plan marketingowy - The GCC Coin funkcjonuje w systemie marketingu sieciowego w wydaniu binarnym. Idzie za tym sporo korzyści i bonusów. Punkty BCV i PCV sumują się wspólnie na punkty Binary Volume, które w odpowiednim ilościach kwalifikują Cię do np.: Binary Bonus (do 100tys. EURO tygodniowo), Matching Bonus (do 25tys. EURO tygodniowo), Sales Rank Bonus (dodatkowe bonusy i nagrody), Community Bonus (nagradzające cały zespół).

3) druk 3D - Nie masz pomysłu na biznes? Marzy Ci się mieć własną działalność ale nie bardzo wiesz jakiego typu? Może druk 3D będzie odpowiednim rozwiązaniem? Rewolucja przemysłowa nadchodzi a drukowanie 3D zajmuje w niej szczególne miejsce, tak jak i w projekcie The GCC Coin. Firma chce wprowadzić globalną możliwość wydrukowania w 3D czegokolwiek co byśmy chcieli, w każdym zakątku świata, i już w pakiecie od 2838 EURO możemy nabyć własną drukarkę 3D. Możesz otworzyć własną produkcję dosłownie wszystkiego, co będzie w granicach wielkości 2m x 2m x 2m. Dodatkowo GCC pomaga Ci stawiać pierwsze kroki w tego typu działaniach, bo każdego klienta z Twojego regionu który zwróci się do nich, bezpośrednio odsyła do Ciebie.

4) wzrost wartości kryptowaluty - Można wytłumaczyć to w najprostszy możliwy sposób – kupujesz dziś coś za daną kwotę, a za jakiś czas wartość tego rośnie i możesz to sprzedać z zyskiem. Obecnie coin jest w cenie emisyjnej 0,1€ i za taką kwote jest aktualnie do kupienia. Ponadto trwa promocja dzieki której dostejemy 150% zakupionych monet dołączonych do pakietów 3D, oraz 200% monet przy zakupie pakietów ExtraCoin. Moneta wchodzi na giełdę jeśli nie do tygodnia to na pewno do końca stycznia. Warto wziąć to pod uwagę gdyż po tym fakcie, cena prawdopodobnie ulegnie zmianie.
Ile może być warte GCC ? Tę informację zweryfikuje rynek i każda suma jaką moglibyśmy podać będzie czystą spekulacją. Czy będzie to 1 czy 10 EURO? Tego nie wiadomo, jednak patrząc na jej potencjał, istnieje duże prawdopodobieństwo zarobku.

5) wydobywanie proof-of-stake - będzie opcja zewnętrznych portfeli i "kopania" monety tą właśnie metodą (uczestniczymy w obrotach)

Więcej informacji
Właściciel, pochodzący z Danii Jan M. Pasboel ukończył Copenhagen Business School. Posiada 24 lata doświadczenia w różnych gałęziach przemysłu,
zajmując się operacjami handlowymi wyższego szczebla, inwestycjami strategicznymi, opracowywaniem i wdrażaniem strategii rozwoju marketingowego.
Wkrótce jednak Dania okazała się być zbyt małym rynkiem, i Jan zdecydował się założyć własne firmy poza jej granicami. Przez pierwszych 15 lat pracy Jan przemierzył glob wzdłuż i wszerz, będąc niestrudzonym przedstawicielem firm, w których pracował.
Jedna z pierwszych jego firm została założona w 1991 r. i prosperuje do dnia dzisiejszego – w odległości zaledwie 24 km od Wieży Eiffela.
Kolejna firma, powstała mniej więcej w tym samym okresie, ma swoją siedzibę w Hamburgu i obecnie przygotowywana jest do fuzji lub kooperacji z GCC Group.
Wkrótce potem Jan osiadł w Poznaniu w Polsce, gdzie w 2002 r. utworzył firmę produkującą sprzęt sprzątający dla szpitali.
W międzyczasie kontakty biznesowe zbliżyły Jana do Bliskiego Wschodu.
Wkrótce, w Japonii powstała z jego inicjatywy firma marketingowa pracująca nad nowymi technologiami w przemyśle.
W czasie zarządzania wieloma przedsiębiorstwami rozsianymi po całym globie, Jan przemierzył ponad 2 miliony kilometrów, podróżując samym tylko samochodem!
Jan jest prawdziwym biznesmenem z krwi i kości, żądnym wyzwań, wytrwałym i nieugiętym graczem, którego pasja i żądza doskonałości nieprzerwanie inspiruje kolejne firmy, którymi zarządza.

GCC Group łączy ideę druku 3D z elementami marketingu sieciowego. Kryptowalutę dystrybuują w formie darmowych voucherów dodawanych do pakietów 3D (Drukarka, Skaner, Długopis 3D...). Aby zbudować wartość waluty, budują Ecosystem24 – system 24 serwisów takich jak GCC Travel, GCC Print Points lub GCC Better Bet. W tym systemie 0,088% z każdej transakcji będzie rozdzielane – 0,024% między GCCCoin walety, 0,024% będzie przeznaczone na finansowanie zielonych projektów, a 0,040% przeznaczone jest na rozwój waluty.
Pierwszym elementem Ecosystem24, który zostanie zaprezentowany to- http://www.3DPrintPoints.com, który stworzy sieć punktów druku 3D, gdzie każdy będzie mógł wydrukować żądaną rzecz w trójwymiarze.W skrócie - Kupujesz drukarkę 3D i stajesz się częścią firmy GCC, zlecenia z http://www.3DPrintPoints.com będą trafiać do najbliższego punktu druku.
Łączna suma GCC w obiegu będzie wynosić 24 miliardy.

Przydatne filmy
https://youtu.be/IqXT4BUNtns
https://youtu.be/Cooj749MHxY

Notatka od Kamil, 08-02-2017 20:30:

Usunięty reflink z powodu dubla. Wątki połączone.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2017 20:32 przez Kamil. Edit Reason: None Powód edycji: None)
11-01-2017 22:52
Offline
smidek86
Dłużnik
*

Pupil User
Liczba postów: 39
Dołączył: 24.02.2017
Reputacja: 0 +
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
Post: #3
RE: thegcccoin.com - GCC Coin - kryptowaluta, ale nie tylko...
naprawdę również polecam ten biznes,
robię krótką promocję - każdy kto dołączy do mojego zespołu i wykupi minimalny pakiet za 38 E otrzyma odemnie w prezencie 50 sztuk kryptowaluty gggcoin która za rok będzie warta minimum kilka $$$$$ Wink
zapraszam do współpracyWink

Moja stronka:
http://smidowicz.net.pl
Tutaj zarabiamWink
https://platincoin.com/en/1463313038
https://smidek86.wgc-network.info/registration
http://smidek86.gc.pl.marketingsystem.club/
https://global2x2.com/?r=smidek86
http://smidek86.dascoin.info.pl/
26-04-2017 11:58
Offline
arcz87g
Dłużnik
*

Amateur User
Liczba postów: 2
Dołączył: 11.07.2017
Reputacja: 0 +
Poleconych: 0

Goldsy: 0.00
Post: #4
RE: thegcccoin.com - GCC Coin - kryptowaluta, ale nie tylko...
ciekawe
11-07-2017 08:58
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  NOWA KRYPTOWALUTA 100 sztuk FREE Adscash doit00 5 760 27-04-2017 14:46
Ostatni post: smidek86Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama
Forum o zarabianiu | Regulamin | Kontakt | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS