Nie jesteś zalogowany. Kliknij zaloguj się lub załóż konto aby w pełni korzystać z forum...
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Technik dentystyczny - dobrze płatny, ale zapomniany kierunek
#1
W dzisiejszych czasach trzeba myśleć przyszłościowo. Wiele osób wybierając swój przyszły zawód kieruje się tylko i wyłącznie własnymi upodobaniami nie zwracając uwagi na to co dzieje się na rynku. Jest to błąd. Ostatnio widziałam reklamy Szkół Policealnych Omega, które otworzyły nowy kierunek - Technik Dentystyczny. Z ciekawości weszłam na ich stronę. Myślę, że to bardzo dobry kierunek, zwłaszcza że szkoły Omega cieszą się dobrą sława, ze względu na wysoki poziom nauczania. Tu jest dokładny opis kierunku http://www.omega.szkola.pl/kierunki/tech...tystyczny/ Sami oceńcie czy warto. Dodam tylko, że szkoda, że ten kierunek ruszył tylko w Warszawie.
Odpowiedz
[+]

#2
Question 
Ja również uważam że technik dentystyczny to świetny zawód i warto pomyślęć nad tym aby pójść do takiej szkoły, gdybym mogła jeszcze raz wybrać szkołę na pewno nie kierowałabym sie tylko tym co lubię robić
Odpowiedz
[+]
#3
Wiem, że to wyżej to zwyczajna reklama, jednak szczerze mogę powiedzieć, że jeśli nie lubisz tego w czym masz pracować, wtedy będziesz sie cale życie męczyła, a Twoje usługi będą na wiele niższym poziomie niż u osoby, która dany zawód naprawdę lubi.
Rynek trzeba badać, owszem, ale nie można zapominać o sobie. Kto wie, może za kilka, kilkanaście lat będzie zapotrzebowanie na to co Ty akurat lubisz?
Odpowiedz
[+]
#4
Thumbs Up 
Wypowiedź użytkownika, który założył wątek brzmi jak reklama. Czy szkoła Omega jest dobra, czy nie- mniejsza z tym. Jeśli chodzi o technika dentystycznego, to faktycznie, na stronach z ofertami pracy, ku mojemu zdziwieniu, często pojawiają się oferty właśnie dla pomocy dentystycznych (podobnie dla techników farmaceutów).
Odpowiedz
[+]
#5
Heart 
Myślę że technik dentystyczny to na prawdę dobry i przyszłościowy zawód i od kilku już lat chyba nieco zapomniany niestety, dlatego uważam że to jest całkiem dobry wybór i na pewno warty przemyślenia.
Odpowiedz
[+]
#6
Rainbow 
Moim zdaniem również technik dentystyczny to bardzo dobry i przyszłościowy zawód ... nie ukrywajmy nasze społeczeństwo ma coraz słabsze zęby więc będziemy potrzebować coraz więcej dentystów ale też techników ... sama często zastanawiałam się nad tym zawodem
Odpowiedz
[+]
#7
Wszystkie zawody medyczne są przyszłościowe. Zęby zawsze będą się psuły, a dentystów w naszym kraju nie mamy za wielu. A już na pewno dobrych dentystów.
Odpowiedz
[+]
#8
Szczerze mówię, że jako technik dentystyczny kokosów niestety nie zbijesz. :/ Chyba, że trafisz do naprawdę dobrej przychodni bądź kliniki. Moja ciotka pracuje w tym zawodzie od 9 lat i żeby zarabiać przyzwoite pieniądze tak czy siak musiałaby udać się na studia.
Odpowiedz
[+]
#9
dentysta no nie wiem nie jest to coś fajnego ale jak ciagnie cie w tym kierunku to czmeu nie
Odpowiedz
[+]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości