• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybka regeneracja po kacu
Cześć,
Słyszałem,że po kacu najlepiej zastosować zabieg kroplówki witaminowej bo stawia na nogiSmile Słyszał ktoś o takich zabiegach?
  Odpowiedz

Mi się wydaje, że warto w tym obszarze tematycznym doradzić się znajomych... Jest to najlepsze możliwe rozwiązanie...
  Odpowiedz

właśnie znajomi mówili , że najlepiej nie dopuścić do kaca Laie_67
pewniak [Obrazek: clixsense_gpt468x60a.png]
pewniak> [Obrazek: banner10.gif]
  Odpowiedz

Woda z cytryną Smile
  Odpowiedz

black energetyk
  Odpowiedz

Sposoby na kaca:

rano następnego dnia

zmuś się i wstań z łóżka, by wziąć prysznic - ożywisz ciało i umysł, a oczyszczona skóra lepiej oddycha

dużo pij, by nawodnić organizm - najlepsze są: niegazowana woda mineralna (uzupełnia minerały i mikroelementy),

napój izotoniczny (bomba jonowa),
kawa (zwężając naczynia krwionośne pomoże zwalczyć ból głowy),

sok pomidorowy (zawiera potas korzystnie wpływający na układ nerwowy),
soki owocowe i miód do słodzenia (dzięki fruktozie przyspieszają spalanie alkoholu)

gdy jest bardzo źle - sięgnij po klina, mała dawka rozcieńczonego alkoholu ułatwi komórkom powrót do normalności, ale uważaj, by nie wypić zbyt dużo, bo znów powstanie aldehyd octowy - sprawca nieszczęścia

przełam się i zjedz coś - dobrze ci zrobi jajecznica czy rosół albo bulion, bo zawierają substancje, których twój organizm potrzebuje

ostrożnie z lekami - łatwo je w tym stanie przedawkować, poza tym żołądek, zmęczony wcześniejszymi szaleństwami, może źle na nie zareagować

weź się w garść i wyjdź na spacer - spora dawka tlenu postawi cię na nogi i złagodzi ból głowy

uczucie niepokoju, kłopoty z koncentracją czy rozdrażnienie musisz po prostu przeczekać

http://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-si...33728.html
  Odpowiedz

Najlepiej pić tyle, żeby nie mieć kaca
hehehe

No ale to łatwo się mówiSmile
Mining w Independent Enterpise. W razie pytań: pm.
  Odpowiedz

Najlepiej się wypocic .. Ciężko się zmusić ale efekt murowany . Wyjść pobiegać 20-30 potem prysznic i człowiek jak nówka Smile
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości